eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
Online Durum: Offline
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:48

eğer hoca konusunda bülent uygunla anlaşılmazsa ETB bide buca başkanı için bi msj bekliyorum. iadei itibar için. 

ama herşeye rağmen bülent olsun cok isterim... anasını satayım herkez doğru bu dünyada bi biz yanlış...  zaten oda gene kahpe oyunlarla kararlama kampanyasıyla...

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:41

etb yi açıklamasından dolayı tebrik ediyorum ancak bülent uygun kısmına kadar ;

buca başkanın ortaya attığı iddalara prim verip haklı göstermek şahsi olarak bana ve taraftarlığımı yakışmaz. 

ki buca başkanının açıklamaları zaten kendinle çelişkili bursa - es es maçından bülent hocayla görüşülmüş bende böyle bi duyum aldım diyor ve sonra diyorki bizim hocayla hiç bi sorunumuz yoktu. 

olması gereken eğer i duyum almışsan sorun olması ne dir kardeşim diye sorman sorun çıkması ha sorsun hocada yok böyle bişey dediyse hala niye dillendirmen.

bugün buca yönetimide taraftarıda bilir. hiç bir sorunumuz yok dedikleri bülent uygunu 2 maç sonra yollucaklardı. inkar eden kahpedir. şimdimi değerli oldu bülent bizmi olduk etik olmayan.

buca başkanının basından nem kapıpta kendi orataya attığı iddalara prim vermeyin.

duyum aldım. araya girmişler. ardından hiç sorunumuz yoktu. duyum almışsan hocayla sorunu olması lazım. hocayla sorunun yoksa duyum almamışsındr şimdi basından nem kapıp sallıyorsun.

sen kimsinki camiaya laf uzatıyorsun herif Angry

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:33
Allah'tan ETB var. Camia içerisinden bu duruma sessiz kalınmadığını görmek sevindirici.

Tüm bu olanlardan sonra Bülent Uygun bu takımın başına gelse bile başarılı olamaz, olsa bile bu başarı spor kamuoyu tarafından kabul görmez. Zaten Bülent Uygun hakkında Sivasspor döneminden iddialar varken ben Bülent Uygun'u Eskişehirspor camiasına yakıştıramıyordum. Böyle bir olayın içinde Eskişehirspor'un yer alması ise son derece üzücü. Buna sebep olanlara bir şey demiyorum! 2. Başkan Mesut Hoşcan'ın televizyonda düştüğü duruma da değinmiyorum bile!

Beceremiyorsanız, yapmayın bu işi. YÖNETİM İSTİFA!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:30
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Tebrikler çok guzel bir aciklama olmus... Bugun Bucaspor Baskani bu kulubun ismini vererek, bu olanlari yakistiramadigini vesaire soyledi.. saatler gecti ve Buca baskanina direk olarak bizim Yonetimimizden verilebilmis bir cevap yok.. Sükut ikrardan gelir diye bir laf var.. İş yine taraftara düşmüş ve özrüde açiklamalayi da o yapmis.. soylenecek fazla birsey yok.. buca yla bizi muhattap ettiler ve o başkanı ikna etmek için giden başkan neler yaptı neler,adam bize yakışmıyor falan diyor,SİZİN GİDİŞİNİZ BÜLENT UYGUN UN GİDİŞLERİNDEN DAHA BETER OLACAK EY YÖNETİM.buradan:

Acilen özel muhasebeci ve avukat tutarak acilen kulübün hesaplarını ve son faaliyetlerini inceletmeye başlayalım diyorum prosedürü tam olarak bilmesemde,liverpool un hali her ne kadar farklı olsa da bize göre ortada,SONUÇTA BUNLARDA KULÜBÜ TİCARETHANE OLARAK GÖRÜR GİBİ FAALİYETLERDE BULUNUYORLAR...
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:29
Forumu 2 saat önce kapattığımda "yeni teknik direktör kim olmalı" başlığını okuyup çok üzülmüştüm..İçime bir türlü sindirememiştim..Yatmadan son bir kez girip bakıyım foruma dedim...
İyiki girmişim....
Elinize yüreğinize sağlık....Açıklamanın altına imzamı atarım...
"şişen köfteler"
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:28
Teşekkürler ETB son derece yerinde ve zamanında bir açıklama yönetim taraftarın sesine kulak vermeli ve gereğini yapmalıdır .
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:27
ETB kendisine yakışan açıklamayı yapmış ve benim gözümde sınavı geçmiştir.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:20
Yönetim ile Bülent Uygun istifadan önce görüşmemiş olsa bile, her yönden baskılar artmaya başladı. Bu iş olmaz gibi (inşallah)...
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:14

Mevlana Şemse etme demiş Şiirinde . Gelin dinleyin dostlar buda benden Halil Ünal ve Onun gibii düşünenlere etme şiiri

ETME 

Duydum ki uygun uygun dolanıp
Adımızı dillere vermişsin gel etme

Bunca gönül kahramanını yok sayıp
Elalemin bağına dalmışın gel etme

Çektiğimiz onca ızdırabı unutup
Gaddarlığa soyunmuşun gel etme

Yıllarca çektiğimiz haksızlığı görmeyip
Sende haksızlık peşinde koşmuşun etme

O bu şu farketmeden elaleme kanıp
Oturduğun koltuğun şanını düşürmüşün etme

Onca göz yaşımız vardır mazide heeey
Göz yaşlarımızı şarap sanmışın etme

Güneşi bir ele ayı bir ele versen olmaz
Razı olduramazsın haksızlığa gel etme

Ecdat yunana durmuş salmamış ileri
unuttun herhal dedeni unutma etme

Gel dinle cancağazım hatadan dön
Bunca yoldaşın onurludur kırma bizi etme 
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:01
mehmet ali erbil gelse daha az üzülürüm. bülent uygun bu takıma hiç ama hiç yakışmaz. hele ki buca'dan ayrılmasıyla falan.. aman allah korusun.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,332 saniyede hazırlanmıştır