eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 32>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 20:24
Küçükken kapalı spor salonunda eti ve kılıçoğlutopraksporun hentbol maçlarına gider takımlarımızı desteklerdik.futbolda o zaman da eses 1.ligdeydi ve güçlüydü.demek istediğim eskişehirli sadece futbolda değil her kulvarda spor da şehrinin takımlarını en güzel şekilde destekler
Mustafa Kemal'in yolunda Esesli bir medya emekçisi...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 20:24
Alıntı yapılan kraleses

Hali hazırda futboldan soğuduğumuz son süreçte, bir basketbol takımımız olsun ve onu destekleyelim fikri çok hoş, çok isterim. Ama bu şekilde değil.

Olin Edirne'nin çok yoğun ya da çok ateşli olmasada kendine has bir taraftar topluluğu mevcut. Bu takıma gönül vermiş ve maçlarını takip eden Edirne'liler var. Her zaman diyoruz herkes kendi şehrinin takımlarını desteklesin diye, şimdi bu haberi nasıl bu sevinçle karşılayabiliyoruz ona anlam veremiyorum?

Belliki bi düzen dayatması var ortada. Maddi yetersizlikler var, sponsor çekilmiş falan. Ama hiçbirşey bir kulübün bir şehirden alınıp diğerine taşınmasına sebep olmamalı.

Ha keza bunlar bir tarafa, bizde damdan düşer gibi Beko Basketbol Ligi'ne adım atmamalıyız bana kalırsa. Güzel bir altyapı oluşturup kendi bünyemizde başlamalıyız bu işe.

Umuyorum bu haberler gerçeği yansıtmıyordur. Şahsen benim gönlüm razı gelmiyor.

Bu kadar ince düşünmeye gerek yok hacım .Olin edirne'yi destekleyen grp var ama çoğu fb,gs,bjk li yani salt olarak destekleyen bir elin parmaklarını geçmez.Bizim takım kurup beko ligine gidebilmemiz çok seneler alır o yüzden bir an önce bu iş gerçekleşmeli.Gereken desteği vermeliyiz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 20:05
Gerçekten takım olsalardı taraftarıyla şehrinin destek veren zengin iş adamlarıyla sponsorlarıyla her şeyiyle zaten taşıma gereği duymazlardı.Buraya geldiklerinde iyi bir takım haline getirebiliriz bence.Yoksa bu borçlar altında kendimiz yeni bir basketbol alt yapısı flan kurmamız imkansız yada çok uzun süreli bir iş.
EsEs
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 20:00
Hali hazırda futboldan soğuduğumuz son süreçte, bir basketbol takımımız olsun ve onu destekleyelim fikri çok hoş, çok isterim. Ama bu şekilde değil.

Olin Edirne'nin çok yoğun ya da çok ateşli olmasada kendine has bir taraftar topluluğu mevcut. Bu takıma gönül vermiş ve maçlarını takip eden Edirne'liler var. Her zaman diyoruz herkes kendi şehrinin takımlarını desteklesin diye, şimdi bu haberi nasıl bu sevinçle karşılayabiliyoruz ona anlam veremiyorum?

Belliki bi düzen dayatması var ortada. Maddi yetersizlikler var, sponsor çekilmiş falan. Ama hiçbirşey bir kulübün bir şehirden alınıp diğerine taşınmasına sebep olmamalı.

Ha keza bunlar bir tarafa, bizde damdan düşer gibi Beko Basketbol Ligi'ne adım atmamalıyız bana kalırsa. Güzel bir altyapı oluşturup kendi bünyemizde başlamalıyız bu işe.

Umuyorum bu haberler gerçeği yansıtmıyordur. Şahsen benim gönlüm razı gelmiyor.

Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 19:56
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan onururkus2

Alıntı yapılan homfa

Edirne halkına verilen bir sözü vardı. Derya Yannıer, basketbol kulübü Edirne'de kalacak dedi. Bu sözü tutmuyorlar ve Eskişehir'e gelmeye planlıyorlar. Edirne'de ki halkı resmen insan yerine koymuyorlar. Düşünsenize Eskişehirspor'u, İstanbul'a taşımayı planlıyorlar sırf sponsor ve taraftar desteği alabilmek için ve adına da değiştirmeye çalışıyorlar. Siz ne derdiniz, ne düşünürsünüz.

Adamlar destek olmamış, bizim bir basket takımımız olsun destek olmaz isek alıp götürsünler kabulümüzdür..

ilk maçlar bi heves desteklenir ardından 2-3 mağlubiyette destek işi sona erer burası türkiye. eğer gerçekse ki gerçek olduğunu sanmıyorum edirne halkına yapılan bence de yanlış
2. ligdeyken de tribündeydik süperlig de gene tribündeyiz emin olun çok destek veren olur hele birde passoligi boykot eden taraftarlar bu maçlara gidecektir.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 19:54
Alıntı yapılan onururkus2

Alıntı yapılan homfa

Edirne halkına verilen bir sözü vardı. Derya Yannıer, basketbol kulübü Edirne'de kalacak dedi. Bu sözü tutmuyorlar ve Eskişehir'e gelmeye planlıyorlar. Edirne'de ki halkı resmen insan yerine koymuyorlar. Düşünsenize Eskişehirspor'u, İstanbul'a taşımayı planlıyorlar sırf sponsor ve taraftar desteği alabilmek için ve adına da değiştirmeye çalışıyorlar. Siz ne derdiniz, ne düşünürsünüz.

Adamlar destek olmamış, bizim bir basket takımımız olsun destek olmaz isek alıp götürsünler kabulümüzdür..

ilk maçlar bi heves desteklenir ardından 2-3 mağlubiyette destek işi sona erer burası türkiye. eğer gerçekse ki gerçek olduğunu sanmıyorum edirne halkına yapılan bence de yanlış
Yukarı
sadeceses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı sadeceses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 19:54
Süper süper süper
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !
Yukarı
onururkus2 Liste gör
Yazar

Onur
Yer: ESES
  Alıntı onururkus2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 19:45
Alıntı yapılan homfa

Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 19:26
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2014 saat 19:22
Çok güzel haber. Mükemmel olur umarız gerçekleşir ve bizimde bir basket takımımız olur artık
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır