eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 66>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 21:25

Son saniyede kazanılan maç sonunda çiftelelli oynayıp sevinmek yerine, bize yakışmayan hareketler yaparsak daha çok ceza öder kulübümüz kimsenin de biletler pahalı demeye yüzü olmaz.

Ne oluyor büyük Eskişehirspor taraftarına böyle.Kendimize bir çeki düzen verelim.Takımımıza verdiğimiz destekle övünen bizler, son zamanlarda takımımıza zarar vermeye başladık.

Söylenecek çok şey var ama kimseye yüklenmek doğru değil.Bir bütün olup, küfüre ve kötü davranışlara karşı olmalıyız.

Küfür edenlere söylüyorum: Siz küfür ederken benim yüzüm kızarıyor.Size hiç yakıştıramıyorum.Küfür ettiklerinizden hiçbir farkınız kalmıyor, onların seviyesine düştüğünüzün farkında olmuyorsunuz. Artık yeter!

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 18:13
Kimseye bakmayın biz kendimize bakalım. küfür edildimi edildi.. madem bu kadar klubümüzü koruyoruz o zaman hiç küfür edipde milletin eline koz vermeyeceksin kardeşim..
şimdi o ts maçından sonra küfürsüz olmaz, niye etmeyecekmişim diye küfür ettiği ile övünenler çıkıp yazsa ya ''arkadaşlar ben bir küfür ettim off''  ''hakkınızı helal edin'' yada ''bu paranın bir kısmını ben vermeliyim'' diye... varmı böyle küfür edip arkasında duranlar?????Angry
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 14:14
bu ceza direk hakeme edilen küfürlere kesildi.tepki vermesek iyiydi.çok büyük hakem hatası yoktu çünkü.yazık ediyoruz paralarımıza.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 13:52
Yazıklar olsun bu küfür edenlere
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
  Alıntı p.littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 23:25
Trabzonun pçlr dönsün şaşkına,agücü ve bursaya sürekli küfür.bu kadar ceza yı hakediyoruz da.Cezadan ağır olanı bandonla,karonla,mazinle nam salmışsın yakışıyor mu sana ?Kalitemizi düşürmüyormuyuz?Boşver elalemi alma kaale,muhatap olma en büyük küfür odur aslında ama trübünden anlayana.
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:35
koca tribünü küfüre sürükleyip boğazları patlarcasına sövenler, tribüncülükleriyle gurur duyuyorlardır şimdi...

yazık günah yaa, şurda millet 1 senedir 700 milyar fazla kazanalım kulüp rahat etsin diye uğraşıyor, bunlar 160 bin lirayı bir kalemde çizip atıyorlar.

gelmesin kardeşim küfür eden adam tribüne gelmesin!Angry bu kadar açık ve net ya! kulübünü göz göre göre zarara uğratan adamın sevgisinden şüphe ederim. kimse demesin sevgimizi sorgulamayın diye. yok şu takıma da ceza versinler, şunlar daha çok küfür etti onlara daha çok versinler gibi abuk bir yaklaşım da kabul edilebilir değil. sen efendi efendi oturdun, takımına destek verdin de mi federasyon ceza verdi?
az bile veriyor federasyon. rakam 250 bin liralara çekilmeli bence. böylece yönetim de bedava biletten vazgeçer belkiAngry

vallahi de yazık billahi de yazık...

Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
ktasan Liste gör
Yazar

Kadir TAŞAN
  Alıntı ktasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:25
Meil kampanyası;
Sayın TFF;
Es-Es'imin alın terine saygı duy,bilet parama ortak olma!

Telefon meil adresi;
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50
E-Mail:  tff@tff.org.tr
Meil bombardımanına tutuyoruz benim çevremden ilk 14 tanesi yollandı.Saygılar...
Kanım Siyah Kırmızı
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:25
Alıntı yapılan cresadur

Dikkat eden oldumu beşiktaşa verilen ceza çok komik

Adamlar 90 dk  küfr ettiler azizin tüm akrabalarının kulakları çınladı federasyom öyle gelen cezaya bak yazıklar olsun  AngryAngry

Bu maçı canlı izledim..Taraftar takımı adına hiç tezahürat yapmazken mhk ye tff ye azize emreye bilicaya fenere 90 dk sövdüler..Yazık..
Kardeşim bizim başkan filanda çıksın maçın kasetini göstersin kıyaslama yaptırsın..İşi bilmiyorlar ki..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:17

160 000 bin ayip ya.el insaf..haram olsun ne diyim Smile

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 20:29
Alıntı yapılan kalender 26

Bu cezayı küfür edenler ödesin, bakalım kaç kişi çıkıp ben küfür ettim diyecek.

küfürün önüne geçilmesi için örnek traraftar oluşumu faaliyetlerinde bir dizi çalışmlar yapmış, maddi anlamda da sizlerden destek almıştık..sağolsun sen dahil ankarESES' teki bir çok abimiz elini cebine atarak harcamaları üstlenmişti..fakat yönetim 1 lira bile destek olmamıştı.ozaman yönetimdeki bazı abilerimize de söyledik bunu.çok kalın cezalar gelir,bedavaya federasyona para ödemektense,taraftarlarımızı bilinçlendirelim demiştik.. broşür,pankart,yada bildiri türü bazı harcamalarımızda destek verin küfürün önüne geçelim dedik ama ilgilenmediler bile..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır