eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 63>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:31
Çok iyi oldu inşallah Bursa'dan en az 1 puan ve İBB galibiyetleriyle yukarı doğru yürürüz...
SAĞOL ES ESİM...Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:29
arkadaşlar ümit karan dan elbetteki herkes ismine yakışan bir fubol bekliyor ve oda beklenileni tam olarak veremiyor olabilir ama ümit te elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben ümitçi felan değilim yanlış anlamayın ama adam elinden geleni yapıyor , eleştirilerimiz tabik de daha iyi ümiti görmek için çünkü herkes biliyor ki ümit bundan daha iyilerini yapabilir.  yinede bir korayın o kanatta deli divane olup gidip gelmelerini ,alperin o yaşta o sahada gösterdiği diriliği o soğukkanlılığı o istekliliği o mehmet yılmazın maçın ikinci yarısında kaptırdığı topu neredeyse 40 -50 m kovalaması bunlar tabiki ümitin gösterdiği performansı nazaran hepimizin istediği şeyler ve bana göre bunları ben 10 ümite değişmem . ama her zaman dediğim gibi iyisiyle kötüsüyle bu takım hepimizin bu takımın gerçek sahipleri olan bizler gönülden bağlı olan eskişehir taraftarınındır ,elbette ki eleştirecez ve elbetteki daha iyiyi isteyeceğiz...
Clap şte bu...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:27
vaybee helal olsun.aldik maci,sagol es es im.ne kadar taraftar vardi bugün macta?
Yukarı
FAES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı FAES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:27
arkadaşlar ümit karan dan elbetteki herkes ismine yakışan bir fubol bekliyor ve oda beklenileni tam olarak veremiyor olabilir ama ümit te elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben ümitçi felan değilim yanlış anlamayın ama adam elinden geleni yapıyor , eleştirilerimiz tabik de daha iyi ümiti görmek için çünkü herkes biliyor ki ümit bundan daha iyilerini yapabilir.  yinede bir korayın o kanatta deli divane olup gidip gelmelerini ,alperin o yaşta o sahada gösterdiği diriliği o soğukkanlılığı o istekliliği o mehmet yılmazın maçın ikinci yarısında kaptırdığı topu neredeyse 40 -50 m kovalaması bunlar tabiki ümitin gösterdiği performansı nazaran hepimizin istediği şeyler ve bana göre bunları ben 10 ümite değişmem . ama her zaman dediğim gibi iyisiyle kötüsüyle bu takım hepimizin bu takımın gerçek sahipleri olan bizler gönülden bağlı olan eskişehir taraftarınındır ,elbette ki eleştirecez ve elbetteki daha iyiyi isteyeceğiz...
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:13
tabiki öylede öncesinde kendisi tek topla topu uzaklaştırsa bu karta gerek kalmayacaktı ...ama futbolda olur tabiki bu tip oyun içi kartlar.ama daha dikkatli olmalıyız...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:12
Alıntı yapılan tridimit26

O kadar Ümit Karancı olmuşuk ki kendi değerlerimizin oynadığı futbolu mücadeleyi göremiyoruz....Yazık...

Kendi değerlerini savunurken Ümit Karan'ı öne sürmek yanlış bence. 33 yaşındaki bir adamla 20 yaşındaki adamdan aynı performansı bekleyemezsin.
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:11
Erkancım sanırım ben başka maç izledim. Eğer sezgin orda adamı çekmese adam gole gidiyor nasıl gereksiz kart anlamadım yani. Bence yerinde yapılan bir çekme yani sarı kart alacaksan öyle pozizyonda alacaksın..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:11
adam hava topuna çıkıyor...bir garip...hava topu alamıyor...zaten görevi de değil... ama sürekli itiraz...faul...takımla uyumu....orta saha ile anlaşması sıfır...
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:09
O kadar Ümit Karancı olmuşuk ki kendi değerlerimizin oynadığı futbolu mücadeleyi göremiyoruz....Yazık...
Yukarı
zetone26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eskişehirli
Yer: Eskişehir
  Alıntı zetone26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:08
Bugün, Ümit Karan görevini yerine getirmeye çalıştı rakip defansı çok yıprattı maçı 90 dakika izleyen herkes yaptığı mücadeleyi gördü, Alper ikinci yarı nefisti, Koray her zaman mükemmel, Bu eksik kadroyla Manisa'dan 3 puanı almak çok güzeldi, hep şansımıza biz puan kaybetmicez heralde Kayseri, Fenerbahçe ve beraberlikler buna örnek, sahadaki 14 futbolcumuz ve Rıza Hoca ve Ekibine Çok Teşekkürler Aslanlar gibi mücadele ettiler Clap
Biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır