eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 90>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 01:55
http://www.youtube.com/watch?v=nD4W5_lVumQ
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:59
Alıntı yapılan kagankayra

dünkü maçta gese odaklı yayın yapan atv ve yorumcularını kınıyorum. toroğlu şarlatanı tribün üstünlüğümüzü konyanın bize yakın olmasına bağladı. ankaragüçlü ya goc**tusu var sanırım.

Yal verenlere kuyruk sallıyorlar Lafa gelince 30 milyon taraftarları var.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:28
dünkü maçta gese odaklı yayın yapan atv ve yorumcularını kınıyorum. toroğlu şarlatanı tribün üstünlüğümüzü konyanın bize yakın olmasına bağladı. ankaragüçlü ya goc**tusu var sanırım.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:26
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan meliheses

bir galatasaray tarafarının eskişehirliler tarafından bira şişesiyle yaralandığını duydum.doğru mu ? bilen var mı?

Bilsen veya olay dogruysa ne yapacaksin? birakin bu tutmayin Kücük enisteyi modumunu yahu .... koskaca kupa elden kaymis gitmis daha alem neyin pesinde ,.....

neyin peşindeyim? anlamadım.

haber doğru mu? yoksa sırf karalamak için mi yapıldı? öğrenmeye çalışıyorum. ne var bunda?
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:19
Alıntı yapılan meliheses

bir galatasaray tarafarının eskişehirliler tarafından bira şişesiyle yaralandığını duydum.doğru mu ? bilen var mı?

Bilsen veya olay dogruysa ne yapacaksin? birakin bu tutmayin Kücük enisteyi modumunu yahu .... koskaca kupa elden kaymis gitmis daha alem neyin pesinde ,.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:13
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 22:36
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Durup durup neden tükenmiş nefeslere bestesini giriyoruz ? Bu beste eğer öndeysek son dakikalarda söylenecek atkı şov bestesi. Takımı ateşlememiz gerekirken bu tarz bestelerle ortamın enerjisini düşürüyoruz. Tribün liderleri mantıklı olarak oturup lütfen düşünsün nerede hangi besteleri girmemiz gerektiğini...
aynen dediğin gibi kardeşim katılıyorum yazdıklarına.
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
Teamo Liste gör
Yazar

Tayfun
  Alıntı Teamo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 22:25
orada su satan Konyasporlu taraftar bana sizin taraftar bütün maçlar böyle mi diye sordu, bende hep böyleyiz dedim. verdiği cevap Eskişehirli olasım geldi dedi.
devre arası başka Konyaspor taraftarı konuşuyordu bizde böyle taraftar olsa şampiyon olurduk diye :)
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 22:24
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan birisi26

tv'ye ses pek gelmedi ama arkadaş bu video nedir. kıskandım gelemediğim için yeminlen, gerçi Tv'ye de genellikle bizimkilerin sesi geldi... ancak şu gol yedikten sonra susmalarımız olmasa... oraya gidenlerin hepsinin ayağına ve sesine sağlık....

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152410850468620&set=vb.169910443619&type=2&theater

Ses gelmedi diyen arkadaşlarımız varsa halen, videoyu mutlaka izlesin.
Ben izledim ve bu takımın bu taraftarın bir parçası olmaktan ve de dün orada bulunmaktan bir kez daha gurur ve mutluluk duydum.
Tıpkı 19 yıl öncesi ve niceleri gibi...
Çoluk, çocuk, genç, yaşlı herkes son nefesine kadar bağırdı bundan herkes emin olsun. Bunu gözlerimle gördüm.
Halen o büyük koronun etkisiyle kulaklarım çınlıyor.
Video atv'nin çekimi değil orijinaldir. Sesi de kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Son birşey daha söyleyeyim. Bu izlediğiniz videonun çok çok daha yüksek seslileri yapıldı dün.
Gönlünüz rahat olsun...

Belki abartı gelecek ama inanın oley oley saldır Eskişehir tezahüratında ses duvarını bile aştık belki okadar yüksek geldi kulağıma..
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 21:59
https://www.facebook.com/photo.php?v=398066260336378&saved

https://www.facebook.com/photo.php?v=398068847002786&set=vb.100003990234276&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=398062370336767&set=vb.100003990234276&type=2&theater

kendi çektiğim video çok iyi değil ama maçtın içinde anca
DSİ Es Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır