eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 30>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 23:27
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan Qwerty_eses

Alıntı yapılan Adrenalinss

o bu biyanada nefer tribünündeki göztepeli 5-6 kişide febe forması vardı.tepki gelince menemen gibi bişey dediler fakat alakası yoktu.gözlerimle febe abmlemini gördüm 6-7 formadada..sonra gelip anti istanbul ayakları yapıyolar..

Onu bende gördüm şaşırdım  hatta fb li yanına gittim  uyardım.. yaşı 30 felandı sanırım baya vardı üstündeki forma görünmücek bişey yaparsan ii olur deidm montmu giyion cıkarıyonmu ama o forma üstünde durmasın dedim...Tamam iyi güsel hoş geldinde dedim o forma ile gelmeseydin dedim.. sonra üstüne bişiler giydi ..Dead

FB arması olduğu doğrudur ve menemenspor un amblemi de fb nin kiyle aynıdır bu da ilginç bir nokta tabiki ama onlar fenerli değildi 
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 23:04
Alıntı yapılan delibasozi

Bu sefer haklıydık. Bu sefer deplasman takımının nasıl ayıp yaptığını; yavuz hırsızın evsahibini nasıl bastırmaya çalıştığını görmüş olduk. İmajımız zedelendiğinde suçlu 3-5 çapulcu oluyorsa, bu sefer de Gözgöz aynı çapulcuların kurbanı olmuş. Kendilerine yazık ederler. NE halleri varsa görsünler, bi daha muhatap olmadık mı bize de onlara da yeter, yetssin de..

Yaralanan kardeşimize de geçmiş olsun.. O bıçak seni olduğu kadar bizleri de yaralamıştır. Umarım yaran ciddi değildir ve yarın gece İnönü'de EsEs çekebilir durumdasındır..
Ben gördüm abi yaralı renkdaş abimi.. belinden bıçaklanmış olmasına rağmen yürüye yürüye hastaneye gittiğine göre, eminim gelecektir inönüye.
KoreoESES
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
  Alıntı efsane TeXaS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:55
göztepe taraftarının yaptığı gerçektrn anladığım kadarıyla ayıp birde şu açıdan bakarsak ALLAH bu iki güzide külübümüzün düsman olmasnı istemiyorki göztepe elenmiş yoksa final maçında daha büyük olaylar çıkabilirdi ayrıca şunuda demeden geçemicem sıra bizdemi diyip geçemiyorum Big%20smile nese size yarınki maçta basarılar dilerim ins süper lige çıkarsınız
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:52
bir taraftar bir kulübe ne kadarzarar verir bunun en güzel örneğinide bugün göztepe taraftarı verdi anlaşılan.söylenenlere göre kendi futbolcuları bile trübünlere kadar gelerek çıkan kavgadan olumsuz etkilendiklerini işaret etmişler.belkide bir sakarya atkısı göztepenin koca bir yılına belkide koca göztepe tarihinin karanlıklara gömülmesine neden oldu.artık o kutsal sakarya atkılarıyla kimbilir kaç yıl daha amatör kümelerde sürtecekler.göztepe camiası bugün takıma destek değil köstek veren bir avuç serseriyi ve o sakarya atkısı açan gerzeği yargılamalılar.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:49
Nerde o arkadaşlar Demdemimiz duruken göztepeyi destekliyecez diyenler gördünüz dimi göz gözü....
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:47
allahın  çapulcuları beter  olsunlar  amatörmüş orda  bile  oynatmasınlar  onları  kolpacılar  bizim  memleketimizde  bize   yalnış  eline  sağlık bizim  kardeslerimize  i  marizlemişler
Yukarı
FoRZa26 Liste gör
Deneyimli Yazar

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı FoRZa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:39
Msnde bir karşıyakalı uyarmıştı.Göztepeyi destekliceksiniz ama onlara güven olmaz onlar her türlü pisliğe yapar sağlam gidin maça olay çıkartırlar demişti.Doğru demiş
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:31
Bu sefer haklıydık. Bu sefer deplasman takımının nasıl ayıp yaptığını; yavuz hırsızın evsahibini nasıl bastırmaya çalıştığını görmüş olduk. İmajımız zedelendiğinde suçlu 3-5 çapulcu oluyorsa, bu sefer de Gözgöz aynı çapulcuların kurbanı olmuş. Kendilerine yazık ederler. NE halleri varsa görsünler, bi daha muhatap olmadık mı bize de onlara da yeter, yetssin de..

Yaralanan kardeşimize de geçmiş olsun.. O bıçak seni olduğu kadar bizleri de yaralamıştır. Umarım yaran ciddi değildir ve yarın gece İnönü'de EsEs çekebilir durumdasındır..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:29

Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır