eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 66>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 19:21

Bu 80.000 TL , sanırım aynı cezayı tekrar alınca katlanarak giden cezalardan biri. Üçüncü aynı cezada bunun iki katı ceza parası , üçüncü cezadan sonra da saha kapatılma cezası gündeme gelecek diye düşünüyorum. Sanki böyle bir durum vardı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 19:12
Maçta o kadar büyütülecek olay olmamasın rağmen, "Profesyonel Disiplin Kurulu Eskişehirspor-Beşiktaş maçında temsilci, gözlemci ve hakem raporlarına göre Eskişehirspor Kulübüne ceza yağdırdı. Çirkin tezahürat nedeniyle kulübe 80 bin TL ceza gelirken, saha olayları nedeniyle de 5 bin TL, 5 bin TL de maç sonunda basın toplantısına futbolcu gelmediği için de talimatlara aykırılık nedeniyle ceza verdi. Cezaların birleştirilmesiyle kulübe toplam 90 bin TL ceza tebliğ edildi." ifadesi düşündürücü geldi.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 14:59
  TFF Eskişehirspor taraftarını  elit, saygın ,kültürlü ve efendi olarak biliyor. Ve bu yüzden en ufak bir küfür olayını büyük şaşkınlıkla karşılıyor ve ES ES taraftarına yakıştırmıyor.Bu şaşkınlıklada ES ES e büyük para cezaları veriyor. Diğer takım taraftarları zaten yaramaz bu yüzden küfür de etseler zaten normal, ceza vermeye gerek yok. Birde ES ES te para çok ,ES ES e koymaz, diğerleri gariban, yazıktır fazla yüklenmemek gerek.
  İtiraf edeyim; küfürü kendine yakıştıramayan biri olarak ben bile dayanamadım,torundan rica ettim ,TFF ye şöyle hafifinden bir küfür etsin diye. Allahtan TFF nin kulağına gitmedi yoksa bir 80 bin de ordan yerdik.
since1965
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 13:41
Evet küfür eden bazı densizler yüzünden cezayı hak ettik ama bizim kadar küfür eden GS , FB hatta birçok takım aynı cezayı almadı daha doğrusu TFF sadece bize karşı hassas . Ben Federasyonun ve hakemlerin bize karşı art niyetli olduğuna inanıyorum . Fakat şunu da belirteyim artık küfürü tribünlerden uzaklaştıralım içerde FB ve Ankaragücü ile gerilimli maçlar oynayacağız bu maçlarda küfür engellemek için büyük çaba harcamalıyız .
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 13:10
küfürden 80 bin tl ceza yemek çok acı, kendi kendimizi eğitmemiz gerekiyor! ancak federasyonun izlediği çiftestandartlı ugulamalar da çok can sıkıyor!! geçen haftalarda bejekenin küfür cezasını iptal ettiler, ve bu hafta febeye verilen 2 maç saha kapatma çok az olmuş!!! hatta febe itiraz eder cezayı 1 maça düşürürsünüz, yazıklar olsun!!! trtsi federasyonu omuz omuza vermiş, pasta paylaşılmış!!! ama biz inatla mücadelemizi sürdüreceğiz!!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 12:19
Christian ve Arda da suç unsuru bulunmamış.Onlara ceza yok
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 11:07
Bizim tribünden yan hakemin başına yabancı cisim atıldığında, hükmen mağlup olup küme düşmüştük.
Alıntı yapılan ezbol

hakemin kafasını yarmaya 2 maç ceza olursa,kafasını koparmaya iki katı olarak 4 maç verirler herhalde.ohalde bu bu saatten sonra böyle ucuz cezalarla kimseyi caydıramazlar taşkınlık yapmaktan.ve görülüyor ki cezalar da adil bir şekilde verilimyor.yazıklar olsun federasyon 
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 09:37
hakemin kafasını yarmaya 2 maç ceza olursa,kafasını koparmaya iki katı olarak 4 maç verirler herhalde.ohalde bu bu saatten sonra böyle ucuz cezalarla kimseyi caydıramazlar taşkınlık yapmaktan.ve görülüyor ki cezalar da adil bir şekilde verilimyor.yazıklar olsun federasyon 
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 09:22
Zafer'in söylediği gibi, özellikle devre arasında tüm uyarılara rağmen kendini bilmez bazı kişilerin sürekli olarak yapmış olduğu küfürlü tezahüratlar bu tür cezaları almamıza neden oluyor. Bu kişiler kendilerini çok iyi biliyorlar ama nedense hiçbir zaman vazgeçmiyorlar.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 09:10

Biz bu cezayı hakettik buna lafım yok bazı arkadaşlar bir tane Bjklı için uyarılara rağmen  10-15 dakika topluca küfrettiler o tribüne.İnşallah bundan sonrası için biraz daha dikkatli olurlar.

Ancak benim anlamadığım Fb. maçında GS tribünü bizim ettiğimizden çok daha fazla füfür etti niye tek kuruş ceza yokkkkAngry
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır