eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 54>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 17:00
Alıntı yapılan oscares

Antep lilerin es es e karşı çok büyük sempatileri vardır.Oralara deplasmana gidenler bilir.Ben bankasyadaki bld maçına gitmiştim.Bu maçın kolay geçeceğini sanıyorum.Tahminim 3-0 kazanarak bayram arefesi moral buluruz.

Kolay maç yok havalara girmeyin arkadaşlar. 1-0 olsun bizim olsun eeee fark olursa da hayır demeyiz, ama burayı futbolcu kardeşlerimiz de takip ediyor. Gevşemeyelim işi sıkı tutmalıyız. Hedef ilk 5 ise mücadele sahada sonuna kadar tribünde biz haydi bakalım beyler avrupa bizi bekliyor.
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:52
bu maçta bence en çok dikkat edilmesi gereken kişi antepin yeni transferi golcü julıo cesar de souza düzgün  ,sert ,isabetli ve  mesafe tanımaksızın şut çekebilen seri bir oyuncu tabiki diğer oyuncularıda etkili ama şu anda takımı taşıyan oyuncu julıo cesar de souza...!!! ayrıca ortasahada erman ile murat ceylana fazla top yapma şansı vermezsek bu maçı istediğimiz sonucu alarak tamamlarız..
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:14
Ortasahası ve forvetinin iyi,defansının aynı oranda iyi olmadığını düşünüyorum,kolay bir maç olmayacak ama kanatlarımız iyi çalışırsa bu maçı alacağımızı düşünüyorum...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:14
"Baba" görüşürsek ne mutlu bana.Seni yuvada görmek güzel olur Smile
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:35
Deplasmanda pas yapan takım Eskişehir'e geldimi pas yapmaz oluyor. Başlıyor defanstan top şişirmeye. İki sezondur bu böyle. Anlamadım gitti niyedir.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:32
Antep i çok büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum. Bu tabata orada gerçekten iyiydi. yoklugunu arayacaklardır.
Biz savunmayı gevşek bırakmayalım, forvet atar diye düşünüyorum.
Tabiki seyircimizin birlik olması ve temposunu düşürmemesi şartı ile.
Birde içerideki maçlarda rıza hocanın orta sahada arayışa girmesi gerekmekte. hep uzun topla olmuyor. Doganın yanına bülent yakışmıyor. Topla oynayacak pas atacak altarnatifleri denemeli.
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:18
Bol gollü bir maç ve galibiyet bekliyorum.
önce eses sonra eses
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 14:50
Antep lilerin es es e karşı çok büyük sempatileri vardır.Oralara deplasmana gidenler bilir.Ben bankasyadaki bld maçına gitmiştim.Bu maçın kolay geçeceğini sanıyorum.Tahminim 3-0 kazanarak bayram arefesi moral buluruz.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 14:23
mac cok guzel gecmis 2.0 bizim olmus stad tiklim tiklim mac sonu 3 lu cekiyoruz ciftetelli oynuyoruz off degmeyin keyfimize insallah dedigim gibi olur ALLAH`im guzel gunleri bize nasipeylerClap
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 14:19

VE ALEYKÜMSELAM...
Kapalının ortasındayım(z) inşallah... Omuz omuza...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır