eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kenan Köse

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 03:13
Buda neyin nesidir? Biz 2. Lig b kategorisinde değiliz sayın yönetim Wink Süper Lig deyiz. Hatırlatayım dedim. Wink
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 02:26
"Yaptığımız araştırmalar sonunda bu oyuncunun Eskişehirspor kadrosunda yer almadığı, yönetim tarafından hatır amaçlı transferinin yapıldığı öğrenildi."

Sakarya

- - - - -

Hatır amaçlı oyuncu mu alınırmış yahu..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 02:23
Sitenin transfer konusunda son noktayı koyan,sadece gerçekleri söyleyen abilerinden bir açıklama bekliyoruz.Bu adam gerçekten bizim takıma geldi mi??
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 02:13
Hayirli olsunda...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 02:05
Ne demektir hatır transferi.. yani bu dolaylı yollardan kulübün maddiyatını birilerinin cebine indirtmek demek Ouch
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 00:36
hatır transferi nedir sakın o transfer üzerinden esesimin kasasından baskalarının cebine girmek üzere para aktarılmamıstır umarım yoktur boyle birsey iyicene paronayak olduk bu yönetimin sayesinde lütfen bir yetkili agızdan su isin aslı acıklansın...
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
scaretrow_26 Liste gör
Yazar

hayrettin
Yer: Eskişehir
  Alıntı scaretrow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 00:35
inşallah bizi utandırır ama pek umudum yok, biz utanalım yeter ki eskişehirimize katkı sağlasın...
Burası Eskişehir Ulan !!!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 00:34
Acaba yönetim olmayan transferi gider göstermek içinmi yaptı diye düşünmeden edemiyorum. sayın yönetim bu transferi gider göstermek içinmi yaptınız?
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 00:23
Aynı dertten ben de müzdaribim.. İnsan belirtir.. Forumumuzun adını koyar.. Nerdeeee? Gazetecilik mi bu? Habercilik mi bu ?
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 00:21
Daha önceden başka bir nickle bahsetmiştim. Sakarya Gazetesinin haber kaynağı tamamen Eskisehirspor.com dur.. Özellikle de spor servisi yazarlarından çok yakından tanınan bu forumdan çıkmayan birisi. İsmini yazmayacağım. Her Yazısında Teknik heyete yüklenen ve yönetimi baş tacı yapan yazar... 
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır