eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 00:54
Bu sene kombineyi istedikleri fiyattan satsınlar!Ben son dört senedir düzenli alıyorum ancak bu sene almayacağım!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 00:45
Alıntı yapılan paşalı_26

Kombine alanlar keman çalma ekibinin yanına mı oturuyor?  işte hizmet işte kalite valla

Olayı cartırtma sas ekibi yönetimim oluyor keman ekibi ise kulübe birilerinin yakın oldukları 300 kişiden bahsettim bizim başkan güzel bir müzik ziyafeti verecekde gıygıdı gıygıdıBig%20smile
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
aguagu Liste gör
Yeni Yazar

murat
Yer: Sen
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 00:18

Al-mı-yo-ruz

İşte Öyle Birşey...
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 23:19
İlk iç saha maçında biletle giriyoruz.Açıkta bir pankart
Siz kapatamadınız ama biz açtık! işte!!!
Herkes üzerini çıkarıyor...İlk maçımızı havadar serin serin izliyoruz...Bir öneri.
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 21:33
Kombine alanlar keman çalma ekibinin yanına mı oturuyor?  işte hizmet işte kalite valla
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 21:04
Bu yıl kombine almıyorum ve çevremdekilere de aldırmıyorum.
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 20:17
Alıntı yapılan 19eses65

tamam söylediğim sözden dolayı herkesten özür diliyorum...Cry Ben bu senede alacağım kombinemi isteyen alır isteyen almaz.Smile

Alacaksan kombineni buraya yazma bu başlık almıyoruz aldırmıyoruz başlıgıdır diyer sözlerin icin arkadaşlar saten gerekeni sölemiş bana bişe kalmamış alacaksan sende gecersin 300 kişilik keman calma ekibinin yanınaLOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:29
tamam söylediğim sözden dolayı herkesten özür diliyorum...Cry Ben bu senede alacağım kombinemi isteyen alır isteyen almaz.Smile
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:27
Alıntı yapılan kerlon

Alıntı yapılan 19eses65

bu başlığı açan arkadaşın esesliliğinden şüphe ederim... ben hersene düzenli olarak alıyorum bu sene de alacağım almamak sadece takıma maddi manevi zarar verir ondan sonra da takımdan ve kulüpten başarı beklemeyin (avrupa kupalarına katılmak gibi)
sen kimsinde bizim için böyle konuşuyorsun biz burda tüm taraftralar adına konuşuyoruz.benim gitmediğim deplasman kalmadı veya arkadaşlarımın biz burda bişeyler yapmaya çalışıyoruz uyarsın veya uymazsın ama senin dediğin (sizin esesliliğinizden şüphe duyarım)bu kelime çok yanlış foruma yani katılmışın belli ama buraya sallamaya gelmişin belli hoşuna gitmiyorsa bu topiği okuma girme kardeşim biz sonuna kadar giriş çıkışlardaki rezalet kalkana kadar,lavabolar girilir hale gelene kadar ,2 sezon önce açığın üstü kapanak denilipde kapanmayan açığın üsüt kapanana kadar burdayız sende şahit ol
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 09:56
Biz bu ligleki o şahşahalı devrimizden sonra en iyi yıllarımızı yaşıyoruz bu aşikar.Lig B den bank asyaya bank asyadan süper lige çıkarken hep halil ünal vardı.Son yıllarda sportif başarı olarak en iyi dönemlerimizi hep halil ünalla yaşadık.Ama halil ünal bir türlü kendini taraftara sevdiremedi buna ben de dahil.Hep şova yönelik hep gaz verici hareketler ve açıklamalarla gündemi değiştirmeye çalışıp göz boyamaya çalıştı.Aslında o da kulüp için en iyisini istiyordur hangi başkan istemez ki şampiyonluk yaşamayı ? bugün bir ibrahim yazıcının konumunda olmayı ? Gel gelelimki bir türlü taraftarı anlamıyor yada anlamak istemiyor bir türlü olmuyor işte....Geçtiğimiz sezon stadyumda yaşanan olaylar , bedava biletler , verilen sözlerin tutulmaması v.s. bunların yaşanmasında en büyük pay kuşkusuz yönetimindir.Bizler de zaman zaman tepkimizi koyduk , zaman zaman sessiz kalmayı tercih ettik.Böyle giderse taraftar olarak kendimize bir yol çizme kararı alacağız ; ya beşiktaşlılar gibi ''YETER'' diyeceğiz ya da destek olacağız...Bu yönetim kendini geliştirebilir taraftarın sesine kulak verebilir mi ? bunu geçtiğimiz yıllarda gördük...Bence mesele kombine almamak maça gelmemek v.s. değil.Bu takımın bu kulübün bizlerin olduğunu ve bizlere kulak asılması gerektiğini yönetime göstermektir...Bizler daha kendi içimizde bölünüyoruz nasıl olacak da kendimizi kabullendireceğiz bu yönetime ? Biraz konunun dışına çıktım galiba ama söylemek istediğim kombine almamakla maça gelmemekle bu işe çözüm bulabileceğimizi sanmıyorum..Öncelikle ''BİZ BURADAYIZ'' mesajını kafalarına iyice kazımamız lazım...
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır