eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor Turkcell Süper Lig'te

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 39>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arman Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı arman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:44
geçen sene AG lilerin yaptığı  dolanla  konya düşmüştü, süper ligi hakeden bi takım,hoşgeldiler tekrar aramıza...
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:35
izmirdeki altay maçında çarşıda tabelalarla karşıyakalıları maça toplamaya çalışan ve yine o maçta tribünlerdeki karşıyakalıları gördükten sonra zaten altaya karşı hiçbir sempatim kalmamıştı sevindim konyaspor un birinci lige çıkmasına , hoşgeldiniz konyalılar Clap
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:35
Altayın en büyük hatası kendilerini playoff a kadar getiren Zafer hocalarını bırakıp 3 maçlığına Güvenç Kurtar la anlaşmalarıdır. İlahi adalet yerini bulmuştur. ES ES ten başka kim çıktı kim düştü beni pek bağlamasa da hak edenin gelmesi ve düşmesi tarafındanım. Konya da bize yapılanları biliyoruz. İki yıl önce ki bank asya maçında Atatürk stadında 2-1 yenildiğimiz maçta ki Altayın tutumunuda. Heryerde bu ve bunun gibi yaşanmışlar vardır. Asla kin güdmeden gerçekleride göz ardı etmeden sadece ES ES imi düşünen biri olarak. Hoşgelmiş sin Konya diyeyim.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:32
Alıntı yapılan khan

....El saka futbolu bırakmassa gideceği yer Konya olur.

Bana kalırsa Kahire yada İskenderiyeyi seçer, emekliliğin sonu memleket başkanım...

LOLLOL

Sen daha Körfezin kahrını, etrafındaki yobazların zulmünü, Alikahya fenerlilerini çook çekersin.

LOLLOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:30
İzmir deplasmanı zaten yapacağız bide konya eklenmiş oldu lige renk katmaları ve deplasmanda sağlam tribün yapmamız dileğiyle Hoşgeldin Konyaspor konya tv ye baktım çok büyük bir kutlama yok şehirde ESKİŞEHİR başka şehir ya:D
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:26
Altay'ın çıkmasını istemiştim ama olmadı.Yıllarca finallerde kaybettiler hep.Hayırlı olsun Konya şehrine ve taraftarlarına.El saka futbolu bırakmassa gideceği yer Konya olur.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:22
İzmirliler Buca sayesinde Eskişehirspor'umuzu zaten görecekti; şimdi Konyalılar da o şerefe nail oldu. Konyadaki Eskişehirsporlulara ve KonKŞ'ye hayırlı olsun.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:19
her sene bu maçlarda büyük hatalar yapılıyor
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:10
Konya seneye görür gene meşhur hanyayı Konyayı...
Altaya sempati duymaya başladım, her sene yamulduğu için...

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
ugurvarol Liste gör
Yazar

Uğur VAROL
  Alıntı ugurvarol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:09
ben konyanın çıkmamasını istiyordum çünkü ciddi bir şekilde, bize rakip olabilecek potansiyelleri var. Üstelik siyaset vs ile pek çok kurumu kendi lehlerine döndürebilirler.
Velhasıl aklım böyle diyordu; taa ki altaylı yükselin maçta adını duyana kadar. Bir tarihde yine altayla oynuyoruz birinci ligde yine bir altaylı ... yüksel vardı sarışın. Deli etmişti beni ...liğini yapıp Nasır'ı oyundan attırmış; kendi de,sarı kartla yırtmıştı. O an eski duygularım canlandı, düşüncelerim değişti
ES-Kİ-ŞEEEEE-HİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır