eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF Başkanı Hasan Doğan Vefat Etti

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 03:43
allah rahmet eylesin duyunca gercekten cok üzüldüm
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 03:23
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.....
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:49
Ölümün ne zaman ne şekilde gelecegi belli olmuyor.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:43
Çok şaşkınım işten geldim ve haberi gördüm inanamadım hangi adam diye düşündüm o macta eşiyle birlikte sevinen adammı die düşündüm dedim o degildir heralde ama oymuş Allah rahmet eğlesin çok üzüldüm ve şaşırdım..
milli maçtan sonra "insan bu maçta kalp krizi geçirmediyse bir daha hiç geçirmez"demişti hayatta hiç birşey kesin deil..
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
  Alıntı gyannes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:40
şok oldum kanım dondu...milli maçta eşiyle sevincini hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor.bir milli maçtan sonra da "insan bu maçta kalp krizi geçirmediyse bir daha hiç geçirmez"demişti Unhappyallah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
Yukarı
gennaro gattuso Liste gör
Yazar

ismail erbil
Yer: eskişehir
  Alıntı gennaro gattuso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:26
ben bu habere ınanmak ıstemıyorum ama elımızden gelen en ufak bır care yok turk futbolu
acısından oldukca uzucu! tff ının gıdısatını harıkada gıderken hasan dogan gıbı karıyerlı
bırıkımlı ve de en onemlısı herkeze esıt cızgıde duran bırısının aramızda ayrılıp gıtmesı
cok uzucu bır hadıse.
basımız saolsun aılesıne allah sabır versın.
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:21
Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin!,Daha yapacağı çok iş vardı malesef ayrılık erken oldu.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:21
ALLAH rahmet eylesin....
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:54
temiz bir insana benziyordu özellikle euro 2008 deki eşiyle birlikte o heyecanları ve sevinçleri çok hoştu..

işte ölüm bize bu kadar yakın..Allah(c.c)taksiratlarını affeylesin..başta  ailesi olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağolsun..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:33

Geç bulunup tez kaybedilen bir kişilik oldu!Allah rahmet eylesin!Umarım O'ndan sonra gelecek kişi O'nun izinden ider!

"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır