eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 133>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
giray26 Liste gör
Yazar

Giray ATMACA
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı giray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 22:24
abilerim,kardeşlerim ben showumuzun 26. dakikada yapılmasını istiyorum.Çünkü Trabzon'un plaka numarası 61 ve lig tv Trabzon'un maçlarında 61. dakikaya gelindiğinde önemli bir pozisyon yoksa genellikle tribünleri gösteriyor ve Trabzon'lular 2 balon uçuruyor biraz konfeti atıyor lig tv spikeri Trabzon taraftarı 61. dakikada şovuna başladı gibi söylemler kullanıyor bence bizde ligtv yi uyarıp 26. dakikada bizim tribünleri bir kamerayla çekmelerini söyleyebiliriz.tamamını gösteremeselerde devre arasında veya maçın durduğu bir anda bu şovun tamamını göstermelerini isteyebiliriz.
ankaraESES
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 22:16
Alıntı yapılan ES_Kadir

Zamanlaması çok önemli 5. dakika deniliyor ama o dakikada gol olursa ne olacak bu söylenmiyor . Abilerimiz ne derse ona uyacağız ama bu konu iyi araştırılmalı zamanla çok önemli .

bu tür showlarda tam saat verilmez aralık verilir 5 ~ 15 dakikalar arası gibi..

bu zaman aralığında maçın gidişatına göre en uygun andada show başlar..

en önemliside bu zaman aralığının kameramana ve yönetmenine önceden haber verilmiş olması gerekiyor...
Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 22:12

İnşallah sorunsuz olur ve lig tv gösterir gümüşhande arkadaşlarla beraber izleyecez, görsünler eses taraftarını...

Yukarı
arday Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arday Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 21:39
inşallah çok güzel bir şov olacak.
Heleki Digiturk te verilecek olan bu maçlarda o zaman iyiden iyiye bizdn bahsedecekler.
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Ellerine ve yüreklerine sağlık.
Fener'i tutup rezil olacağıma, Nefesimi tutar ölürüm daha iyidir. Ölümüne Es - Es
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 20:41
Zamanlaması çok önemli 5. dakika deniliyor ama o dakikada gol olursa ne olacak bu söylenmiyor . Abilerimiz ne derse ona uyacağız ama bu konu iyi araştırılmalı zamanla çok önemli .
Yukarı
erdues Liste gör
Yazar

eren duru
Yer: Cuba
  Alıntı erdues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 19:35
daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama yönetim profesyonel bir kameraman tutup görüntüleri resmi siteye koymalı.belki birkaç spor bülteni gs maçı olması dolayısıyla resmi sitemize girer ve görüntüleri burada görüp haberlerde yayınlar.tabi lig tv için problem olur mu bu bilemem.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 19:34
Alıntı yapılan MuratHoca

Hepbirlikte bu güzel tabloyu oluşturacağız.
tüm üniversiteli arkadaşları yardıma ve desteğe çağırıyorum.

kartonların dağıtılmasında seve seve görev alırız hocam.bence üniversiteliler olarak maça önceden gelip organize olarak bir yerde durmalıyız
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 19:24
emegi gecenlere sonsuz tesekkurler... istanbul belediye macında ben de siyah kartonu kaldırmıstım... harika bir sov olmustu... daha da guzeli olacak inşallah
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 18:24
mükemmel olacak inşallah, herkes üzerine düşen görevi yapsın,, herkesin haberi olsun duyurulardan,, ayrıca geçen sene dsmart çekmedi haberleri bile olmadığından. lig tvye mesajlar yağdıralım bu hafta mükemmel şov yapacaz bizi izleyin şeklinde....
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 18:17
Alıntı yapılan MuratHoca

Hepbirlikte bu güzel tabloyu oluşturacağız.
Daha önce İBB maçında yaptığımız gibi güzel olacak, orda da üniversiteli arkadaşlar "s" harfini koordine etmişlerdi. Burada da tüm üniversiteli arkadaşları yardıma ve desteğe çağırıyorum.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır