eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 02:59
İlker bey mümkünse siz kombinede bilette almayın fikirlerinizi sakarya gazetesinin internet sayfası yorum köşesinde paylaşın...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 02:44
Alıntı yapılan darknESS

isteyen almasın ve aldırmasın... umarım bu kişiler maçlarada gelmezler bu kombine almadıkları sezonda.

biz daha neyi nasıl protesto ediceğimizi bilmiyoruz. kombine almamak bu yönetimi protesto olamaz. 3 sene önce yönetim taraftardan kombine alması için dilenirken belki şunu yapsak haklı olurdu ama artık o da yok. kombine almamak demek, tribündeki her bir boşluğun bedava bilet olarak dönmesi demek.

biz halil ünalı, nebi hatipoğlunu yada aydın begitarı değil ESES i sevdik hemde KARŞILIKSIZ...
eeee ne kadar güzel ne kadar mükemmel açıklamışsınız oysa :) inanamıyorum :).kombine biletler alınmayacak aldırılmayacak ki buna keza kombine alacak kişilere bi darbe daha alın sizi de cezalandırıyoruz stadı beleşle doldurduk hahaha :).şimdi bi denklem daha şayet kombine satılmadığı halde stadı dolduracaklar.geçen yılki gibi atıyorum 5.000 kombine satılacak fazla diyecekler.sonra bilet satışları güm.a aaaaa nerde biletler beleşçi tayfanın elinde çünkü maliyeti bu sefer daha fazla kurtaracak.işte bu mantık varya bu mantık manyak birşey :)))).yönetimin ve sizin gibi düşünenlerin kafa yapısı ancak bu kısır döngü içinde dönüp kendi kendinizi çürütüyorsunuz.pardon ama kendinizi değil de DEĞERLİ fikirlerinizi.iyi geceler.
haaaa yalnız bir konuda ve en önemlisi de şu herkes açığın kapanmasından yola çıkmış ama bu protesto için çok çok daha fazla önemli bir konumuz var aslında.ne mi? geçen yıl 14 süper lig takımının ve yanlış hatırlamıyorsam 10 nun üzerin A kategorisi takımının UEFA için gerekli (avrupa için) klüp lisansını alıp da deha sahibi yönetimimizin buna tenezzül etmemesi  başlı başına faciadır.zaten bu lisans bu yıl da alınmazsa buyrun yolunmaya devam edin :).neden mi? çünkü o lisans belgesi olmadan bırakın şampiyonluğu intertoto bile olsa unutun.ÇÜNKÜ GİDEMEZSİNİZ,ÇÜNKÜ ALMAZLAR.BÜTÜN TÜRKİYEYE MADARA OLURSUN.bu ne demek peki?boşa kürek çekip,birilerinin cebini doldurup,birilerinin cebine bilet koyup enayi yerine konmaktan başka hiçbirşey değil.buyrun devam edin.size hayırlı işler :))) NOT:şimdi gülmeme de bahane bulunur.sinirdendir belirtmek isterim.
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 02:25
isteyen almasın ve aldırmasın... umarım bu kişiler maçlarada gelmezler bu kombine almadıkları sezonda.

biz daha neyi nasıl protesto ediceğimizi bilmiyoruz. kombine almamak bu yönetimi protesto olamaz. 3 sene önce yönetim taraftardan kombine alması için dilenirken belki şunu yapsak haklı olurdu ama artık o da yok. kombine almamak demek, tribündeki her bir boşluğun bedava bilet olarak dönmesi demek.

biz halil ünalı, nebi hatipoğlunu yada aydın begitarı değil ESES i sevdik hemde KARŞILIKSIZ...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:52
Alıntı yapılan Zenci

Bu başlığı açanlara ve destekleyen
 yaşları 18 -19 ortalamasında olan 3-5 kişiye sesleniyorum
Kombine almazsanız
maçlara da gelmezseniz çok çok  memnun oluruz.
görüşmemek üzere.Bye.
AL-MI-YO-RUM + AL-DIR-MI-YO-RUM
Yaşım 30 sen nesin zenci ne yaşın ne cismin belli........
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
esesliahmet2695 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Unutulmazsoy
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:49
Yaşım 14 babam her sene kombine alırdı bu sene ikimize de aldırmıyorum ve ikimiz de biletimizi alıp maçlara gelmeye devam ediyoruz..bye bye.
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:29
Alıntı yapılan Zenci

Bu başlığı açanlara ve destekleyen
 yaşları 18 -19 ortalamasında olan 3-5 kişiye sesleniyorum
Kombine almazsanız
maçlara da gelmezseniz çok çok  memnun oluruz.
görüşmemek üzere.Bye.

Siz memnun olunda gerisi önemli değil efendim zaten.Burda kombine almayız diyen insanların bunu ne amaçla söylediği bellidir. Bye LOL
     SAYGI!!!
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:28
Alıntı yapılan Zenci

Bu başlığı açanlara ve destekleyen yaşları 18 -19 ortalamasında olan 3-5 kişiye sesleniyorumKombine almazsanız maçlara da gelmezseniz çok çok  memnun oluruz.görüşmemek üzere.Bye.
Zenci Sen Önce Bir Kendi Yaşını Yaz..!
Bu Konuyu Başından Beri Takip Ediyorum. Ama Bu Daha İlk Mesajım, Bu konuya ne yazdıysan çoğu kişiden tepki alıyorsun, sonrada 2-3 gün kaybolup tekrar laf sokuşturuyorsun amacın ne!
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:24
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Yönetim stadta istediğimiz değişiklikleri yapana kadar ALMIYORUZ !

sevgili kardesim; ben ilk baslarda cok olumlu bulmustum bu protestoyu, cunku yonetimler ne kadar kotu yonetirlerse yonetsinler bu takimi bu taraftarin stadi doldurup kombineleri alacagini biliyor ve buna gore davranip bizi onemsemiyorlardi. onemsemelerini saglamak icin yapilmasi gereken de artik belli dogrular yapilmadigi surece kombine almamak ve bilet almamakti, boylece yonetim pabucun pahali oldugunu anlardi. fakat maalesef bu tepki gereken kadar buyuk olmadi ve amacina ulasamayacagi asikar. karariniza artik katilmiyorum ama hala sonsuz saygi duyuyorum. bu tepki ise yaramayacaksa surdurmenin cok bir mantigi yok. gelin alin kombinenizi yonetimi stadda beraber protesto edelim, yeni fikirlere de sonuna kadar acigim ama bu protestonun maalesef ise yarayacagini dusunmuyorum.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:24
Alıntı yapılan zecapone

[QUOTE=Zenci] Bu başlığı açanlara ve destekleyen yaşları 18 -19 ortalamasında olan 3-5 kişiye sesleniyorumKombine almazsanız maçlara da gelmezseniz çok çok  memnun oluruz.görüşmemek üzere.Bye.
bakın söz verdim kombine almayacagım sebebini biliyorsunuz yasım 31 kombine almıyorum diye es es ten ayrı kalacağımımı düsündünüz yoksa biletimi aslacam girecem maca bişeyleri yazarken bazı seyleri düsününde yazın
lig tv de almıyorum ben sadece bu kampanyaya dstek oldum ama biletimi alacam gelecem tek aşkımın yanına

365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:16
Alıntı yapılan Zenci

Bu başlığı açanlara ve destekleyen yaşları 18 -19 ortalamasında olan 3-5 kişiye sesleniyorumKombine almazsanız maçlara da gelmezseniz çok çok  memnun oluruz.görüşmemek üzere.Bye.

maçlara sadece kombineliler mi girebiliyor? merak ettiğim için soruyorum.

ayrıca yaşlarında ne varmış, gençler gayet normal bir şekilde tepkilerini dile getirmişler, bunun yaşla bir alakasını kuramadım. kaldı ki siz profilinize onu yazmaya bile tenezzül etmemişsiniz.

hayırlı geceler..
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır