eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 58>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:18
Sevdaya küskünlük olmaz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:03
bende gidicem sesim çıktığınca yönetim istifa diye bağırcam
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:35
Git gide eriyoruz yeminle
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:27
Alıntı yapılan ESmustafa

Amigo ismail'in santraya gelip bir baba çektirmesini, şemsinin göğsünden ESES bayrağı çıkarmasını, takımın sahaya çıkışı ile yağan konfeti ve patlayan torpilleri, yer bulmakta zorlanıp tek ses olabildiğimiz açık tribünleri özledim. 2 senedir maça gitmiyorum bu bozulmuşluktan ama kenara çekilerek de bu iş olmayacak tüm küskünlerin dönmesi lazım. bende kasımpaşa maçına gidecem gücüm yettiğince tezahüratlara katılacam. artık bir silkelenme zamanı geldi. yok açık tribün kapanmadı, yok istediğimiz transferler yapılmadı, yok yönetim gitmedi bu bahanelerden sanırım kurtulmamız lazım. yönetimi boş verilim takım bizim takımımız. tribün liderlerinin de bişeyler için çabalaması lazım. haydi herkes maça
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:25
Amigo ismail'in santraya gelip bir baba çektirmesini, şemsinin göğsünden ESES bayrağı çıkarmasını, takımın sahaya çıkışı ile yağan konfeti ve patlayan torpilleri, yer bulmakta zorlanıp tek ses olabildiğimiz açık tribünleri özledim. 2 senedir maça gitmiyorum bu bozulmuşluktan ama kenara çekilerek de bu iş olmayacak tüm küskünlerin dönmesi lazım. bende kasımpaşa maçına gidecem gücüm yettiğince tezahüratlara katılacam. artık bir silkelenme zamanı geldi. yok açık tribün kapanmadı, yok istediğimiz transferler yapılmadı, yok yönetim gitmedi bu bahanelerden sanırım kurtulmamız lazım. yönetimi boş verilim takım bizim takımımız. tribün liderlerinin de bişeyler için çabalaması lazım. haydi herkes maça
ES-ES
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:15
O zaman Kasımpaşa maçı artık bizim için ölü toprağımızı atışımız günü olsun . Hatta facebook twitterda paylaşımlar yapılsın.Taraftar havaya sokulsun.Bir yerden başlamak lazım.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 21:53
Alıntı yapılan otomatikkapi

Selim abi, başkanlık olayında düşüncenize saygım var.Dediğiniz gibi M.Akgören'in yaptığıda bir stratejidir diyebiliriz ama şu ortamda buna verebileceğim cevap zamanında Ankara Büyükşehir Belediye başkanı M.Gökçeğin bir heykelin tarzına karşı yaptığı söylemden farklı olmaz!

En kibari böyle strateji, böyle boka batmış bir durumda olmaz!!!

Bu konuda sakin olmayı beceremiyorum, en güzeli daha önce yazılan bir kaç yazıdan alıntı yapmak olacak...lütfen bu yazıları tekrar tekrar okuyunuz...

''Çocukluğumdan beri maçlara giderim. Kendi paramı kazandıktan sonra, Hakkari'de çalıştığım zaman hariç ki onda da 10-15 maça giderdim, 30 maçın altına düşmemişimdir. Avrupa maçları hariç bu sezon daha maça gitmedim, çünkü içimden gelmiyor, çünkü bütün inancımı kaybettim. Önceden de yönetimsel sıkıntılarımız vardı, bundan çok farklı değildik, şimdi sadece üst ligde olmamız nedeni ile herşey daha kolay ayyuka çıkıyor, yoksa durum önceki yıllarda da farklı değildi. İşin maddi  ve reklamsal boyutu çok çok büyüdüğü için aktörler çoğaldı ama yaşananlar farklı değil. Ama ben artık taraftardan da umudumu kestim. İnancımı kaybetmeme neden olan da budur.
Mustafa Akgören'in de yatıp kalkıp taraftarın şu haline dua etmesi lazım. Kendisi bilir şu yaşananların onda biri onun liderliği döneminde yaşanmış olsaydı herhangi bir yönetici bırakın koltukta oturmayı o stada bir daha girebiliyor muydu?''

''Biz alışmışız ama inanın bir misafirim geldiğinde özellikle bir bayan arkadaşımla geldiğimde o açık tribününe girmeye utanıyorum. Tuvaleti doğru dürüst olmayan, 15 bin taraftarın giriş ve çıkışının sadece iki kapıdan yapılarak izdiham olan, kışın soğuktan duramadığımız, yazın güneşten sahaya bakamadığımız, bağarsan hava hastanesinden daha çok duyulan ama sahaya gitmeyen bir ses, atmosfer!! sadece stadyum vs. de değil çok kızdığımız ve belkide benimde kulübü siyasete bulaştırdığı için affetmeyeceğim Nebi Hatipoğlu yönetiminde bile hem süper lige çıkıp hemde tesisleşmede, kurumsallaşmada süperligde olduğumuz şu 5 sene içindekinden bile daha çok gelişme sağlanmıştı. Ki değil bizim açık tribün bildiğiniz gibi tribünü olmayan maçlara bile giderdi bu taraftar yada Sayın AKGÖREN'in tribün liderliğinde ki o ruhla biz adı olmayan 3 liglerde bile olsak o inancı taşırdık çünkü bilirdik taraftar söz sahibi idi. Ancak şimdi taraftarı susturan, hiçbir vizyonu olmayan, taraftarı koyun gibi gören bu zihniyetin yönetiminde yer almakla kalmıyor, aynı zamanda tepki vermenizi beklediğimiz hiçbir konuda tepki vermeyip, bu şartlarda açık tribününü 50 tl yapıp, Eskişehirspor'lu hiç kimsenin kapalı tribünde bilet bulamadığı! bir maçtan sonra çıkıp taraftarı suçluyorsunuz.

Evet hepimiz biliyoruz ki yıllarca her türlü deplasmana, maça gidip bir sürü eziyet çeken ve bana göre Amigo Orhan'dan sonra taraftarın en çok güvendiği kişi olan nam-ı değer Tatar Mustafa nasıl St. Johnstone maçında duygulanıp ağladıysanız bu maçtan sonra da içiniz acıdı anlıyoruz. Belki de ileride Başkan veya yeni yönetimlerde söz sahibi olabilmek amacıyla bu yönetimdesiniz ve sesiniz çıkmıyor çoğu şeye ancak bu taraftar artık günden güne eriyor, bitiyor..

2-3 sene sonra bir sakaryanın,kocaelinin haline düştüğümüzde yine belki 12 belki bu sefer daha fazla süre yine biz bize kalacağız,ağlanacağız halimize ama iş işten geçmiş olacak..

Velhasıl Sayın AKGÖREN'in yaptığı açıklamalar her ne kadar doğru ise de suçladığı kesimin yanlış olduğunu önce bu tribünlere gönül vermiş ancak bir şekilde küstürülmüş gerçek taraftarlara sahip çıkılması ve bu kulübü ileriye götürebilecek bir yönetim anlayışında yer alabilmeniz dileğiyle..

Son olarak taraftarın içinden gelen ve tribünlerin halini bilen birisi olarak en azından yeni yapılacak stadyumun kale arkalarının tek katlı ve atmosferinin sağlam olabilmesi için baskı yapmanız umuduyla. Yoksa bir röportajınızda dinlediğim "yeni bir stadımız olursa bursa tribünleri bizimle yarışamaz" sözü de hayal olacak..'''

Başkan adayım elbette var; Misal alıntı yaptığım yazıların sahipleri bu işi layıkıyla yapacaktır.Bundan hiç şüphem yok.

M.Akgören olsun, F.Heper olsun, M.Körler olsun benim gözümde eski yerleri kesinlikle yoktur.
Bu onların umrunda değil elbet,ama farkında olmadıkları birşey var ki! o da yalnız olmadığım...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
mertcoskn Liste gör
Yeni Yazar

mert
Yer: İzmir
  Alıntı mertcoskn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 21:52
benim hatırladığım ve yaşadığım en iyi eskişehir tribününde sette tatar mustafa vardı. gerçekten bu işi çok iyi yapıyodu şimdi burdan yazanları anlamıyorum.tribünü namusu olarak görüp ve benimseyen tribün reislerine ihtyacımız var bizim iki bağırıp maç izleyenlere değil.
Adanmış Hayatlar !
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 19:00
Çok basitya izleyecekseniz kahveye gidin yemin ediyorum daha rahatdır.
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 18:52
Alıntı yapılan ahmetES

Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan kagan26

http://www.youtube.com/watch?v=xcwcZ5J53Nc&feature=related tribünde boş yer yok, o günden bugüne ne değişti? gayet basit... bütün insanları bazen kandırabilirsiniz, bazı insanları her zaman kandırabilirsiniz, ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız.... çözüm mü o da gayet basit YÖNETİM İSTİFA

bu maçta da biletler 50 liraydı.

farkındaysanız bu maçta hep karşılıklı besteler söylendi şimdi nefer ayrı telden açık ayrı telden çalıyor.İnsanda yoruluyor tabi.Halbüki yine böyle yapsak hem yorulmayacağız hemde daha etkili olacak.

karşılıklı beste cok denedi bu macta ama acık okadar kotuydu okadar fb li kahpe vardı ki karsıdan dogru duzgun bir tepki almayınca kendi kendine bagırmayı secti
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır