eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26mert Liste gör
Yazar

Mert Akman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 15:46
şimdi böyleyse, seneye süper lige çıkınca açık 20ytl olur herlade kapalıda 50:(
KÜÇÜKÇEKMECELİ MERT AKMAN!!
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
40 YILLIK CAMİANIN 20 YILLIK ASKERİYİZ... KIZILCIKLI - TATAR MUSTAFA
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 15:39
Kombinem var. Ancak gerçekten biletler pahalı. Kocaeli maçında ezici bir baskı kurmamız açısından yönetimin buna kulak vermesi gerekiyor.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 14:24
arkadaşlar zaten maç bileti onbeş milyon üstüne bide yol parası yiyiecek içicek parası girdigimizde bu para çok daha yukarlara çıkıyo kimse kızmasın çok pahalı oluyo
hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 13:36
Özel kombineler satılabilir. Kocaeli maçından itibaren geçerli olup içeride oynıyacağımız 11 maçın kombineleri 100-120 ytl den 6 ay gibi bir vadeyle satılabilir. Sezon başı kombine alanlarında buna itiraz edeceğini sanmıyorum. 
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 13:15
Türkiye’de Eskişehirspor taraftarı denince herkes imrenerek bakar. Yarattıkları baskı rakiplerin bocalamasına, elinin ayağının karışmasına yol açar. Ancak gel gelelim son haftalarda Atatürk Stadyumu’nun muhteşem ambiyansını mumla arar olduk. Eskiden iğne atsan yere düşmeyecek şekilde olan özellikle açık tribünde artık şimdilerde gözle görülür önemli boşluklar var. Gerekçe bilet fiyatlarının pahalılığı olabilir, gerekçe maçı televizyonun vermesi olabilir, gerekçe rakibin fazla güçlü olmaması da olabilir, ancak taraftarın mutlaka orada olması gerekir. Ancak fedakarlıktan kaçınmayan cefakar taraftar dün oradaydı. Gelenler üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Tebrikler.

iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 13:03
15 YTL çok...7.5 ytl az,en iyisi 10 ytl olmasıdır...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 11:18
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan UFUKESES

Geriye sadece açık tribün kalıyor.Açık tribündede farklı bilet uygulaması bana göre oldukça zor çünkü açığın sağ tarafında bilet sattığın adamın açığın ortasına gidip oturup oturmamasını kontrol altında tutamazsın. 

Araya Kızılcıklı ile Ayder, Kızılcıklı ile 65'liler arasındaki bölme gibi bölme yaparsan kimse bir yere geçemez. Dediğim gibi orada oluşacak sorun giriş kapısı problemidir, alt ve üst tribündeki merdiven boşluklarındaki simetridir.

Abi biliyosun açığın arkası var ordan yürüyerek açığın istediğin tarafına gidebiliyorsun.Ayrıca tuvalet her kısımda yok bu da önemli bir sorun.Bunların hepsi düşünülerek giriş kapıları yeniden  düzenlenmeli ve hatta yeni kapılar yapılmalı ki bölümlere ayırabilesin.Hatta bu uygulama için her kısımı alta inilmeyecek,arkaya geçilmeyecek şekilde düzenlemelisin.Bence oldukça zor.

Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
weyyz Liste gör
Yeni Yazar

hakan kara
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 11:09

Bilet fiyatlarının bu şekilde olması bana rahatsızlık vermesede şehirin maddi yapısıyla bağlantılı olmasında yarar ver diye düşünüyorum.

Daha düne kadar tartıştığımız bir sorun vardı.Aslında sorun değil ihmallikti bu.Bu şehrin gençlerini ES ES sevdasıyla bütünleştirmek.Küçük yaştaki çocukların istanbul takımları sempatizanlığını kırıp onlara ES ES sevdası aşılamak babalarımızın dedelerimizin hatıralarındaki ES ES i canlandırıp aslında ne kadar büyük bir camia olduğumuzu bu körpecik çocuklara anlatmaktır.İşte bu konu bilet fiyatlarıylada bağlantılı bir mevzuudur.
      Düşünün ki asgari ücret mahkumu bir baba oğlunu maça getirmek ister.oğlununda kendisi gibi bu sevdaya ortak olmasını bu mirasın ondan sonraki nesillere daha büyümüş bir şekilde ulaşması için...AMA ortada bir sorun var ki bu sorun aslında onun için büyük bir sorun,BİLET PARASI....Kendisi için vermesi gereken 15 ytl yi oğlu içinde vermesi gerekiyordu.30 ytl bu maaşla geçinen biri için büyük bir meblağ...bunun içine yol parası ve oğlunun ihtiyaçlarını karşılaması için harcıyacağı parayı hesaba katarsak 40 ytl ayda 2 maç oynandığında 80 ytl...450 ytl ile geçinen biri için büyük rakam, öyle ki bu insanlar 80 ytl lik taksitlere risk alıp girenlerdendir.
 Yönetim bunun çözümünü bulmalı bence ya 7,5 ytl lik öğrenci bileti uygulayın yada biletleri şuan ki anket sonucu gibi 10 ytl ye sabitleyin DERİM BEN...
Daha önce belirtmiştim aslında açık tribünü alt üst diye ikiye bölelim.alt kısmı daha makul fiyatlandırıp o kısmı canlandıralım.TV de bile hoş görünmüyor çünkü bomboş zannediliyor tribünler.
eski nickim : weyyz
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 10:48
Alıntı yapılan UFUKESES

Geriye sadece açık tribün kalıyor.Açık tribündede farklı bilet uygulaması bana göre oldukça zor çünkü açığın sağ tarafında bilet sattığın adamın açığın ortasına gidip oturup oturmamasını kontrol altında tutamazsın. 

Araya Kızılcıklı ile Ayder, Kızılcıklı ile 65'liler arasındaki bölme gibi bölme yaparsan kimse bir yere geçemez. Dediğim gibi orada oluşacak sorun giriş kapısı problemidir, alt ve üst tribündeki merdiven boşluklarındaki simetridir.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 10:32

Bu sezon Samsunspor maçından itibaren kapalı tribün tarafında herhangi bir seyirci sıkıntısı kalmamıştır.Meslek lisesi tarafından başlayarak,

Ayder tribününü Anadolu Yıldızı Derneği kiralamıştır ve kombineli giriş olduğundan potansiyel sıkıntısı yoktur.(Önümüzdeki maçta bu kısmın üzeride kapatılıyor.)
Hemen yanındaki bölümde Kızılcıklı tribünü vardır ve kitlesi sayesinde sıkıntı çekilmemektedir.
Kızılcıklı'nın yan tarafındaki bölümü 65'liler Derneği kiraladı ve kombineli giriş yapılmakta.
Geçen sezonlarda Nefer'in bulunduğu kısımda muhtemelen Samsunspor maçında olduğu gibi bundan sonrada sponsorların bilet sağladığı öğrenciler Sayın Dindar'ın projesi sayesinde yerlerini alacaklar.
Kapalı tribünde protokol ve Vip hariç geriye kapalının küçük bir kısmı kalıyor ve zaten buraya girecek olanlarda 30 ytl ücreti ödeyip giriyorlar.
Yani kapalı tribünde yönetimin yapabileceği herhangi birşey yok.Herşey yolunda.

Geriye sadece açık tribün kalıyor.Açık tribündede farklı bilet uygulaması bana göre oldukça zor çünkü açığın sağ tarafında bilet sattığın adamın açığın ortasına gidip oturup oturmamasını kontrol altında tutamazsın.Açık tribündede tek tarife uygulanacağına göre yönetimin kombine sattıklarına mahçup olmaması ve tutarlı bir politika izlemesinden doğal birşey yoktur.
Bende isterim biletler 5 ytl olsun tribünler tıklım tıklım olsun ama bununda dezavantajları oldukça fazladır bana göre.

Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır