eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sedat Balkanlı hastalığa yenildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 9>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:59
İnsan bazı şeylerden pişmanlık duyar,o zamanlar ambar diye bir mekanda kavga etmiştik Sedat'la,hasta olduğunu duyduğumda çok üzülmüştüm,şimdi üzüntüm daha da arttı,Allah kalanlara sabır versin.Huzur içinde yat Sedat.Eşide sabırlı kadın hiç bıkmadan,yüksünmeden destek oldu,allah onunda mekanını cennet eylesin
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:52
küme düştüğümüz 95-96 sezonunda bizde oynamıştı.
Allah rahmet eylesin.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
kadires Liste gör
Yeni Yazar

kadir sabahcı
Yer: eskişehir
  Alıntı kadires Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:39
allah rahmet eylesin efendi ve iyi insandı güle güle SEDAT
eskişehirde tek renk vardır o da   siyah kırmızıdır
Yukarı
EStatarES Liste gör
Yazar

Fikret
Yer: Dünya
  Alıntı EStatarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:36
Allah rahmet eylesin ve yakinlarinin basi sagolsun
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:32
Allah rahmet eylesin. üzülüyordum kendisi için..
Yukarı
mmt Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı mmt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:31
Allah rahmet eylesin.
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
  Alıntı Hicri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:25
Allah Rahmet Eylesin Cry
Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:22
Allah rahmet eylesin.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:21

Allah Rahmet Eylesin... Sabah okudum haberini üzüldüm açıkçası CryCry

Allah Ailesine sabır versin, Mekanı Cennet Olsun...Çok çekti sedat abi...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 10:19

Güle%20güle%20güzel%20insan...

Güle güle güzel insan...

Galatasaray, Fenerbahçe ve Milli Takım formalarını başarıyla taşıyan, ancak yakalandığı amansız hastalık nedeniyle sadece futboldan değil normal yaşamdan da erken uzaklaşan Sedat Balkanlı dün gece vefat ederek aramızdan ayrıldı.
Gaziosmanpaşa'da başladığı futbol hayatını Bursaspor'da sürdüren, Galatasaray'da yıllarca top koşturduktan sonra Fenerbahçe'ye gelen Sedat Balkanlı, bir süre sonra sağlık problemleri yaşamaya başladı.

Amerika'da yapılan araştırmalar sonucunda Balkanlı'nın milyonda bir görülen ALS hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. İlerleyici bir sinir sistemi hastalığı olan ALS, Sedat'ın tüm yaşamını alt üst etti. Doktorlar Sedat Balkanlı'nın, tedavi imkanı olmayan bu hastalığa ancak iki yıl dayanabileceğini söylenmişti. Önce konuşması, sonra yürümesi, ardından da gözleri hariç tüm organları çalışmaz oldu.

Suni solunum cihazına bağlıydı ve hareket edemiyordu. Büyük bir fedakarlıkla eşine sarılan Şükran Hanım, onu 12 yıldır bir an olsun yalnız bırakmadı. Şükran Hanım, Sedat ile ile alfabe yardımı ile iletişim kurabiliyordu. Sedat, "2 yıl yaşarsın" diyen doktorlara inat ALS ile savaşını tam 12 yıl sürdürdü. Evinde televizyonun karşısında tek çalışan organı olan gözlerini ekrandan ayırmıyor, dünyaya bu ekran sayesinde bağlanıyordu.

Sedat Balkanlı'nın durumu dün ağırlaştı ve Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen ne yazık ki bu güzel insan kurtarılamadı.

Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır