eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
masteresesli Liste gör
Yazar

Hüseyin Demir
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı masteresesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 14:25
Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek !

Hani bir laf vardır "bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış" diye. buda ona benzer bir şey.

Muhtemelen henüz toplumsal değerleri tam kavrayamamış, henüz kelek durumunda olan, daha 14-15 yaşlarında bir gencin, yada zeka yaşı o kadar olan birinin, lafın nereye varacağını bilemeden yaptığı bir patavatsızlık, konuyu asıl mecrasından saptırarak bir çok kişiyi bu pervasızlığa cevap vermeye yöneltmiş.

Aslında bu tip mesajlar yayınlanır yayınlanmaz adminin/yöneticinin bunları silmesi ve yazanı da uyarması gerekir ki seviyeli bir tartışma yapılabilsin.

Sırf bu tip seviyesiz mesajlar yüzünden çoğu zaman foruma iştirak etmiyorum.
ŞAMPİYONLUĞU HEDEFLEMEYENLERİN ESES TE İŞİ OLMAMALI!
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:58
Alıntı yapılan kadirgulen

Ferhat Odabaşı...

Kemal Unakıtan...

Güntekin Güvensoy...

Yavuz Bingöl...

Hiçbiri beni bu kadar yaralayıp utandırmamıştı.
Benim midem kaldırmıyor, klişe olacak ama susuyorsak aşkımızdan!
bu kişiler bu olaylar seni o kadar utandırmadı öylemi vay anasına ya yönetimde bizanslı adamlar var ve bu olay ondan daha kötü öylemi artık söylenecek laf bulamıyorum istesekte istemesekte bülent uygun hocamızdır ve destek olmak ona güvenmek zorundayız ama yavuz bingöl ve güntekin güvensoya desteği boşver güvenmek bile eskişehire ihanettir derhal istifa etmeleri gerekmektedir  
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:40
Şu anda Eskişehirsporumuzun en meşru temsilcisi ETB'dir...
Bunu tartımaya gerek yok. Ortalığa sanaldan atıp-tutanların gündem olmaması gerekir. ETB bu bilinç, şeffaflık ve tutarlılıkla yoluna devam ederse Eskişehirsporumuza kimse zarar veremez...
Şahin Bey'in
"Bülent Hoca ile anlaşma sağlanmış ve görevine başlamıştır. Bu saatten sonra, Bülent Uygun Eskişehirspor'un Hocasıdır. Tabiki ETB nin görevi Hocayı desteklemek olacaktır"
sözüne katılıyorum...
Bülent Hoca artık takımımızn Teknik sorumlusudur ve başarısı başarımızdır...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
ceycey26 Liste gör
Yazar

Ceyhun Kazanç
Yer: Fransa
  Alıntı ceycey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:27
Alıntı yapılan ŞaHiN

ETB, Teknik Direktör ve Geliş tarzı ile ilgili açıklamayı,
hoca gelmeden, imza atmadan önce yapmış, yaşanması muhtemel sıkıntıları,
olabildiğince açık bir şekilde camia ile paylaşmış ve UYARI görevini
yerine getirmiştir. Ancak buna rağmen Bülent Hoca ile anlaşma sağlanmış ve görevine başlamıştır. Bu saatten sonra, Bülent Uygun Eskişehirspor'un Hocasıdır. Tabiki ETB nin görevi Hocayı desteklemek olacaktır. Ancak; her gördüğü luzümda yine durum değerlendirmesi yapacak, Uyarılarını her gördüğü yanlışta yineleyecektir. Gerektiğinde bu uyarı yaptırımlarada dönüşübilecektir. ETB, Eskişehirspor taraftarının kalbidir. Temsilcilerine baktığımızda bu açıkça görülmektedir. TARAFTAR BU KULÜBÜN YEGANE SAHİBİDİR. BU KALP ATTIKÇA BU SAHİBİ KİMSE DEĞİŞTİREMEZ.Saygılarımla, 

Şahin abi söylediklerine kısmen katılıyorum. Ama taraftar bu kulubun yegane sahibidir. yonetimin kayda deger bir açıklama yapmaksızın bu taraftarın acıklamasını hice saymasını kabullenemiyorum. Bu yuzdende ben Bulent Uyguna destek veren hicbir davranışta bulunmak istemiyorum.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:15
ETB, Teknik Direktör ve Geliş tarzı ile ilgili açıklamayı, hoca gelmeden, imza atmadan önce yapmış, yaşanması muhtemel sıkıntıları, olabildiğince açık bir şekilde camia ile paylaşmış ve UYARI görevini yerine getirmiştir. Ancak buna rağmen Bülent Hoca ile anlaşma sağlanmış ve görevine başlamıştır. Bu saatten sonra, Bülent Uygun Eskişehirspor'un Hocasıdır. Tabiki ETB nin görevi Hocayı desteklemek olacaktır.

Ancak; her gördüğü luzümda yine durum değerlendirmesi yapacak, Uyarılarını her gördüğü yanlışta yineleyecektir. Gerektiğinde bu uyarı yaptırımlarada dönüşübilecektir.

ETB, Eskişehirspor taraftarının kalbidir. Temsilcilerine baktığımızda bu açıkça görülmektedir.

TARAFTAR BU KULÜBÜN YEGANE SAHİBİDİR. BU KALP ATTIKÇA BU SAHİBİ KİMSE DEĞİŞTİREMEZ.

Saygılarımla, 
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:07
Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek!

Bu taka tukacı kim yaLOL ETB'yi takan takar, sen kendine tiikat et ETB maafazan saa...Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 12:51
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

ETB'yi takmayanlar geçen maçtaki 5 dk sessizlik alayınıza kapak olsun..Maçtan önce ben susmayacağım bağırıcam diyordunuz niye sustunuz o zaman ? Bağırsaydınız ya ben etb'yi takmıyorum diye!!! Klavyeden sallamak kolay..İsimsiz cisimsiz..

Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 11:26
Gözleri, burunları, ağızları oyularak ve içine de bir ışık konularak insana benzetilmeye çalışılmış olan bal kabakları gibi laf edenlerin ettikleri lafları dikkate almayınız. Çünkü onların ettikleri laflar, o ışığı o bal kabağının içine koyanların verdikleri elektrikten ibarettir.

Bundan sonra ETB, duruşundan ödün vermeden camianın içine düştüğü bu durumun ve gelecekte olabileceklerin takipçisi olmalıdır.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 11:23
[QUOTE=PsycoO] [QUOTE=haydibastıresesim]kim takar ETB'yi.

senin gibi herşeye evet diyen adamlar oldukça biz daha çoook ............ anladın sen  biz bügüne kadar taraftarıyla şehriyle öne çıkan bir takımız öyle saçma sapan işlerle değil bank asyada, 3.ligte oynarız daha iyi.öyle sallamakla olmuyor sen git maçları satan , ümit olayında bir defa açıklama yapmayan v .s  bizi rezil eden başkana şakşakçılık yap seni kim takarsa
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 11:11
ETB'yi takmayanlar geçen maçtaki 5 dk sessizlik alayınıza kapak olsun..Maçtan önce ben susmayacağım bağırıcam diyordunuz niye sustunuz o zaman ? Bağırsaydınız ya ben etb'yi takmıyorum diye!!! Klavyeden sallamak kolay..İsimsiz cisimsiz..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır