eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:55
@ kirif ve darkness

Hislerimize tercüman olmuşsunuz.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:54

Açıkça söylemek gerekirse bana göre transferler yeterli değil. Elbette takımımız gerek bütçe gerekse tesisler bakımından süperlig seviyesine daha yeni ulaştı..

Yani " İsim Yapmış Futbolcu"dan kasıt nedir acaba ? Bugün Barcelona Ronaldinho ve Etoo'yu satma kararı almasının sebebi nedir. Yani artık Avrupadada Kuzey Amerikadada hatta Asyada bile futbolun bir takım oyunu olarak oynandığı gerçeğini herkes kavramış durumda. Bireysel futbolculardan kurulu takımlar yerine birbiriyle uyum içerisinde oynayan doksan dakika savaşan fazla teknik olmayan ama çok kısa pas yaparak sonuca giden takımlardan kurulu olmaya basladı.. Dolayısıyla bireysel yetenekli oyunculardan cok artık takım oyununu daha iyi oynayabilen oyuncular değer görmeye başladı. Elbette bireysel yeteneğede ihtiyaç var. Elbette isim yapmış oyuncu transferinede ihtiyaç var ama zorunluluk değil artık.

Yapılan transferler bana göre yetersizdir ama kötü de değildir. Ama yaşlı başlı oyuncular yerine böyle en azından uzun süre forma giyebilecek oyuncuların tercih edilmiş olması beni sevindiren etken..

Arkadaşlar şunu unutmayalım. Dediğim gibi isme değil. Sahadaki mücadeleye baksın herkes.. Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz. Savaşmadan kazanılmaz. Bence bizim eksikliğimiz savaşçı oyuncular herşeyden önce formasını alın terinin sonuna kadar ıslatacak emek verecek oyuncular. Bu takımı bizden cok sevecek oyuncular

haa isimleri Ahmet olmuş kamber olmuş veya Michael olmuş fark etmez..
Önemli olan Eskişehirsporumuza ne vereceğidir. İsmi cismi değil.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:45
Alıntı yapılan kirif

Alıntı yapılan darknESS

yahu bı düşelim şu 2ci ligede gene şu forumda az kişi kalalım, ünyeden, beylerbeyinden yapılan transferleri okuyalım diye istemiyorda değilim arada bir son 2 senedir ortaya çıkan gariplikler yüzünden...

isteyen cevap versin ama mesajım anlayana sivrisinek saz kıvamındadır diyorum...

Yıllardır forumu takip ederim. Fazla yazmam ama bu yorumunuza takıldım. Aynen katılıyorum, özellikle son aylarda garip garip yazılar ve yorumlar görüyorum. Yapılan transferler beğenilmiyor. Beğenilmez tabiki adam yıllardır gs yi bejeke yi tutmuş, alekslerin hakan şükürlerin gollerini alkışlamış. Şimdi Eskişehirspor'lu oldular. Daha önce bu forumda 'üç büyükler' diye başlayan satırlar olmazdı. Eskişehirspor büyüktür ama bu adamlar ortalamayı küçültmeye başladılar.  Şimdi 'bu adamlar' kim diyeceksiniz. 'bu adam'ların haricindeki herkes anlamıştır heralde. Saygılar.
Çok yerinde tespitler..
ClapClapClapClap +1965
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:44
Bakıyorumda herkes bit telaşa düşmüş bir panik havası mevcut. arkadaşlar biraz daha sabırlı olun lütfen. daha temmuzun ortasındayız ve yönetim de kendisi söylüyor daha transfer yapacağımızı. bu takım bizim takımımız iyisiyle kötüsüyle 10 tane transfer yaptık. ben duymadımki yaptığı transferlerin tümü süper olan bir takım. avrupanın önde gelen takımlarında bile yanlış transferler olabiliyor. bizim yaptığımız çok insafsızca daha 1 tane bile hazırlık maçı yapmadık ne oyuncu gördük ne bişey hiçbirini beğenmiyoruz. en başarılı transferler olarak gördüğümüz defans hattımız bile çok berbat çıkabilir şehire alışamayabilir bunlar olur bana kalırsa %60 civarında transfer başarısı çok güzel demektir. lütfen biraz daha sabırlı ve anlayışlı olalım.
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:21
eğer orta sahaya teknik kapasitesi yüksek yaratıcı tipte oyuncular alınmazsa çok zor gol atarız.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:16

bence hepsi alınmalı oynadığı kulüplere bakıldığında boş klüp yok alınmalı ki bozüyük plot takımımız  oraya verebiliriz 1-2 tanesini çok iyilerini biz süperlig kadrosuna katabiliriz öteki arkadaşları bozüyükspora gönderip orda takip edebiliriz...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
kirif Liste gör
Yazar

Asım
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:16
Alıntı yapılan darknESS

yahu bı düşelim şu 2ci ligede gene şu forumda az kişi kalalım, ünyeden, beylerbeyinden yapılan transferleri okuyalım diye istemiyorda değilim arada bir son 2 senedir ortaya çıkan gariplikler yüzünden...

isteyen cevap versin ama mesajım anlayana sivrisinek saz kıvamındadır diyorum...

Yıllardır forumu takip ederim. Fazla yazmam ama bu yorumunuza takıldım. Aynen katılıyorum, özellikle son aylarda garip garip yazılar ve yorumlar görüyorum. Yapılan transferler beğenilmiyor. Beğenilmez tabiki adam yıllardır gs yi bejeke yi tutmuş, alekslerin hakan şükürlerin gollerini alkışlamış. Şimdi Eskişehirspor'lu oldular. Daha önce bu forumda 'üç büyükler' diye başlayan satırlar olmazdı. Eskişehirspor büyüktür ama bu adamlar ortalamayı küçültmeye başladılar.  Şimdi 'bu adamlar' kim diyeceksiniz. 'bu adam'ların haricindeki herkes anlamıştır heralde. Saygılar.
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:13
Gurbetçilerden 2-3 kişi başarılı olursa bence alınmalı yedek ve kadro derinliği açısından.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 12:09
denenmeye gelen gurbetçi futbolcular bugün maçta beyenilirse imza atılacakmış

Gurbetçiler deneniyor

İlk etap kampını Bolu Gerede’de geçiren takımımızda 5 tane gurbetçi oyuncu deneniyor.

Nurnberg takımında orta sahada oynayan 20 yaşındaki Emre,Bochum’da orta sahada oynayan 23 yaşındaki Şuri,Juventus’da orta sol kanatta forma giyen 23 yaşındaki Volkan,Bayer Leverkusen ve Alemenia Aachen’de oynayan 20 yaşındaki stoper Erdal ile Alemenia Aachen’de forma giyen 21 yaşındaki ön libero Burak idmanlarda teknik kadromuza kendilerini göstermeye çalışıyorlar.
11.07.2008

eses.org
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
seca26 Liste gör
Yeni Yazar

sedat çanakcı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 11:56
orhan kaynak bildiğim kadarıyla en son sarıyer de oynuyordu.. 1970 doğumlu ve bu sezon teknik kadromuzda görev yapıyor rıza çalımbay'ın yardımcısı olarak..
YOLUMUZ AÇIK OLSUN..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır