eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu M. Ulaş Ortakaya

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 15>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 11:21

Başkan hoca arayışları sürerken,hiç bir hocaya teslim olmayacağız,genel olarak biz oyuncı beğeneceğiz o da onaylayacak öyle alacağız diyordu,ama resmen teslim oldular,bu takımdan feratı ,ulaşı gönderenlerin futbol bilgisine güvenmem,bir takıın oynanacak son yeri defanstır,kalemiz ve defansımızda denenmim kendini ispatlamış futbolcuları niye yollarız,neden kumar oynarız ,anlamadım gitti

Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 10:55
ulaş gibi futbolcunun gönderilmesi yazık olur. kalması gerekir
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 09:41
Ulaş en azından iyi bir yedek olacaktır
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 02:54
Ulaşında kalmasını tartışıyoruz ya
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 02:35
Yönetim Rıza hocayı ikna etmeye çalışıyomuş Ulaş kalsın diye bakalım ne olcak bencede kalsın defansta iyi bir isim..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 02:21
Benim düşüncem,Ulaş kalacaktır bu takımda,birde şu Doğa hallolsa başkada birşey istemem iç transferde...
Birde ana sayfadaki gidenler şablonunda Ulaş çıkarılsa iyi olurç
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 02:19
Ulaş kalıp kendini gösterecektir bence..
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
Yer: Turkey
  Alıntı esesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 02:06
İnşallah ikna ederler rıza hocayıda kalır ulas ya defansın en guzel oyuncusuydu bence.....
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 01:57
Ulaş Süper Lig'i kaldırır.Geçen sene savunmamızdaki en başarılı isim Ulaş'tı umarım kalır yürekten oynayan bir isim.
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2008 saat 01:25
Ulaş yuvada kalıyor

Eskişehirspor transfer komitesi, iç transfer görüşmelerine iki gün ara verdi. Hafta içinde Serdar Özbayraktar'a iç transferde ilk imzayı attıran yönetim, ardından Ömer Yalçın, Mustafa Sevgi ve Birol Hikmet ile 3'er yıllık mukavele yeniledi. Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın raporu doğrultusunda iç transferde görüşmelerini sürdüren yönetim, Çalımbay'ın listesinde yer almayan savunma oyuncusu Ulaş Ortakaya'yı, elinden kaçırmamak için Pazartesi günü bu oyuncu ile bir kez daha görüşecek. Yönetim bu süre içinde Ulaş'ın kalması için Çalımbay'ı ikna etmeye çalışacak.
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=67530&kategori=6
bu habere çok sevindim..inş.kalır ulaş hakketti çünkü kalmayı....
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır