eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Neden Eskisehirspor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Online Durum: Offline
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:56
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Babamın ,amcalarımın dayılarımın...

Amcam istediiii fenerli olayııııııııııııım, dayyım istediiiiiii cimbomu tuttayıııım.... LOLLOLLOLLOL
Sen kafana göre takıl hüsnü abiiiLOLLOLLOL
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:54
Çünkü "ESKİŞEHİRSPOR Bİ YAŞAM BİÇİMİDİR" Wink
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:37

25 yılımı verdiğim, onursal başkanının evine kadar gittiğim, atamdan edindiğim(Babamın etkisiyle) Beşiktaş'dan çok daha mazlum çok daha mahsun ve çok daha halk takımı olduğu için ESKİŞEHİRSPOR. On binler değil, Yeni Bosna Stadı'nda 17 kişinin omuz omuza gelmesinin kutsallığına saygı duyup, önünde eğildiğim için ESKİŞEHİRSPOR. Caddelerini, sokaklarını evim saydığım, bir kentin benim kentim olduğunu bildiğim için ESKİŞEHİRSPOR. Doğuştan almadım belki zehiri, ama; son nefesime kadar seveceğim ESES'İ, ESKİŞEHİR'i... Yetmez mi? Wink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Yer: Turkey
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:24
Yıllar yıllar yıllar önce; ülkemizde ilk defa kurulan ikinci ligden ilk defa şampiyon olarak birinci lige çıkan Eskişehirspor, Bursasporla olaylı bir final maçı oynamış, olaylar maçtan yani Eskişehirspor'un birinci lige çıkıp Bursaspor'un ikinci ligde kalmasından günler sonrada devam etmişti. Bu arada Bursalılar 26 plakalı otomobil ve otobüsleri taşlıyorlardı. 18 yaşındaydım ve bunları gazetelerden okuyordum. O sıralar Beşiktaşlıydım, Eskişehir'i görmüşlüğüm yoktu, akrabam ve bir tanıdığımda yoktu, bir anda Eskişehirspor sempatizanı oluverdim ve bir haylide abarttım. O genç yaşımda bana dönek dediler, yuhaladılar... tınmadım. O gün bu gündür kırmızı ve siyahı yan yana gördüğümde bir tuhaf olurum.
Eskişehirsporluluk başka bir şey. Yani "müthiş" bir şey.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 21:41
bundan büyük neden mi var
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 20:58
  İlla bir neden mi lazım?Seviyorum işte var mı ötesi....
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 20:58
http://img704.imageshack.us/img704/6214/hftuj2nx.jpg
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 20:49
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Babamın ,amcalarımın dayılarımın...

Amcam istediiii fenerli olayııııııııııııım, dayyım istediiiiiii cimbomu tuttayıııım.... LOLLOLLOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 20:41
Biz babadan böyle gördük.Ne yani baba fenerli olsa fenerli mi olacaktık. HAŞA..
Şehrimizin takımı..E antalyada doğup EsEs aşığı olanlar?Hem bursa,kocaeli,sakarya mıyız biz şehircilik yapalım??
Efsane ilkleri bilmem tarihii.. ee istanbullular var.Hadi geç onları göztepeli olalım tarih manyağıysak..
O da olmadı..

Yok bu sevdanın bir tarifi yok.. Uğraşmayın.
ES-ESLİYİZ BİZ İŞTE O KADAR..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 20:41
Babamın ,amcalarımın dayılarımın komşularımın arkadaşlarımın yaşadığım şehrin eskişehirsporlu olması nüfus kağıdımda eskişehir yazması türkiyede hiçbir şehir takımının bu kadar koyu taraftarının olmaması ve diğer takım taraftarlarının bu şehirde varolamaması esamesinin okunmaması bana nerelisin diye sorulduğunda eskişehirliyim dediğimde vay demek es es lisin denmesinden onur ve gurur duymam devam etsem sayfa yetmez ama bu nedenlerde ESKİŞEHİRSPORLU olmam için yeter de artar....WinkSmileWink
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır