eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:39
Alıntı yapılan yedek_parçacı

ETB sanal bir oluşumdur..

sanal oluşumlar gerçekçi çözümler üretemez..

kimseniz neciyseniz çıkar kamuoyuna amaçlarınızı,çözüm önerilerinizi sunarsınız..

ikide bir netten bildiri yayınlamakla olmaz bu işler..

benim düşüncelerimi,benim görüşlerimi savunmak yada sözcülüğünü yapmak hakkını size kimse vermemiştir..

beğenmiyorsanız yapılan işleri gerçekçi çözüm önerilerinizle kongre salonuna gelir sandıkta hesap sorarsanız..

tepebaşılı senin kadar komik yorumlar yapan var mı acaba şu forumda..Bir bak etrafına..

Azcık sanalllıktan çıkta kim olduğunu ne olduğunu bilelim..Klavyeden atıp tutmakla olmuyor bu işler..
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:35

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

kimseniz neciyseniz çıkar kamuoyuna amaçlarınızı,çözüm önerilerinizi sunarsınız..

benim düşüncelerimi,benim görüşlerimi savunmak yada sözcülüğünü yapmak hakkını size kimse vermemiştir..

beğenmiyorsanız yapılan işleri gerçekçi çözüm önerilerinizle kongre salonuna gelir sandıkta hesap sorarsanız..

Etb'de kimelrin görev yaptığını

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3234&PN=42

Buraya bakarak anlarsınız necati bey...Sanal oluşum falan değil yani!!Ve ısrarla birşeyi anlamamakta diretiyorsunuz ETB bülent uygun'a değil GETİRİLİŞ tarzına karşı çıkıyor.Böyle gelecekse gelmesin.

o halde ETB getirsin bir teknik direktörde bide biz görelim..ne çok anlayan varmış bu işten yav?

bak kardeşim boşuna dememişler cemaat ne derse desin imam bildiğini okur diye..maalesef bu böyle..

hiçç boşuna çene yormayalım burada bu satten sonra kalkıpta başka bir TD aramak havanda su dövmekle aynıdır..

Biz ne koyunuz nede cemaat nede yönetim imam..Bilmem anlatabildim mi Wink
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:34

arkadaşlar tamam bildiriye harfiyen katılıyorum lakin maç 90 dk oynanıyor. Gol atan galip ayakta kalıyor şimdiye kadar verilmeyen penaltılarımız etikmiydi. buna benzer sayabileceğimiz etik olmayan bir sürü olay var. Denizli Fb maçı 106 dk oynandı etikmiydi soruyorum sizlere ....

Ve diyorumki Düşenin dostu olmaz. Bence Zaman Birlik ve Beraberlik Zamanıdır..

sevinmek için sevmedik
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:31

Büyük taraftarımıza yakışır bir Birlik ve Beraberlik içerisinde olmamızdan büyük bir onur ve sevinç duyuyorum....

Bizler gibi Tribün dışında genelde sanal ortamdan süreçleri takip edenler adına ETB'nin çalışmalarında emeği geçen bütün abilerim ve kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim...

İYİ Kİ VARSINIZ...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
  Alıntı ŞoVaLyE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:29
Alıntı yapılan huntürk

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Açıklama Bülent Uygun gelmesin demiyor .Bu senaryo ayıptır diyor.İnsanlar salak mı abi?

Ne diyor, ben anlayamadım kusura bakma. Gelmesin demiyor ama etik değil diyor. Bu nasıl oluyor bi izah etsen. Gelsinde demiyor okuduğum kadarı ile.
Nasıl anlatsın ki adamlar sana ETB oraya yazmış açık açık.
İki bildiride de ''isimlerle işimiz yok'' kısmının altı çizilmiş.
İki gündür medyada birileri Eskişehirspor Kulübü başkanına ''yardımcı hocaların parasını verin'' diye sesleniyorken,beş para etmeyecek adamlar ''Bülent Hocayı ayarttınız mı?'' diye soracak kadar ileri giderken bu yaşananlar normalse sorun yok o zaman.

Bülent Uygun şu an Eskişehirspor futbol takımı için aranan teknik direktör olabilir ama camiamızın onurlu geçmişi ve duruşu göz önüne alındığında kendisi ile
yapılan görüşmelerde izlenen yöntem asla doğru değildir.

Bu cümle sana birşey ifade ediyor mu?

Ya da şu:

Rakip olmanın yapılacak her hamleyi mübah kılmadığını çok iyi biliyoruz.
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:28
Necati abi merak etme, o günler gelirse bu taraftar en iyi teknik direktörü de, teknik ekibi de cebinden para ödeyerek getirir. En zor durumlarımızda bile bu takım teknik direktörsüz kalmamıştır.

Mesele nedir biliyormusun? Mesele işini yapması gerekenlerin işini adam gibi yapmamasıdır. Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi meselemiz isimlerle değildir. Lütfen bildiriyi bir kez daha dikkatlice okuyunuz ve mesajların anlamını kavramaya çalışınız.  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
  Alıntı yedek_parçacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:17
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Buraya bakarak anlarsınız necati bey...Sanal oluşum falan değil yani!!Ve ısrarla birşeyi anlamamakta diretiyorsunuz ETB bülent uygun'a değil GETİRİLİŞ tarzına karşı çıkıyor.Böyle gelecekse gelmesin.

o halde ETB getirsin bir teknik direktörde bide biz görelim..ne çok anlayan varmış bu işten yav?

bak kardeşim boşuna dememişler cemaat ne derse desin imam bildiğini okur diye..maalesef bu böyle..

hiçç boşuna çene yormayalım burada bu satten sonra kalkıpta başka bir TD aramak havanda su dövmekle aynıdır..

ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:07

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:07
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Açıklama Bülent Uygun gelmesin demiyor .Bu senaryo ayıptır diyor.İnsanlar salak mı abi?

Ne diyor, ben anlayamadım kusura bakma. Gelmesin demiyor ama etik değil diyor. Bu nasıl oluyor bi izah etsen. Gelsinde demiyor okuduğum kadarı ile.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:06

Yüreğinize ve beyninize sağlık.

Dosta, düşmana Eskişehirspor'un sahipsiz olmadığı bir kez daha gösterilmiş, Anadolu İhtilali ile anılan Eskişehirspor'umun tarihine yakışır bir açıklama olmuştur.

Yönetimin b.uygun hatasından bir an önce dönmesini umut ediyorum.

ETB' yi bu onurlu duruşundan dolayı kutluyorum.

Yaşasın Eskişehirspor, Yaşasın Amigo Orhan, Yaşasın Gegiç.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,555 saniyede hazırlanmıştır