eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Neden Eskisehirspor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 20:31
Alıntı yapılan Neferizm26

İlk göz ağrısı...Wink

1965 ten önce doğanlara ne dersin ?

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 19:57
Alıntı yapılan oaae

Aydın'lıyım ama ESKİŞEHİRSPORLUYUM.Var mı itirazı olanWink

osman başkan   ne haddimize?
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 19:40
içimizdeki es es sevgisinin nedenini kelimelere dökerek basitleştirmek bana göre çok ters çünkü içimizdeki sevgi tarif edilemez ve eminim ki bu forumdak, herkestede aynı tarif edilemez duygular içindedir

ancak forumu yeni yeni takip etmeye başlayan genç kardeşlerimize bu sevginin az da olsa tarifini yapmak açısından çok faydali bir konu olmuş .

bende kısaca tarif etmeye çalışayım içimdeki es es aşkını

sevinirim-üzülürüm-kızarım  aklıma hep es es  im gelir o an mabedimizin içinde olup sevdamla yanyana olmak o anki duygularımı paylaşmak isterim . ancak o an mabedde olamadığım için hemen atkıma sarılır armamızı öperim . bu beni sakinleştirir , üzüntümü alır , neşeme neşe kadar

bu aşkı başlatanlar içlerindeki isyan ateşini dışa vurmanın bir yolu olarak bu takımı , bu sevdayı seçmişler . o zaman ki ülkenin ekonomik ,sosyal durumuna bağlı olarak istanbul ile anadolu kentleri arasındaki farklılıklar isyan ateşini körükledikçe bu adaletsizliğe karşı eskişehirspor sevdası büyümüş büyüdükçede isyan ateşi herpimizi yakmaya yetmiş

ben bu isyan ateşini hala 1965 ruhuyla içimde hissediyorum ve her adaletsizliğe karşı tıpkı amigo orhan ve arkadaşları gibi tepki vermeye çalışıyorum , bu ateş ne zaman söner bilmem yada söner mi bilmem ancak şu var kii bu ateş beni eskişehirspora öyle bir bağladı ki artık ben ne bu şehirden nede bu takımdan vazgeçebilirim

var oldukça eskişehirliyim ve var oldukça eskişehirsporluyum ve hiçbirimiz unutmayalım ki biz anadolunun kırmızı şimşekleriyiz.

Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 19:26
İlk göz ağrısı...Wink
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 19:17
tarihiyle,ilkleriyle,başarılarıyla,amigo orhanıyla,babamızdan kalan mirasla,taraftarıyla,fethisi nihatı enderiyle,.....maça saatler önce girip hiç sıkılmamasıyla,kareo es-es iyle.bandoes-es iyle,daha sayamıyacağım bi çok şeyler için ben ESKİŞEHİRSPORLUYUM  ve bu yüzden çok GURURLUYUM...başka diyenlere inat 

sadece ES-ES
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 18:49
başka takım yokta ondan
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 18:49
ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak gittiği her maçta golleri görememektir.Wink
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 18:40

Eskişehirspor,bir yaşam tarzıdır !

Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 18:26
neden eskişehir; tüm türkiyeyi gezdim, benim şehrim gibisi yok, tadı bir başka, sehrini sevmeyen ülkesini sevemez felsefesini hiç unutmadığımdan
ve sürekli işimiz sebeiyle halen seyahat etmekteyim, bir şekilde eskişehirden konuşurum, ve herkesin sorduğu bir soru, nedir bu eskişehir sevgisi!!!!

neden eskişehirspor;
segilimin gözleri önünde yediğim dayak ( hatun bizi bu sebepten terk etti)
eski ayder tribünü, ilkokul yıllarında içeri girebilmek için birilerinin önünde girerdim, ben babamla hiç maça gitmedim (koyu bir eseslidir)
ama en büyük sebep şehre olan sevgimdir
belkide suyundandır hepimizin esesli olması,
kalabak suyunun tadı bir başka, şimdi koç grubu dağıtıyor herhalde, tüm türkiyeye dağıtıldığı dikkate alınırsa yakında herkes esesli olcak demektir. :)
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 16:52
Neden Eskişehirspor ?
Tutulacak takım varda biz mi tutmuyoruz
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır