eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 20:19
Alıntı yapılan serdareses

3.. yılmaz büyükerşen evet esesimize kesinlikle yardımı olmayan bir belediye başkanı

serdar  arkadaşım, yılmaz büyükerşenin geçmişte  bu takıma katkısı senin tahmin edemeyeceğin kadar çok olmuştur .   büyükerşen bazıları gibi şov peşinde değil sadece o kadar...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 20:12
serdar lafların bana haklı oldugun yerler var ama konu partı falan deyıl benıde hıc bırısı ılgılendırmez ılgılendıgım sadece kım ıktıdardaysa bu kentın en buyuk tek sımgesı eskısehırspor a sahıp cıkmasıdır beledıyenın destek vermesı yasal olarak yasak kendınde demısın ozaman yardım eden butun beledıyeler gorevden alınsınbole bı mantık olamaz kızdıgım konu HALKA KULAK VERMELERI KIM NE ISTIYO NEDEN HOŞLANIYO NE GORMEK ISTIYO CAGDAS BIR STAD BASARILI BIR TAKIM  VE AYNEN DEDIGIN GIBI KIM ESKISEHIRSPOR BIR CIVI CAKSIN KOLESI OLALIM ISIM PARTI HIC ONEMLI DEYILL
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 19:30
1..eskişehir ufak diyenlere cevabım 600 000 nufustur siz ufak il görmediniz heralde
2.. yılmaz büyükerşen in eskişehire katkısını yaptıklarını görmeyen yada sadece kendi partisinden olmadıgı için onu taktir etmeyen bi zihniyet ESKİŞEHİR  düşmanıdır
3.. yılmaz büyükerşen evet esesimize kesinlikle yardımı olmayan bir belediye başkanı
yardım yapmamasının nedeni oalrakta belediyelerin klüplere yardım yapamama kanunu ileri sürüyo olması ancak nolursa olsun eses sevdalısı bir belkediye başkanı bu takıma her şekilde yardımda bulunabilir ki eskişehir dısında 15 büyükşehir belediyesi illerinin klüplerine musluk gibi para akıtabilio bunu bi şekilde beceriosa bizim belediyemeizde bunu becerebilir
4.. kenar mahallelere gelince evet o bozuk yollu kenar mahallerlerin alt yapısı eksik
mahllelerin sorumlusu sadece büyükşehir belediyesimi? peki bunda akp olan diğer 2 belediyemizinde sorumluluğu yokmu ? yoksa o kenar dediğiniz mahlleleride bi anda büyükşehire bagladık
5.. tramvaya kulp bulanlar düşünsünler tramvay yokken esnaf sarayının oldugu caddede karsıdan karsıya nasıl geciyolardı bi akıllara getirelim isterseniz ayrıca meclis atrafından engellenmiş olsada 2010 dan sonraya ertelensede emek çankaya çamlıca tramvayları geldi eskişehire o tramvayalrında hizmete sunuldugunda tramvayı begenmeyen gereksiz diyenler acaba ne cevap vericekler

LÜTFEN GELİP BURDA PARTİ FANATİZMİ YÜZÜNDEN ESKİŞEHİRE YARARI OLAN İNSANLARI KÖTÜLEYİP ESKİŞEHİRİME ZARAR VERMEYİN  YAPTIGI İYİ ŞEYLERİ BAŞKA KEFEYE YAPMADIGI YADA BECEREMEDİĞİ SEYLERİDE BAŞKA KEFEYE KOYARAK YORUM YAPALIM

ESKİŞEHİRE BİR ÇİVİ ÇAKANIN KÖLESİ OLURUM
ESKİŞEHİRİMİN VE TAKIMIMIN İLERİ GİTMESİNİ Bİ ŞEKİLDE O VEYA BU ŞEKİLDE ENGELLİYENİNDE YAPTILARINI BİR ÖMÜR UNUTMAM

HERKESE SAYGILAR...

KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 19:20
madem ki iktidar partisi eskişehiri ve eskişehirsporu bu kadar çok ve de "karşılıksız" seviyor , o zaman stadın yerine kademeli olarak dört dörtlük bir stad yapar ; dimi???   hani bu anahtar sayın bakanın cebinde değil miydi?
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 18:56
[QUOTE=holigantatar] Hani o belidediye başkanı eses yardım etmiyor diyen arkadaşlarımız abilerimiz vaya. Hani şehir dışına çıktıklarında Eskişehir çok güzel olmuş diyen onların bide arkadaşları varya öyle diyince neden ozaman gurur duyyorsun Eskişeirle . Bugün Eskişehiri adam yapan Yılmaz Hocamız değilmi. Modern bir avrupa kentine dönüştüren ve dönüştürmeye çalışan Yılmaz Hoca değilmi. Yoksa benmi bilmiyorum büyükşehir Akp ninde ben mi yanlış hatıurlıyorum. Arkadaşlar belediye kluplere yardım etme diye bi zorunluluğumu var yoksa ben mi bilmiyoum. sSz hala adaların eski köprülerinden mi geçmek istiyorsunuz yada porsuğun pis kötü görüntüsünemi alıştınız anlayamadım. Neyse bu tarz örnekleri çoğalta biliriz . Kaldıkı Kayserinin stadının parası hemen hemen rahmetli Kadir Hastan çıtı bunu hepimiz biliyoruz. Kaysernin belediyesinden kaç para çıktı bunları bi araştırın. Bizdede Sarar Eti gibi şirketler var. Onlar niye yapmıyor stadı. Aaaa Pardon onlara küfredim küstürmüştük dimi unutmuşum.

ya arkadasım her seyı ıyı hos anlatmısın da ben eskısehır ın moder falan oldugunu dusunmuyorum bu sehre bısı yapıldıgınıda dusunmuyorum hersey goz boyama arkadasım hep adalardan koprulerınden porsuktan tranvaydan bahsetmısın bırazda gelde kenar mahallelere bak ne yapılmıs bılmıyosan solıyeyım bı sehır ıcın ne yapılacaksa onceden planlanır hesaplanır 99 öncesı tranvay projesı bıtmıstı yılmaz hoca geldıgınde bunu sadece hızmete koydu okadar övulen tranvaydan hıc memnun deyılım kenar mahallelere oncelık verılıp onları carsı kolayca ulasımları saglanmalıydı ama ne yapıldı carsı yı carsıya bagladılar 2 sı okdar kucuk bıyerde yasıyoruz kı cocumuz cocumuzu tanıyoruz bukadar sıkısık ortamda tranvayı getırdıler carsını ortasına koydular arabası olanlar bılırler ne ezıyet cektıklerını burasını konya zannettıler sanırım madem bı ış yapacaksın yukardan yapacaksın temız yapacaksın her programda dıyokı eskısehıre ılk ı gerceklestırdım 2 senfonı orkestrası kurdum kacımız gıdıyoruz kac kısı gıdıyo?? bıde sole dusun stadda ıstemıyoruz acıgın ustunu kapatın yeter dıyoruz dımı maca kac kısı gıdıyo bıde onu hesapla bırazda halka kulak vermek lazım bakalım ne dıyo demıssın kı beledıyeler yardım etmek zorundamı dıe kanunda bole bısı yok zorunda deyıl amaaa bu halk senı secıyosa halkın vaktını gecırecegı sevdı baglı oldugu tek aşka sahip cıkmak lazım dımı bız sahıp cıkılmadıgımız ıcın 3 lıglerde surunduk bılırmısın bılmem haa sayın baskan hıc mı ıyı bısı yapmadı yaptı yaptıgı baraj sehrın havasını degıstırde nem geldı sımdı dıyebılırsın bu su partıden bu partıden hıcc ısım olmaz adımı soyadımı verırım butun partılerden sorar arastırırsınız yıne sayın büyükerşen kazansın cunku heryerde tanınan sözu gecen biri ama ne olur ESKISEHIRSPORU MUZA YARDIMINI ESIRGEMESIN HALKA KULAK VERSIN BEN HEYKEL VE SENFONI ORKESTRASI OLUYOSA GUZEL BI STADIMIZDA OLABILIR CUNKU BU BIZIM HAKKIMIZ
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 17:40
Eti grubunu bilmemde Sarardan bırakın trilyonları 10bin TL'sini vermiyceğini adım gibi biliyorum.Cemalettin Sarar'a küfür etmiştik ne anasını kaldı ne başka bişey yıl 2002 falan tam hatırlayamıycağım yaşım ufaktı baya stadtan çıkıp gitmişti.Ben amaçsızca küfür etmiştim ederken neyin ne olduğunu bilmiyordum herkes bağırmaya başladı bende eşlik ettim sadece.O maçtan sonrada maça geldiğini bilmiyorum.Ben kendimide suçlu görüyorum bi manada o zamanlar ufak olmama rağmen ki o zamanlar olgun olan insanlara sormak lazım niye küfür ettik ??? Oysaki adam o zamanın parasıyla 300-400bin TL gibi bir borcu sildi.Daha fazla kurcalamak istemiyorum...İnşallah Eskişehirspor'umuzada böyle sahip çıkan birileri olur zamanla ne diyelim..

Tabi son birşey yukarıda Erman abi son noktayıda koymuş yönetim olcak yönetim...Kapı kapı dolaşıp kaynak arıycak..Ama nerdeeee..Eskişehirspor'u amaçsız sevcek ama nerdeee....
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 17:39

Yok belediye yok cumhurbaşkanı yok şu yok bu...

Önce yönetim olacak yönetim.

Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
  Alıntı MICHIGANeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 16:32
Arkada$ima katiliyorum... Ayrica Kayseri Belediye Baskani gecen hafta konustu ve ceplerinden beskurus para cikmadan bu isi gerceklestirdiklerini yani eski stadin yerinden sicak parayla bu isi bitirdiklerini soyledi... Yani Kayseri Belediyesi isi bedavaya yapti... Bizim de bu ise boyle yaklasmamiz gerek diyorum... Burda Yilmaz Hocamiza kimse bisey soyleyemez.. Sayin Yilmaz Buyukersen sehire yaptiklari ve sehrimize kazandirdiklari ile zaten gorevini yapiyor... Daha onceki belediyelerin Eskisehir icin ne yaptiklarina bakalim ve tekrardan dusunelim....

Ama su buyuk gercektirki secimlerden sonra herkesin dusunerek, kamuoyununda gorusu alindiktan sonra saglam bir stad projesi ile bu ise bir an evvel ba$lanmalidir...

EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 14:11
Hani o belidediye başkanı eses yardım etmiyor diyen arkadaşlarımız abilerimiz vaya. Hani şehir dışına çıktıklarında Eskişehir çok güzel olmuş diyen onların bide arkadaşları varya öyle diyince neden ozaman gurur duyyorsun Eskişeirle . Bugün Eskişehiri adam yapan Yılmaz Hocamız değilmi. Modern bir avrupa kentine dönüştüren ve dönüştürmeye çalışan Yılmaz Hoca değilmi. Yoksa benmi bilmiyorum büyükşehir Akp ninde ben mi yanlış hatıurlıyorum. Arkadaşlar belediye kluplere yardım etme diye bi zorunluluğumu var yoksa ben mi bilmiyoum. sSz hala adaların eski köprülerinden mi geçmek istiyorsunuz yada porsuğun pis kötü görüntüsünemi alıştınız anlayamadım. Neyse bu tarz örnekleri çoğalta biliriz . Kaldıkı Kayserinin stadının parası hemen hemen rahmetli Kadir Hastan çıtı bunu hepimiz biliyoruz. Kaysernin belediyesinden kaç para çıktı bunları bi araştırın. Bizdede Sarar Eti gibi şirketler var. Onlar niye yapmıyor stadı. Aaaa Pardon onlara küfredim küstürmüştük dimi unutmuşum.

Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26SS Liste gör
Yazar

Metehan
Yer: Turkey
  Alıntı 26SS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2009 saat 20:23
Aynen kardeşime katılıyorum ne olacaksa nerde şehir içi veya dışı nerede olacaksa olsun ve tamamlansın....
SENDEN BAŞKASI YALAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır