eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
Online Durum: Offline
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 02:11
Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

Yazıklar olsun hepinize.Üzerinizdeki formayı birazcık hakedin.Bune vurdum duymazlık.Ama suc sizde değil , kasar futbolcuları takıma dolduranlarda.Hedefi olmayan futbolcuyla basarılı olamazsın.30 yas üstü futbolculardada hedef ne arasın.İvesa 30 kusur , Dede 30 kusur , Bülent 30 kusur , Tello 30 kusur , Kamara 30 kusur , Volkan 30 kusur , Hurriyet 30 civarı ve bunlar 11 oynayan as oyuncularımız.Adamlar ne yapsın bu yastan sonra Avrupa Ligini tatil yapmak varken , sezonu erken acıcak vs. ben olsam bende istemem.Koyulan hedefle yapılan icraatlar transfer politikası falan hıc mantıklı gelmiyor insana , ama mantılı dusununce.Bizde bi kara sevdanın pesinde sürüklenip duruyoruz.Bugün sinirden aglayamadım bile.Hani kıl payı kacırırsın , penaltılarda vs. elenirsin.Hungür hungür aglarsın.Bugün aglayamadım bile.Bide dasak gecer gibi.Bu macın önemini biliyoruz vs. acıkmalar yapıyorlar.Bugün İzmire giden taraftarımızdan 3-0 olunca tek birsey istedim o da Genoa taraftarının yaptırdıgı gibi , sahadakilerin formalarını cıkarttırmalarını ama olmadı.

İvesa 30 küsür yaşında,geldiği günden beri ligin en az gol yiyen kalecilerinden.
Dede 30 küsür yaşında,Turkcell Süper Lig'in bana göre en iyi sol beki;Eskişehirspor düşmanının dahi ilk üç sol bek sayımında mutlaka yer alır.
Bülent 30 küsür yaşında,olunca sövmeyi iyi biliyoruz,olmayınca onu aradığımız kadar kimseyi aramıyoruz.Demekki isimsiz yıldız bu adam.
Tello 30 küsür yaşında,son maçlarda takımın en dirilerinden,mücadele ediyor.
Kamara 30 küsür yaşında,bağırıyor beni oynatacaksanız santrafor oynatın diye,biz anlamıyoruz.Santrafor oynadığı maçlarda kaçırsa da atmasını bildi.
Volkan 30 küsür yaşında,oynadığı hemen hemen hiçbir maçta sırıtmadı.
Hürriyet 30 küsür yaşında,40 küsür yaşında da olsa orta sahamda yer
veririm.(Bkz. Ryan Giggs)
Sorunu başka yerlerde aramak gerek..
Sorunu,defanstan ofansif orta saha;stoperden santrafor yaratmaya çalışırken transfer ihtiyacı olmadığını söyleyende aramak..Sorunu,senelerce taraftarı onlarca yalanla kandıranda aramak..Sorunu,senelerce bu saçma yönetime tahammül gösteren taraftarda aramak gerek..
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 01:50
Göklere çıkardığımız topçularımız nerelerdi bugün??? Hepsine teşekkürler ayrı ayrı!!!!!
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 01:38
Bu takımdan gitmesi gereken ilk isim Halil Ünaldır.
Şu gitmeli bu gitmeli.Bu takımdan kimi gönderip kimi alırsanız alın yönetimin başında bu adam olduğu sürece bir adım öteye gidemeyizzz.
Bu akşam bu takım sahaya kazanmak için çı-ka-rıl-ma-mışşşş.
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 01:32
Alıntı yapılan ramozotti

akos mudur nedir toplasan 45 dk.oynamamıştır..

Siz yazmasaydınız bu futbolcuyu unutmuştum
yazıklar olsun ya
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 01:28
Alıntı yapılan köfteci

Futbolcu müsvetteleri; Izmire binbir zorlukla giden ve gidemeyip gönülden destekleyen tüm renkdaslarimiz insallah haklarini helal ederler,yoksa isiniz cok zor ....

ey halil sana ne demeli peki en büyük suç sende..öyle gazete ve tvl ere çıkıp avrupaya kısa yoldan gitmek istiyoruz demeçleri ne kadar kolay değilmi..şehrin her tarafına kendi şirketlerinin reklamını yapıp bayrak astırtmak...devre arası gerek yok diyip takviye yapmamak gidip neydüğü belirsiz akos mudur nedir toplasan 45 dk.oynamamıştır...bi transferle milleti kandırmaya hiçmi yüzünüz kızarmıyor....koray,ivesa,ediz,pele,tello,bülent ertuğurul acilen bu takımdan gitmelidir...

bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 01:05
YAZIKLAR OLSUN SIZE!

Baska da bisey yazmiyorum; sizin gibiler için üyeligimi tehlikeye atacak kadar aptal degilim!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 23:14
Tamam, eyvallah siyah kırmızı formayı taşıyorlar sahada da, bu kadar rezil mi taşınır?
Sözüm bizlere;

Bir öğrenemedik gitti senelerdir. Bu adamların işi futbol oynarken para kazanmak. Çünkü meslekleri... Bu adamların birçoğu bizim ne hissettiğimizi, neler düşündüğümüzü bilmez... Çünkü futbolcu kardeşlerimiz ekmeklerinin peşinde... Maçı kaybeder, kupayı kaybeder, bir iki gün üzülür sonra yine maçına çıkar, yine parasını alır, yine alemlere akar... Taraftar böyle mi???
Bizden ayrılınca, iki üç sezon sonra belki tvde açıklama yapar, taraftarımızı unutamadığını falan söyler... Eyvallah... Sadece bu kadar hatırlanırız... Bu bir gerçek...
Öğrenemediğimiz şeylerin en başında; futbolcuları şımartmak geliyor... Destekliyoruz eyvallah anladım lakin destekten de öteye gidiyoruz biz... İki pası düzgün yaptığı alkış, çığlık, tufan, maçtan sonra üçlü çektirmeler falan... Tabiki adam bunu yapacak, onun mesleği bu...
Peki soruyorum, hangimiz iş yerimizde her gün işimizi iyi yapıp tebrik alıyoruz... Ama her gün işlerimizi düzenli ve mükemmele yakın yapıyoruz... Hani nerede benim alkışım, tufanım, üçlü çektirmelerim...

Uzun lafın kısası; Biz futbolcuları şımartmayı ve onları göğe çıkartmayı çok seviyoruz... Bundan vazgeçsek, gerçekten işini yapanı tebrik etsek, sonra da başarılara koşsak daha iyi olur bence...
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı messi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 23:13
bu sezon bizim oyuncularin hic biri düzgün bir performans gösteremedi. her futbolcunun inisi ve cikisi oldu. Alper ilk yari süper bir oyuncuydu, 2. yaridaki performansi hala akillarda.
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 23:07
Bursa devre arasında Pinto'yu alıyor,adam takımı sırtlıyor,biz ise Akos Elek diye bir adam alıyoruz.Aradaki yönetim farkı işte.HÜ istifa et hemen yüzsüz herif
http://halilunalistifa.com
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 23:01
Bu takımdan gönderilmesi gerekenler iyice belli oldu
Ivesa,Koray,B.Ertuğrul,Pele,Tello,Ediz
Ayrıca yapılan yanlış transferlerden,ne olduklarını henüz göremediğimiz,Abdülaziz ve Akoş
http://halilunalistifa.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır