eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 66>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 17:10
Alıntı yapılan CÜNEYT

Alıntı yapılan red_thunder

Arkadaşlar size şahit olduğum bi olayı anlatayım.Ben Yalovayla kavgalı olduğumuz zamanlar nette şansa Yalovalı ve Yalovasporu tutan bir çocukla tanışmıştım.Baya derin bir sohbet etmiştik.Amcasının Futbol Federasyonunda avukat olduğundan bahsetmişti.O kadar şey anlatmıştı ki hayretler içinde dinlemiştim ama uzun zaman olduğundan çok fazla hatırlamıyorum.O zamanda açık açık dedi ki bana federasyon sizin Süper Lig e çıkmanızı istemiyor.Biz daha sonra Bank Asya ya çıktığımızda bile hakemlerle çok boğuştuk. Ve bir dediğide aynen şuydu..Bir kaç hakem saydı ama sadece aklımda Selçuk Dereli kaldı..Bunlar dedi tam bir görev adamı..İş bitirici olan maçlara bunlar atanır ve görevlerini yaparlar..Daha neler dedi nelerde aklında deil.Siirtsporun gruptan cıkması için ilk 2 ye girmesi gerekiyordu.Bana dediki Siirt i bu gruptan cıkartacaklar.Son hafta 5. iken üstteki takımlar aralarında maç yapmamalarına rağman siirt çıkmıştı gruptan.Bilmediğimiz daha neler dönüyor kimbilir..

Ya bide şu yönden baksak arkadaşım, Boluspor ile oynadığımız final maçının hakemi Selçuk Dereli idi daha 2. dakikada kırmızı kart ile Bolusporlu oyuncuyu dışaı attı, o zamanda Selçuk bizim için iyiydi, Boluspor için kötüydü biraz mantıklı düşünelim bence
İşte ne olduysa o final maçından sonra oldu ne zaman maçımıza Selçuk Dereli atansa illa birşeyler oluyor.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 16:52
Alıntı yapılan CÜNEYT

Arkadaşlar size şahit olduğum bi olayı anlatayım.Ben Yalovayla kavgalı olduğumuz zamanlar nette şansa Yalovalı ve Yalovasporu tutan bir çocukla tanışmıştım.Baya derin bir sohbet etmiştik.Amcasının Futbol Federasyonunda avukat olduğundan bahsetmişti.O kadar şey anlatmıştı ki hayretler içinde dinlemiştim ama uzun zaman olduğundan çok fazla hatırlamıyorum.O zamanda açık açık dedi ki bana federasyon sizin Süper Lig e çıkmanızı istemiyor.Biz daha sonra Bank Asya ya çıktığımızda bile hakemlerle çok boğuştuk. Ve bir dediğide aynen şuydu..Bir kaç hakem saydı ama sadece aklımda Selçuk Dereli kaldı..Bunlar dedi tam bir görev adamı..İş bitirici olan maçlara bunlar atanır ve görevlerini yaparlar..Daha neler dedi nelerde aklında deil.Siirtsporun gruptan cıkması için ilk 2 ye girmesi gerekiyordu.Bana dediki Siirt i bu gruptan cıkartacaklar.Son hafta 5. iken üstteki takımlar aralarında maç yapmamalarına rağman siirt çıkmıştı gruptan.Bilmediğimiz daha neler dönüyor kimbilir..

Ya bide şu yönden baksak arkadaşım, Boluspor ile oynadığımız final maçının hakemi Selçuk Dereli idi daha 2. dakikada kırmızı kart ile Bolusporlu oyuncuyu dışaı attı, o zamanda Selçuk bizim için iyiydi, Boluspor için kötüydü biraz mantıklı düşünelim bence

2.Dk'da kırmızı kart gösterilemez diye bir durum mu var ki? Hareket gerçekten kırmızı kartlık bir pozisyonsa, 5.saniyede de gösterilir. Ki pozisyon tam kırmızı kartlıktı. Sezgin'in ayağı kırılmıştı pozisyonda.

Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 16:08
Cüneyt abi o pozisyonda Selçuk Dereli yapması gerekeni yaptı. Sezgin'in ayağı kırılmıştı.
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 16:04

NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 15:50
Alıntı yapılan otomatikkapi

Yuh yani küfüre 50.000 ceza, saldırıya 10.000 ceza çok ilginç...
demekki bundan sonra küfür etmicez saldırıcaz
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 15:46
Yuh yani küfüre 50.000 ceza, saldırıya 10.000 ceza çok ilginç...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
es26es Liste gör
Yazar

Ahmet Özcan
Yer: Istanbul-Türkiy
  Alıntı es26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 14:54
        Arkadaşlar herkese Aydın'dan merhaba, tff almış olduğu karara çok üzüldüm,evet gerçekten ceza çok ağır ve adil değil, ama şu bir gerçekki bundan sonra kulüplere bu konularda hiç taviz vereceklerini sanmıyorum. Bu konuda biz seyircilerin hiçmi günahı yok, elbette var, Onun içindirki maça giden arkadaşlar lütfen küfürden uzak duralım, mümkünse küfür edenleri uygun bir dille uyaralım. Bu konuda tüm tribün liderlerine büyük görev düşüyor.
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 14:36

Ben de  bi olaya şahit oldum son maçta.adamın biri 2 çocuğuyla gelmiş.etrafındaki yaklaşık 10 kişilik bi grupta durmadan küfür ediyordu.adam bunları uyarınca aile tribünü karşıda biz buraya para verdik,küfür edip rahatlamaya geliyoruz dediler.(tabi daha sonra  uyaran adam da maçın sonuna doğru çileden çıktı,ne isterseniz söyleyin gençler demeye başladı.)

Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 14:29
Sezonun başında söz vermiştiniz
Adaletli hakemler olcak dediniz
Söyleyin bu hakemler adaletli mi?
İlk beşteki takımlar belirlendi mi?

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2009 saat 14:28

.O zamanda açık açık dedi ki bana federasyon sizin Süper Lig e çıkmanızı istemiyor.

biz ne yaptık bu federasyona ne yaptık ki türk futboluna da bu kadar çok bizi istemiyolar anlamadım tek suçumuz takımımıza AŞK ile bağlı olmamız sanırım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır