eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 93>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
Online Durum: Offline
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 12:20
sabah ntvsporu açtım tv de tam boy Rıza hocanın yine o melankolik yüz ifadesi...öyle bir ifadeki adama 2.5 senede yaşanan mutsuzluğu umutsuzluğu yeniden yaşattırıyor...tekrar şükrettim senden "kurtulduğumuz" için.

herkese inat lay lay lay lay Bülent Başgannnnn !!!
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 12:10
Alıntı yapılan reco26

YORUMSUZ:

SİVASSPOR'U İSTANBUL'DA İLK KEZ YENDİ-Beşiktaş, ligde tarihinde ilk kez Sivasspor'u İstanbul'da yenmeyi başardı. FİYAPI İnönü Stadı'nda daha önce oynanan 5 maçtan 3'ünü Sivasspor  kazanırken, 2'si ise berabere bitmişti. Siyah-beyazlılar, bu akşam aldıkları  galibiyetle, rakibi karşısında evinde ilk kez 3 puan aldı. Beşiktaş ile Sivasspor arasında İstanbul'da yapılan lig maçlarında alınan  sonuçlar şöyle:Sezon              Maç             Sonuç---------    --------------------    -----2005-2006    Beşiktaş - Sivasspor    0 - 12006-2007    Beşiktaş - Sivasspor    0 - 12007-2008    Beşiktaş - Sivasspor    1 - 22008-2009    Beşiktaş - Sivasspor    1 - 12009-2010    Beşiktaş - Sivasspor    2 - 22010-2011    Beşiktaş[/COLOR"> - Sivasspor    2 - 1

Hiçbir Bjk maçını artık kazanamayacaksınız
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
ES0626 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ES0626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 12:08
‘Basit goller yiyoruz’
Yıllarca Beşiktaş forması giyen ve teknik direktörlük kariyerinde ligde Kartal’a karşı galibiyeti bulunmayan Rıza Çalımbay, çok basit goller yediklerini söyledi. Tecrübeli hoca, “Amacımız ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmek. Sonrasında yapacağımız takviyeler ve çalışmalarla çıkışa geçebiliriz” ifadelerini kullandı.
HALA AYNI MAZERETLERE  DEVAM... ALLAH SİVASSPORA YARDIM ETSİN.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 12:02
Alıntı yapılan atlantis_es

Bence sizi rahatsız eden rızanın eleştirilmesi..

bence de,esparta artık şu rıza çalımbay'dan uzak dur.gereksiz bir kompleks içindesin hala bu adam artık bizimle değil Smile
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 12:00
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Evet ben Beşiktaşlıyım, Rıza Çalımbaycıyım Tongue LOL
Doğru söze ne denir...ClapClapClap
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:59
Evet ben Beşiktaşlıyım, Rıza Çalımbaycıyım Tongue LOL
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:54
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Şayet bu forumda  şu an onlarla hiçbir maçımız olmadığı halde Sivasspor başlığı Fenerbahçe-ESKİŞEHİRSPOR başlığının üstündeyse bu durum beni rahatsız eder.

Bırakalım da herkes kendi işine baksın...Rıza Çalımbay'da orda ne yaparsa yapsın..
Bence sizi rahatsız eden rızanın eleştirilmesi..
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:53

Şayet bu forumda  şu an onlarla hiçbir maçımız olmadığı halde Sivasspor başlığı Fenerbahçe-ESKİŞEHİRSPOR başlığının üstündeyse bu durum beni rahatsız eder.

Bırakalım da herkes kendi işine baksın...Rıza Çalımbay'da orda ne yaparsa yapsın..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:46
Bu forumda her takım ve teknik direktör hakkında yazı yazılabilir rıza hakkında yazılınca sizi niye rahatsız ediyor... Eskişehirspor umuza gelince rızanın bıraktığı  enkazdan kurtulmaya çalışıyor malesef....
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:40
Alıntı yapılan EsEs

Siz Sivası'ı ve Rıza hocayı bırakında kendi takımızıa bakalım,çok rahatmışız gibi bide nelerle uğraşıyoruz...

Kesinlikle...

Ligde şu an 2.sıradayız 23 puan toplamışız,yukarılara oynuyoruz ya kendi derdimiz bitti Sivas'ı düşünür olduk...Clap
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır