eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı iskoc26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 02:20
[QUOTE=siyah ve kırmızı]yukarıya bir arkadaşın yazısını kopyalamıştım beceremedim kendi düşüncelerimide buraya yazıyorum. iki sene önce kocaelideki maça 10 yaşındaki oğlumu götürmüştüm bizim taraftarlar bir başka taraftara saldırdı ve arkadaşı baya iyi dövdüler. maalesef bu olay benim ve oğlumun iki sıra yanımızda olmuştu oğlum bu olaydan çok etkilendi. böyle taraftarlar olduktan sonra çocuklar biraz zor eses li olur. taraftarın birbirine saygısı yokki. en ufak bir şeyde kavga küfür, çocuklarımızı nasıl o stada götüreceğiz.   
 abi cok haklı önceki sayfalarda yazılan erzurum macını (coskunun 3 gol attıgı yenildigimiz) bende hatırlıyorum bende 10 11 yaslarındaymısım iste.. ben ondan önce cok macımıza gitmistim zaten bir ESES hastasıydım artık (abimler saolsun:) ama o macta cıkan olaylar benide etkilemisti abilerimiz neden böyle yapıyor diye düsünmüstüm acıkcası.. (erzurum taraftarı aramıza karısmıstı bi adamı fena halde dövmüslerdi erzurumlu oldugunu anlayınca kafası falan yarılmıstı yanımda) simdi bir hasta ESES li olarak herkese sesleniyorum aman dikkatli olalım ben cok korktugumu hatırlıyorum simdi iyi yapmıslar desem bile.. kücücük cocuga anlatamazsınız dövmekte haklı bile olsanız kimseye anlatamazsınız bir bahanesi yoktur kücücük cocugun yanında ana avrat küfretmenin.. aman dikkat edelim.. hediyelerle marsları dinlete dinlete maclara götüre götüre hadi ESES diye bagır sana cikolata vericem hadi siyah kırmızı de sana sakız alıcam gibi kücücük seylerle bile aklına sokulabilir sokulmalıdır!! sahsen ben böyle yapıyorum cok sükür 3 yegenimde de 100de 100 basarılı oldum ki 2si kız olmasına ragmen.. sezon acılısından itibaren de getiriyorum maclara artık vakti geldi 3 yasındalar:D ama dedigim gibi biri korkutup kavga edip ESESimden sogutsun onları bende onla kavga ederim canımız cıktı bu sevgiyi asılayana kadar eger biri sogutmazsa 1 2 sene bundan sonrası zaten cok kolay:D
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:54
Oğuzhan kardeşim sen şanslıymışsın , benim ne babam ne annem ne bi abim hiç kimse maçlara götürmezdi. İlk gittiğim maç 10 yaşımda 2-1 yenildiğimiz gese maçıydı , ona da babamın yanında çalışan bi asker abim Allah razı olsun o götürmüştü.O gün bugün tribünden kopamadık işte . Bundan sonra da ölene dek de kopmam ,yaşlanıp Allah izin verirse de bu tribünden kopmam .Ayrıca şu var , ileride çocuğum benim bu yaşadıklarımı yaşamayacak doğumundan itibaren her hafta tribüne sokacam onu....Smile
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:44
Bende küçükken 2 takımlıydım ama her zaman ESES ilk takımdı benim için
Allaha şükürler olsun küçükken babama yalvar yakar her maça giderdik
Yağmurda o inegöl maçları bulancak,nazilli maçları o stadda bağırmak
Deplasmana gidememek ama maç günü radyo başında beklemek
Beni bizanstan kurtardı ve tamamen Eskişehirsporlu oldum
Şükürler olsunki küçükken babam işini bile yarıda bırakıp
Beni maçlara götürdü ve beni Eskişehirsporlu yaptı.

Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
siyah ve kırmızı Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: çanakkale
  Alıntı siyah ve kırmızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:37
yukarıya bir arkadaşın yazısını kopyalamıştım beceremedim kendi düşüncelerimide buraya yazıyorum. iki sene önce kocaelideki maça 10 yaşındaki oğlumu götürmüştüm bizim taraftarlar bir başka taraftara saldırdı ve arkadaşı baya iyi dövdüler. maalesef bu olay benim ve oğlumun iki sıra yanımızda olmuştu oğlum bu olaydan çok etkilendi. böyle taraftarlar olduktan sonra çocuklar biraz zor eses li olur. taraftarın birbirine saygısı yokki. en ufak bir şeyde kavga küfür, çocuklarımızı nasıl o stada götüreceğiz.   
Yukarı
siyah ve kırmızı Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: çanakkale
  Alıntı siyah ve kırmızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:27
Aynen katılıyorum.. Ne yazık ki benimde ne abim, ne babam, ne annem, ne kuzenim bunlardan hiç biri Esesli değil. Ve bende maalesef dayımların etkisiyle 13 yaşıma kadar bejklydim. Formalarım, atkılarım herşeyim tamdı. Ama ne bi bjk macına gitmisligim, ne inönüyü görmüşlüğüm vardı. Ve televizyonlardaki sürekli sözde 3 büyükler! haberleri, gazetelerin spor sayfalarında sadece o 3 takımın haberleri, kücük çocukların bu takımları tutmalarında çok etkili oluyor, tıpkı bende olduğu gibi. Neyse ki günlerden bir gün arkadaşlar beni maça götürdü. 2. Lig B deydik o vakitler. O stattaki havayı içime çektikçe, bağırdıkça, tezahürat yaptıkça bunun bana ne kadar mutluluk verdiğini anlamıştım.Çıkar çıkmaz cebimde kalan son parayla yoldan atkı aldığımı hatırlarım ve eve gidince ilk işim bütün bejeke formalarını atkılarını çöpe atmak olmuştu. Annem falan baya bi sinirlenmişti hatta LOL. O maçtan sonra hiçbir maçı kaçırmamaya çalıştım. Kısacası çocukları stada götürmek, o havayı solumalarını sağlamak en büyük etken bana göre...
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:24
maçlara gelemeyen çocuk ES ES i anlayamaz ve burdan çocuklardan bile bilet alan yönetimede .... neyse akşam akşam ağzımı bozmayayım
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:18
Çocuklar, belli bir yaşa kadar doğum gününde aldıkları hediyelere çok önem verirler.
BilgilerinizeTongue
KKŞ
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 23:49
Alıntı yapılan ŞaHiN

6 Aylıkken giydireceksin formayı sırtına, Sonra dayayacaksın Mithat Körler ESES Cd sini..
Yaşını doldurmu, tutup kolundan götüreceksin açığa, Bandonun yanına LOL

Abi ufak çocuğu ilk maçta bana versene LOL 
Maşallah pek tatlıymış.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:37
ben ilk es-es macına geldıgımden berı bırakamadım..
ozamana kadar aklımızda kucuklukten sokulan takımlar vardı..
arkadaslarımın aracılıgıyla ilk macıma geldım..onlara cok tesekkur edıyorum o gunden berı es-es liyim

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:22
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan eses_irsadinho

benım ne babam ne annem nede abım esesli.. kalpten gelır boyle şeyler. bır çocuğu zorla esesli yapsak ne yapmasak ne.. bıraz teşvik etmek maça goturmek veya anadolu yıldızı eskişehirspor kitabını çocuğa okutmak mantıklı olur.

Aynen katılıyorum.. Ne yazık ki benimde ne abim, ne babam, ne annem, ne kuzenim bunlardan hiç biri Esesli değil. Ve bende maalesef dayımların etkisiyle 13 yaşıma kadar bejklydim. Formalarım, atkılarım herşeyim tamdı. Ama ne bi bjk macına gitmisligim, ne inönüyü görmüşlüğüm vardı. Ve televizyonlardaki sürekli sözde 3 büyükler! haberleri, gazetelerin spor sayfalarında sadece o 3 takımın haberleri, kücük çocukların bu takımları tutmalarında çok etkili oluyor, tıpkı bende olduğu gibi. Neyse ki günlerden bir gün arkadaşlar beni maça götürdü. 2. Lig B deydik o vakitler. O stattaki havayı içime çektikçe, bağırdıkça, tezahürat yaptıkça bunun bana ne kadar mutluluk verdiğini anlamıştım.Çıkar çıkmaz cebimde kalan son parayla yoldan atkı aldığımı hatırlarım ve eve gidince ilk işim bütün bejeke formalarını atkılarını çöpe atmak olmuştu. Annem falan baya bi sinirlenmişti hatta LOL. O maçtan sonra hiçbir maçı kaçırmamaya çalıştım. Kısacası çocukları stada götürmek, o havayı solumalarını sağlamak en büyük etken bana göre...

Konunun ana fikri bu stadyumda maç seyretmek.Yapılması gereken bu, mümkün olan en fazla sayıda çocuğun maça gelerek en iyi şekilde ağırlanması ve Eskişehirsporla ilgili bilgi verilmesi....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır