eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 22:34
İşin gerceği belediye macına kadar bilet fiyatları hakkında pek yorum yapmak istemedim. Ben 1965 liler de kombine sahibi bir taraftar olarak stad ın o halde oluşundan inanılmaz rahatsız oldu. Zemin iğrenç tribünler iğrenç ötesi. İnsanlar canından çok sevdiği ES ES ini izlemek için -5 derecede stada koşmuş hemde macı televizyon verirken ve de diğer maçları izlediğimde en soğuk hava bizim ilimizde ve yine en çok seyirci bizim stadımızda. O zaman tek gelir kaynağın olan stada bakacaksın arkadaşım. Zemine bakacaksın. Koltuklar kar, merdivenler kar, tuvaletler iğrenç yada yok, büfeler ona göre satılan mamüllerin kalitesi tartışılır. Aylardır yılan hikayesine dönen ayder in üstü hala acık. 50 yıllık stad a geçen sene protokol, basın için çivi çakmışsın, reklam panolarına ve Kartal macındaki bilinçsiz kar temizlemesi yüzünden kendilerinin bozduğu zemine 700.000 ytl dökmüşsün. Taraftarın için birşey yapmamışsın. Senin için vitrin olan stadının vitrinini hiç yapamamışsın. Onlar varsa var olduğunu savunduğun yani biz taraftarın için bişey yapmamışsın. Kusura bakmayın vitrini iyi olmayan mağazaya kimse girmez ama biz yağmur, çamur, kar, kış, buz gibi tüm olumsuzluklarda hep var olduğumuz için kaale alınmıyoruz. Sadece Mustafa nın tribünü standarta yakın gerisi hikaye tarihi eser stadımız. O nedenle çok sevdiğim ES ES im için bu güne kadar ağzımı açmadım ama bu ilgisizliğe bu para çok fazla 5-10 uygundur değilse seyirciyide bu sorunlardan dolayı küstürecekler. Tamam para lazım destek lazım ama sen hiçbirşey yapmadan 15-30 ytl ye seyirci toplayamazsın.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 21:56

Kombinem var (banner sağolsun)...İster tüm maçlar 1ytl olsun kimse itiraz edemez ancak sezon başında söz verdiğini hatırlıyorum başkanımızın...Herkesin kızdığı nokta bu...Doğaldır düşebilir ama söz vermediysen...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 21:48

Ayrıca şunu çok merak ediyorum,,biz TFF 1. ligindeyken fiyatlar böyleyse süper lige çıktığımızda bilet fiyatları ne kadar olcak??? açık 30 kapalı 60 mı yapacaklar??? vatandaşı çook zengin zannediyorlar heralde...

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 21:44

Gönül ister açık hep 5 tl olsun kapalı 10 tl,, ama fiyatların standart kalması ve sezon boyunca değiştirilmemeside çok önemli,,şu da bir gerçek açık 15 tl çok fazla yönetim süper ligte oynayan takımların hemde seyircisi olan şehir takımlarının bilet fiyatlarına bir baksın,,bizdeki fiyatlar bırakın tff 1. ligini süper ligteki çoğu takımın bilet fiyatlarından daha pahalı olmaz böyle saçma iş,,bu konuda geçici değil kalıcı bir çözüm ve mantıklı gerçekçi fiyatlar istiyoruzz,,seyircinin müthiş ilgisini ve sevgisini maddi amaçlar doğrultusunda kullanılmamaları lazım...Fiyatları düşürün daha çok seyirci gelsin aynı parayı hatta daha fazlasını kazansın kulübümüz...------------FORZA ESES--------------

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 12:14
Alıntı yapılan efes_es

Bence bilet 10 YTL olmalı, bunu arkadaşlarla sezon başında da konuştuk. Kombine 200 dediler, gittik aldık. Şimdi 2 maçtır 5 YTL bilet. İlk önce şunu söyleyeyim 200 YTL Es-Es'ime helal olsun ancak kimse de seneye önemli sayıda kombine satışı beklemesin.

Bana kombine satacaksın sonra ayrı bir giriş kapısı bile yapmayacaksın. "Sezon boyu bilet 15 YTL olacak" deyip kombine satacaksın sonra "seyirci yok, bilet 5 YTL" diyeceksin. Yarın ben önemli bir maça kombine biletimle giremezsem ve içerisi 5 YTL'ye bilet almış taraftarlarla dolu olursa bunu kime nasıl açıklayacaksın?

Yöneticilik sadece oyuncu alıp satmak değildir, aynı zamanda insaları idare edebilme sanatıdır. Örneğin dersin ki bundan sonra maçlar 5 YTL, kombine alanların da gönlünü okşamak için birer atkı, çorap, araba kokusu yani sembolik bir şey armağan ediyorum. O zaman kimse de kızmaz. 

Seneye kombine satılmak isteniyorsa 5 YTL bilet politikası dengelenmeli yoksa her sene kombine satışları düşecektir.

Düşüncelerimize tercüman olmuşsun.Derdimizin para olmadığını umarım birileri anlamıştır.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 02:18
Nebi hatipoğlu az daha dövecek diye korktum necmiyi LOL makara adam yaa Başkanımızda gidecek kanal bulamamış tamda adamını bulmuş şükrü oytan olsa daha ii beeeeSmile
I LOVE YOU ESES
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 01:53
Eger Super Lige cikarsak hersey degisir. 3 Istanbul takimiyla oynacagimiz maclarin bilet fiyatlari cok daha yuksek olur. Bu yuzden bu maclar icin kombinesi olanlar avantaj yasarlar. Bir de buyuk ihtimalle kupa maclari da oynayacagiz. Kombine fiyatlari yine yillik 200 lira olur ama hem 3 Istanbul takimini hem de kupa maclarini bu fiyata izlersiniz. Bir de tabiki gelen ekipler de Super Lig takimlari olacak. Kisaca 200 liraya kombine almak daha mantikli olacaktir.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 01:32

bu bilet fiyatları konusu seneye başımızı ağrıtacak galiba.....

YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 00:49
bence inş. seneye süper ligde olacağımız için bilet ve kombine fiyatlarının cep yakacağını tahmin ediyorum.bir öğrenci olarak bu sene kombinemi aldım ancak seneye oldukça zorlanıcam gibi çoğu insanda bunu yaşayacak.bence yönetim bilet fiyatlarını düşürecekse seneye eski kombinesini getirene indirim yapmalı.hatta bunu şimdiden açıklamalıki bu sene elde kalan kombinelerde bitsin ve böylece seneye bu sene sattığımız kombine sayısını kesin satmış olalım
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
efes_es Liste gör
Yazar

Arda Özsu
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 00:33
Bence bilet 10 YTL olmalı, bunu arkadaşlarla sezon başında da konuştuk. Kombine 200 dediler, gittik aldık. Şimdi 2 maçtır 5 YTL bilet. İlk önce şunu söyleyeyim 200 YTL Es-Es'ime helal olsun ancak kimse de seneye önemli sayıda kombine satışı beklemesin.

Bana kombine satacaksın sonra ayrı bir giriş kapısı bile yapmayacaksın. "Sezon boyu bilet 15 YTL olacak" deyip kombine satacaksın sonra "seyirci yok, bilet 5 YTL" diyeceksin. Yarın ben önemli bir maça kombine biletimle giremezsem ve içerisi 5 YTL'ye bilet almış taraftarlarla dolu olursa bunu kime nasıl açıklayacaksın?

Yöneticilik sadece oyuncu alıp satmak değildir, aynı zamanda insaları idare edebilme sanatıdır. Örneğin dersin ki bundan sonra maçlar 5 YTL, kombine alanların da gönlünü okşamak için birer atkı, çorap, araba kokusu yani sembolik bir şey armağan ediyorum. O zaman kimse de kızmaz. 

Seneye kombine satılmak isteniyorsa 5 YTL bilet politikası dengelenmeli yoksa her sene kombine satışları düşecektir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır