eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:30
tribune ilk adımı attığım günden bu güne yaklaşık 15 yıl acısıyla tatlısıyla geçti benim için ilk meşale kokusuydu KIZILCIKLI ilk davul sesiydi KIZILCIKLI sogukta avazım çıktığı kadar bağırmaktı merdivenlerden tribune çıkıp sahayı gördüğümde yüzümdeki ilk tebessümdü ilk okuldu orta okuldu liseydi üniversiteydi KIZILCIKLI birlikti beraberlikti abilikti kardeşlikti kimseyi yarıyolda bırakmamaktı kıacası aşktı sevdaydı KIZILCIKLI salihlilerde aydınlarda yalovalarda zonguldaklarda sakaryada karşıyakada haykırmaktı KI KI KIZLCIKLI diye hemde herkesin gözlerinin içine baka baka KIZILCIKLI YAŞIYOR SAVAŞIYOR dedik yıllarca taaki son döneme kadar YAŞIYORDUK ama SAVAŞIYORMUYDUK ? gün geçtikçe eridi yılların çınarı 25 yıllık koca tribün nerelerden nerelere geldi oysa neler görmüştü bu tribün kimsenin olmadığı yerlerde köy kasaba stadlarında hep yanındaydı takımın yeri geldi 5 kişide kaldı yeri geldi 1000 kişide oldu ama hiç bu kadar horlanmadı dışlanmadı herkez bir bir yaprak misali döküldü gitti sanırım sıra bize geldi artık HOŞÇAKAL SEVDAM HOŞÇAKAL İLK AŞK SON NEFESTE BİLE RUHUMUZ KIZILCIKLIDIR bizim BÜTÜN ABİLERİM KARDEŞLERİM HAKKINI HELAL ETSİN
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 00:11
hakikaten çok üzülüyorum çünkü düşünüyorum da daha çok küçükken havanın dondurucu olduğu eskişehirsporun 6000 taraftarla falan maç oynadığı zamanlarda açık trbünden hayranlıkla izlediğim,bu takımı tutmamda belkide çevremin etkisinden daha fazla etkisi olan o buz gibi havalarda ateşleriyle açık tribünde beni bile ısıtan o tribün şimdi vah ediklecek durumda ayder nasıl bir efsane ise kızılcıklı da öyledir ama nasıl şu anayder yoksa kızılcıklı da gözlemlediğim kadarıyla bitmiştir keşke tribünün temizlendiğine inansam da gelsem taraftarlık anlayışına bazen üzüldüğüm açık tribün yerine kızılcıklıda bağırsam ama ne yazık ki şu an durum öyle gözükmüyor..Keşke kızılcıklı yaşasa savaşsa..gönüllerin tribünü yazmış kolbüken hakikaten de öyle umarım toplarlanır
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2011 saat 23:53
Tek tokmakla davul çalmanın mantığını anlayamadım. Senkron bozmaktan başka hiçbir işe yaramadı. İnşallah gelecekte daha iyi olur fakat bu maçta bekleneni veremedi kızılcıklı.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2011 saat 23:51
Ah kızılcıklı ah! Ah bank asyadaki kızılcıklı ah!! Noldu bu tribüne? Çok kötü çok! Yaş ortalaması 15 in altına inmiş. Gençlerin arkadan gelmesi güzel ama çoğu çok terbiyesiz! Büyük ihtimalle biletsiz girmişler dertleri Es-Es değil! Sadece serserilik yapmak, bağırmak değil küfür etmek, kaşkol sallamak değil yanındakini sallayıp başkalarının üstüne düşmesini sağlamak!!!

Takımı ateşlemek değil, kibrit çöpünü ateşleyip başkalarına atmak, takımı desteklemek değil kendi taraftarına küfretmek!

Yazıklar olsun tribün acınacak durumda.

Ben yıllardır kızılcıklı tribününde maç izleyen birisiyim. Herhangi bir gruba ait hissetmiyorum kendimi sadece derdim Es-Es i desteklemek! Ama kızılcıklı tribünü çok tezahürat yaptığı için kızılcıklıya girerim. Ama maalesef günden güne tribün ölüyor. Kızılcıklı yaşayıp savaşmıyor can çekişiyor.
   Adamlar birbirlerine kartopu atıyor! Hele dengesizin birisi kibritleri yakıp millete fırlatıyor. Başka taraftarın şapkasının içine giriyor, şapka yanıyor. Hiç mi düşünmüyorsun be adam belkide o çocuğun babası ne zorluklarla aldı o montu, belki başka montu yok yazık değil mi? Ne hakkın var bunu yapmaya!!!

Bugün kızılcıklı tribününden çok soğudum! Efendi insan sayısı çok azalmış, çok söyleyecek şey varda çok doluyum!

Benim içinde kızılcıklı bitmese de stadın o tribünü bitmiştir!
Belki Bir Gün!
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2011 saat 23:21

HOŞÇAKAL KIZILCIKLI ! / Buraya kadarmış ...çok sevdiğim kişilerden ayrılmak zor olcak ama ters gelen şeyler olduğu için uzaklaşmak en iyisi..ALLAH'a emanet olun..
/ GÖNÜLLERİN TRİBÜNÜ KIZILCIKLI / Disapprove

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2011 saat 14:56
Dünkü Toplantıya Katılan Tüm Kardeşlerimiz , Arkadaşlarımız , Abilerimizin Ayaklarına Sağlık

Her Geçen Gün Daha da Gelişecek !
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2011 saat 13:58
Dünkü toplantıda yine 200 kişi vardı ve genelde her toplantıya gelen 150-200 kişilik bir kemik tayfaya ulaştık. Her geçen toplantıda ortam daha da güzel oluyor herkes birbiriyle kaynaşıyor sürekli yeni kişilerle tanışıyoruz. Çok güzel bir yolda gidiyoruz; güzel, önemli konular konuşuldu herkes elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor.İnşallah bugun güzel trbün yaparak herkese güzel bi izlenim bırakırız allah utandırmasın..
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2011 saat 17:03
Trbünümüzdeki Universiteli Arkadaşlarımızın Bir arada olabileceği güzel bir oluşum. Unili arkadaşlarımızın biraz daha ön plana çıkması lazım bu trbünde çok güzel olmuş Bende Universiteliyim Bende KIZILCIKLIYIM.. Teşekkürler
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2011 saat 15:19
BENDE KIZILCIKLIYIM...
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2011 saat 14:47
Kızılcıklının Değişen Vizyonu ve Misyonu İçersinde Önemli Bir Yer Kaplayacak Olan Üniversiteli Kızılcıklının Açıklamasıdır Buraya Aktarıyorum...

''Kamuoyuna ve Eskişehirspor Camiasına,
Bizler üniversite öğrencileri olarak artık yola çıktık.Kentimizin güzide klübü ESKİŞEHİRSPOR için artık bizlerde tribünlerdeki yerimizi alıyoruz.Evet geçmişimizi biliyoruz,klübüzün ve kentimizin 1965'ten beri şampiyonluk özlemi duyduğunu biliyoruz.Yıllardır şampiyoluk arzusu ile hem kendi evimizde hemde deplasmanlarda yoğun bir taraftar desteğine sahip olan bir gelenekten geliyoruz ve artık yıllardır özlemini çektiğimiz şampiyonluğu Eskişehirimizde doyasıya yaşamak istiyoruz.Senelerdir lig şampiyonluklarına hem maddi desteği hem medya desteği ve birçok etmenle birlikte ambargo koyan BİZANS TRİOSUNA Anadolunun efsane kenti yine başkaldırıyor.Bu büyük özlemimizi gidermek istiyoruz.Bu noktada kentimizde okumakta olan ve KIRMIZI SİYAH renklere gönül veren arkadaşlarımızla, AMİGO ORHANLARDAN,FETHİ HEPERLERDEN,ABDULLAH GEGİÇLERDEN,SİNAN KAPTANLARDAN aldığımız bu sevda geleneğini yükseltemek için KIZILCIKLI EFSANESİ ile bu tarihi yazmaya devam etmek istiyoruz.Özlemlerimiz büyük,vizyonumuz misyonumuz büyük, bizde yeni misyonu ile yoluna devam eden KIZILCIKLI TRİBÜNÜNE tüm doslarımıza davetimizi sunarız.KIRMIZI ŞİMŞEKLERE GÖNÜL VEREN HERKESİ BENDE KIZILCIKLIYIM DEMEYE DAVET EDİYORUZ.
ÜNİVERSİTELİ KIZILCIKLI ''
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır