eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Aygün

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jazin26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin
Yer: Belçika Esder
Online Durum: Offline
  Alıntı jazin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 03:23
Emre'nin performansi nasil olacak çok merak ediyorum, ilk etapta ilk 11'de yer almasi zor olabilir ama sonradan girdigi maçlarda süpriz yapabilecek kalitede bir topcu, insallah basarili olur
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 02:48
insallah basarili olur, ozellikle ofasnif anlamda cok kaliteli ve alternatifli bir kadromuz var. sanirim adem ile birlikte forma yarisina girecektir, iyi olan oynasin esesimiz kazansin.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 22:07
 eskişehirsporda huzur var diyor huzursuz bir ortamdan geldi.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 20:32
    Emre AYGÜN'ün ismi pek gündeme gelmiyor ama bu sezon yaptığımız en iyi transfer diyebilirim. Forvet hattında süratiyle  oldukça etkili bir oyuncu. Forvet arkasındada rahatlıkla oynar. Bu sezon Emre çok gol atar ve takımın değişmez oyuncusu olur. Thumbs%20Up
kalender
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 18:33
ankaragücü taraftarı bir arkadasımn da demişti. taraftarlar kızıyormus neden oynatmıyorsunuz diye sonradan öğrenmişler. emre devre arasında eskişehirle söz kestiği için takımdan çekilmiş.
helal olsun.Thumbs%20Up
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 11:16
Forma yarışına hazırım
Eskişehirspor´un yeni transferi Emre, " Eskişehirspor´a geldiğim için mutluyum. Burada uzun yıllar görev yapmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Trabzonspor, Ankaragücü gibi ekiplerde oynayıp geçen sezon ortasında Eskişehirspor ile söz kesen Emre, " Geçte olsa buraya geldim. Huzurlu bir yerdeyim. Burada futbolun çok sevildiğini biliyorum.
Bana güvenleri mahçup etmemek için mücadele edeceğim. Çok çalışıp kırmızı siyahlı formayı uzun yıllar giymeyi arzuluyorum" diye konuştu.
Orta saha ve forvet bölgelerinde oynayan  Emre, kampa kısa zamanda uyum sağlayan isimlerin başında geliyor.
Sakarya Gazetesi

Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
horizon175 Liste gör
Yazar

Ugur ALTIN
  Alıntı horizon175 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2010 saat 23:08
Adı sanı çok duyulmamış bir oyuncu...
İnşallah oynadığı futbolla herkese duyurur adını...
Başarılar Emre...
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 00:27
Alıntı yapılan extarum

emre aygün görerek oynayan futbolcu zeki atik orta sahadada ofansif anlamda oynar fakat orta sahaya bir maestro lazım bence ne diyonuz..?
.............................Sezer diyorum................
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 00:12
ÇOK MUTLUYUM

Emre Aygün kendisini Eskişehirsporlu yapan imzayı attı. Aygün, Tesisler’de düzenlenen imza töreninde Eskişehirspor’a geldiğim için çok mutluyum” dedi.

İnsanlığına ve ahlakına güveniyorum
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Emre Aygün’ün Eskişehirspor için verimli olacağına inandığını belirtti. Ünal “Emre kardeşimiz sezon arasında Eskişehirspor’a gelmek istiyordu. Ancak yüksek bonservis bedeli olduğu için getirmedik. Bu sezon renklerimize kattığımız Emre takımla beraber kampa gidecek. Ahlakına ve insanlığına çok güvendiğim futbolcumuz orta sahada her mevkide oynayabilecek yeteneğe sahiptir” dedi.

Hedefi olan bir
takıma geldim
Emre Aygün İmza sonrası yaptığı konuşmada, ”Hedefleri olan bir takıma geldiğimi biliyorum. Bu beni daha çok mutlu ediyor. Ayrıca böylesi büyük bir taraftarın takımında oynayacak olmak benim için çok büyük bir sevinç kaynağı. Eskişehir-spor’la başarılı zamanlar geçirmek istiyorum. Benim transferimi sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sonhaber gazetesi..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 23:59
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan extarum

emre aygün görerek oynayan futbolcu zeki atik orta sahadada ofansif anlamda oynar fakat orta sahaya bir maestro lazım bence ne diyonuz..?

Maestromuz var zaten abi , Türkiye'nin Xavisi, Sezer var daha nolsun..Yeter ki onun arkasında mücadele edecek rakibi ısıracak , geriden oyun kurmasını bilecek oyuncular olsun...

bu sene Higuain gibi patlama yapacak...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır