eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

3 Mayıs Türkçülük Günü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 13>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2012 saat 22:33
Ne mutlu Türküm diyene....

Milli benligini bulamayan milletler baska milletlerin avi olacaklardir."Mustafa Kemal Atatürk.
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2012 saat 21:15
Türk milletine ait olmak , Türk olmayı hissetmek çok kutsaldır.Kutsallığı yaşamak için din ve mezhep ayrımı yapmadan Türküm diyen herkezi kucaklamak gerekir.Bizi ayrıştıranlara inat , Türkiye Türklerindir. Herkesin Türkçülük Günü kutlu olsun.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2012 saat 15:59
kutlu olsun günümüz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2012 saat 15:49
‎3 Mayıs Türkçülük Günü'nde ne bir panzer, ne bir polis görebilirsiniz. Yollar kapanmaz, kimse tedirgin olmaz. Öyle asil bir gündür bizimkisi. Kutlu olsun!
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2012 saat 02:37
bazıları için hepimiz ermeniyiz sözü slogan olursa. bugünün anlamı anlaşılır. espri yaparak kimse bugünün değerini azaltamaz. afrikadaki zenci için güney amerikadaki yerli için feryat figan ediyorsan. kerkükte türkistan da kardeşlerin için iki kelam etmiyorsan o senin eksikliğindir.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2012 saat 01:22
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Matador26

Ya bir gidin daha 2 gün var.. Bazıları şimdiden başlamış.. :) Bize her gün Türküz.. ;)

Hey Allahim,iki gün sonra sen kendini Türk olarakmi hissedeceksin ? ...

Canım amcam benim.. Zaten olay orda.. 2 gün sonrada 1 gün sonrada farketmez biz herzaman türküz.. :) Saygılar Hüsnü Amca.. :)
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2012 saat 23:20
Aşağıdaki mesajı 2-3 kere yazmaya niyetlendim her seferinde artık bu tip mesaja gerek yok diye düşündüm ama malesef gerek varmış.;

12 eylül öncesi vatansever gençleri sağ-sol diye kamplara bölerek çatışma içerisine sokarak oyuna getirdiler. Gençler aynı oyuna tekrar gelmeyecekler vatanını seven sağıda soluda bizim gencimiz.

Emeğe saygı diyen 1 mayısda, Milletini seven 3 mayısda hepimizindir.
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2012 saat 23:03
3 Mayıs Türk ve Türkçülük Günü'nde Viva EsEs olarak foruma güzel bir açıklama yazıp, bu anlamlı günü hatırlatıp kutlayacaktık....
Bugün Taksim'e giden birçok VivaESES'liyi 'İşçiler işinde teröristler Taksim'de' sözüyle rahatsız ettiğin için (biz terörist miyiz) sadece sana tepki için 3 Mayıs'la ilgili açıklama yapmayacağız. İnsanları Türklükten soğutmaya devam et. baba nickli arkadaşın bana özel iletisidir. ilgi ve alakana teşekkür ederim ;) İlk olarak şunu söyleyebilirim sana. Burda iki keskin cümle kurdum diye bu yazıyı okuyan kişiler Türklükten soğuyacak değiller. Eğer Türklükten soğuyacak olsalar o meydana çıkan Türkleri gördüklerinde soğurlardı ;) Ne yazık ki gençen yıl orada Türk kanı taşıyan insanlarımız Türklük vazifesini yerine getirmeyip,topraklarının içindeki en büyük düşmanı olan apo denen şerefsizin posteri Atamızın heykeli üzerine asılırken sessiz kalmakla en büyük suçu işlemişlerdir. Diyeceksin ki olan oldu bu seneyle ne alakası var. Ben bu sene acaba olur mu diye düşündüm? Bütün sendikalar birleşip geçen sene ki olaya gönderme yaparlar, dört bir yanı Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle süslerler diye düşündüm ama yine aynı şerefsizleri aynı meydanda görünce sinirlerim bozuldu. Ve ben gördüğümü söyledim tekrar söylüyorum. İŞÇİLER İŞİNDEYDİ, TERÖRİSTLER TAKSİMDE. Gördüğün üzere de sen burda 3 Mayıs Türkçülük Bayramını kutlamasan bile hatırlayan ya da hatırlatmaya çalışan insanlar var sen bir hiçsin onlar için ve benim için. Kaldı ki nasıl bir tezatlıktır. Sen orda ki pkklılar göre göre 1 Mayısı kutluyorsun. Ama ben burda sizin gibi düşünmediğim için sırf benim düşüncelerim yüzünden Türkçülük Gününü kutlamayacağız diyorsunuz. Allah akıl fikir versin.
Eskişehirspor
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2012 saat 22:47
Ne yazık ki yaşıtlarımız bu konuda bilinçli değiller Hüsnü Abi. 3 Mayıs 1944'te yaşanan ıztırapları bilmeyen birisi için bu sözler gayet normal.
Eskişehirspor
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2012 saat 21:48
Alıntı yapılan Matador26

Ya bir gidin daha 2 gün var.. Bazıları şimdiden başlamış.. :) Bize her gün Türküz.. ;)

Hey Allahim,iki gün sonra sen kendini Türk olarakmi hissedeceksin ? ...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır