eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 58>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:36
dün maçı bende eski yimpaşın orada bir kıraathane de seyrettim inanın orada ki insanlar staddakilerden daha heyecan doluydu koca amcalar dedem yaşında ki insanlar kendilerini parçaladı hele bir kekeme amca vardı yemin ediyorum o haliyle bağırıyor çağırıyor üstelik duymayacakları halde staddaki bir çok kişiye taş çıkartırlar
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:31
Alıntı yapılan eevsen26

Alıntı yapılan yorum_es

Arkadaşlar anlayın artık birçok gönülden Eskişehirsporlu taraftar artık maçlara gelmiyor. Kendi adıma 15 senedir içeride kaçırdığım maç sayılıdır. Her sene kombine almışımdır. Ama bu sene 2 Avrupa iç saha maçı hariç hiçbir maça gitmedim ve kombine de almadım. Diyeceksiniz ki ne olacak seven gelir gelsen ne olur gelmesen ne olur o tribün bir şekilde dolar. Ama olayın iç yüzü gerçekten öyle değil bu şekilde gönülden Eskişehirsporlu olup da artık maçlara gelmeyen insan sayısı o kadar fazla ki inanamazsınız. Düşünün 2 sene önceki son maç Kasımpaşa maçı içeride oynuyoruz puan sıralamasına hiçbir etkisi yok Kasımpaşa düşmüş o zaman bile tribün dolmuştu. 2 sene önce de bu tür maçlar 50 TL idi ve açın bakın tribündeki doluluğa. İster umursayın ister umursamayın ama gerçek taraftarın büyük bir bölümü elini çekti bir köşelerde uzaktan takipte.

Yazdıklarına aynen katılıyorum bu sene artık böyle devam edecek gitmeyeceğim maçlara.Çünkü yapılanları içime sindiremiyorum fazlada konuşmaya gerek yokj. Bekleyip göreceğiz neler olacak bizimde sıramız gelir nasılsa.
gelmeyin maça gelmeyin. sonrada gerçek taraftarım diye geçinin. gerçek taraftar isen maça gelir hakkını orada arar. tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. siz gelmedikçe her şey daha kötüye gidecek haberiniz yok. halil ünalında çok umurundaydınız. ses çıkmıyoki adama karşı kafası rahat siz evden devam edin.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:27
Alıntı yapılan yorum_es

Arkadaşlar anlayın artık birçok gönülden Eskişehirsporlu taraftar artık maçlara gelmiyor. Kendi adıma 15 senedir içeride kaçırdığım maç sayılıdır. Her sene kombine almışımdır. Ama bu sene 2 Avrupa iç saha maçı hariç hiçbir maça gitmedim ve kombine de almadım. Diyeceksiniz ki ne olacak seven gelir gelsen ne olur gelmesen ne olur o tribün bir şekilde dolar. Ama olayın iç yüzü gerçekten öyle değil bu şekilde gönülden Eskişehirsporlu olup da artık maçlara gelmeyen insan sayısı o kadar fazla ki inanamazsınız. Düşünün 2 sene önceki son maç Kasımpaşa maçı içeride oynuyoruz puan sıralamasına hiçbir etkisi yok Kasımpaşa düşmüş o zaman bile tribün dolmuştu. 2 sene önce de bu tür maçlar 50 TL idi ve açın bakın tribündeki doluluğa. İster umursayın ister umursamayın ama gerçek taraftarın büyük bir bölümü elini çekti bir köşelerde uzaktan takipte.

Yazdıklarına aynen katılıyorum bu sene artık böyle devam edecek gitmeyeceğim maçlara.Çünkü yapılanları içime sindiremiyorum fazlada konuşmaya gerek yokj. Bekleyip göreceğiz neler olacak bizimde sıramız gelir nasılsa.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:21
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:18
Başta yönetim şuçludur içlerinde eses sevgisi yok taraftarı yolunacak kaz gibi görüyorlar hala ama taraftar kanmıyor.Dün gerçek taraftar dışarıdaydı sonra başımızda tirübün reisi diyen ve onların yanında tirübüncüyüz diyen kişilerin eseridir bu durum...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:18
yönetim istifaaaaaaaaaaaaaaaa.
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:08
son 10 dk ya kadar ben ve arkadaşlarımda girmeme kararı ile yolunmamak üzere uygun bir mekana gidip maç seyretme amacındaydık... taa ki stadyumun önünden geçip bi havayı koklayalım diyene kadar ve dayanamadık girdik. Girmez olaydık... her taraf ezikbahçeli dolu rezillik ağlamamak için zor tuttum kendimi yaaa üzerinde kaç saat geçti hala sinirlerim tavan... yönetimin pokh yemesinden başka bi şey değildir bu 30-35 oluverseydi biletler millet biletlerini hafta ortasından almış olacaklardı ve ruhen maça hazır olarak geleceklerdi... YÖNETİM İSTİFA....
AntiBizansss!!!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:02
yerel gazetede taraftarın durumunu farketmiş

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 12:38
açıktaydım. son dkkalarda necati nin direkten dönen topu var ya ben çıldırdım dövünüyorum resmen. yanımdaki insanlarda hemen hemen hiç tepki yoktu. neden acaba? çünkü fenerli. bu bizim yönetimin suçu herkes biliyor ki esk taraftarı 50 tl ye o statı dolduramaz. dolduramıyoruz. çevre illerden yada esk de oturan fb liler senede bir deyip o parayı veriyorlar. bilet çok pahalı. ve böyle bi stata yani. bence taraftar olarak artık ne gerekiyorsa yapmalı ve bilet fiyatlarını aşağı çekmeliyiz. 50 tl için yani. yoksa 15 iyi
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 11:56
fenerliler maç boyu tezahurat yapıyor. ne tribün liderlerinden bir hareket var. ne de diğerlerinden? bağırmak için bekliyorum ama tezahuratı başlatan kimse yok
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır