eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Online Durum: Offline
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:49
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101005/bulent_uygunla_gorusmeye_basladik.html

"Kulüp asbaşkanı Mesut Hoşcan da istifasının ardından teknik direktör Bülent Uygun ile görüşmelere başladıklarını, Uygun ve Zico arasından bir karar vereceklerini söyledi."

Kulübün düştüğü duruma bakın. Şu açıklamaya kim inanır? Yani hiç inandırıcı değiller. Bizler, Eskişehirspor taraftarları bile yapılan açıklamalara inanmıyoruz. Kaldı ki; Halil Ünal ve ekibi spor kamuoyunu bu saatten sonra inandırabilirler mi?

ETB'ye yapılan suçlamalara bakılırsa, birileri bu açıklamadan ciddi derecede rahatsız olmuş. Ancak ETB'yi ve duruşunu hazmedemeyenler maden suyu içebilir, çekemeyenler anten takabilir.

Fakat taraftarın bu duruşuna rağmen Halil Ünal ve ekibi anlaşılan kimseyi dinlemiyor, bildiğini okuyor. Bundan sonra ETB'ye çok daha fazla iş düşüyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
Yer: eskişehir
  Alıntı şeymapelin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:45
Alıntı yapılan prenspamukses

la ılahe ıllallahlara hazır olun..yakısır sıze!!!
Sizin derdiniz bu zaten.Yoksa takımını nasıl oynatır, nereye taşır önemli değil.Çıkın artık şu dar kalıplardan.Rahat olun.Sıkmayın, kasmayın kendinizi.Adam milliyetçi evet.Bizde öyleyiz.Vatanını milletini seven adamdan zarar gelmez korkmayın.Tribündeki taraftarı mı değiştirecek bu adam.Buca'da tekbir getiren yoktu.90 dakika küfür ettiler bizi.
laila
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:44
rızanın gidişine yaptığım yoruma maşallah kimse cevap verememiş 10 liralık adamlar nasıl isyan ediyorlar onu görmüş oldum.
Yukarı
Tatar_ozkan Liste gör
Yazar

Özkan ÖZDAMAR
Yer: Eskişehir
  Alıntı Tatar_ozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:43
Hürriyet haberinde imza atıldı diyor.
Hayırlısı olur inşallah...
Kafa geldi GOL geldi...
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:39
çok yerinde bir açıklama teşekkürler ETB bazı çatlak sesler olacaktır ama bunlarada kulak asılmamalıdır.
ölümüne eses
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:22
Alıntı yapılan barbar26

Ha birde ETB şunu açıklasın bana millet 30 maça girerken onlar 10 liraya maça giriyo bu etikmi.

Ne kadar boş ithamlarda bulunduğunun farkındamısın bu oluşumun bir açığını bulmaya çalışıyorsan önce bir araştır kimlerden oluştuğunu bir öğren yok bilmiyorsan o zaman susda adam yerine koysunlar.
Sizleri hakkaten kimler tutup gönderiyor bu foruma bir söyleyin allah aşkına bu kadarda insanlar küçülemezler Etb oluşumunun içindeki insanların en az yüzde 80'ninde kombine var buna emin ol.
...
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:08
Alıntı yapılan huntürk

Alıntı yapılan milkin0026

hepsine eyvallah da la ılahe ıllallahlara hazır olun u anlamadım.maçlardan önce zikir falan mı çektirecek topçulara?

2 üstte yazdığım yazıyı okursan anlarsın..

okudum abi merak etme hatırlıyorum o sözünü de.
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:07
Alıntı yapılan milkin0026

hepsine eyvallah da la ılahe ıllallahlara hazır olun u anlamadım.maçlardan önce zikir falan mı çektirecek topçulara?

2 üstte yazdığım yazıyı okursan anlarsın..
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:06

Hazır olun 11 kısı kapanıp topu batuhana sısrmeye
Hazır olun 3 pas yapmadan oyunu cırkınlestımeye
Hazır olun musa,abdurrahman,bılıca,balılı gıbı kazmalara
Hazır olun hergun ulusal basında sacma sapan konusan bır teknık dırektore
Hazır olun hıc bır resmı basarısı olmadan kendını Fatıh Terım sanan bır megolamana
Hazır olun her mac sonu hakemlere sallayan,sucu hıc kendınde aramayan,sureklı sanal dusmanlar yaratan
Hazır olun her turlu mafya olusumlarına selam yollanmasından,la ılahe ıllallahlara hazır olun..yakısır sıze!!!

Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:03

Hazır olun 11 kısı kapanıp topu batuhana sısrmeye
Hazır olun 3 pas yapmadan oyunu cırkınlestımeye
Hazır olun musa,abdurrahman,bılıca,balılı gıbı kazmalara
Hazır olun hergun ulusal basında sacma sapan konusan bır teknık dırektore
Hazır olun hıc bır resmı basarısı olmadan kendını Fatıh Terım sanan bır megolamana
Hazır olun her mac sonu hakemlere sallayan,sucu hıc kendınde aramayan,sureklı sanal dusmanlar yaratan
Hazır olun her turlu mafya olusumlarına selam yollanmasından,la ılahe ıllallahlara hazır olun..yakısır sıze!!!

bunu yaptğıma inanamıyorum ama..

sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır