eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 56>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:09
Ona buna ezilmeyi boşverelim. Bugün 5. şampiyon çıktı. Hakederek kazandılar. Ben başlarda olacaklarını düşünmüyordum bir ara aha oldular dedim ama sonra yine olmaz demeye başladım. Belki kendileri dahi inanmıyordu. Tarih yazdılar. Artık şu BÜYÜK kavramını sildirelim Türkiye'den. Zihinlere kazanan şu savsatayı kaldıralım artık hep birlikte. Bursaspor'a helal olsun. Bu sene Bursaspor seneye biz. Ondan sonraki sene biz biz olamazsak yine aynı şekilde bir takım. Hollanda'da öyle oldu. Ajax-PSV domine ediyordu. Ama 2 senedir önce AZ Alkmaar sonra Twente yıktı onları. Haydi Anadolu'm şahlan artık. Kim büyükmüş görsün şu şaklabanlar...

Şu yukarıda yazdıklarımı pankartı gördükten sonra yazdığım için pişman oldum. Hakikkaten şampiyon olacaklarına inanmıyorlarmıştı. Geçtiğimiz senelerde Bursaspor'lu bir futbolcu hiç mi hata yapmamış? Bugün İbrahim Toraman 2 golde bariz hata yapıyor o da mı şike? Yazık sizlere yazık kutlamak varken o başarıyı daha millete sallamaya devam edin...Clap
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:06
bu pankartı yapanlar şerefsizin ta kendisidir.
DK
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:06
Hey yavrummmm pankarta bak sevinelim sevinelimmm....  oleyyy bursa şampiyon oldu oleyyy....
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:05
arkadaşlae bu saatten sonra fesatlık yapmanın kimseye faydası olmaz. olaya iyi yönünden bakın. kupa ve yüklü miktarda para istanbul düzenbazlarına gitmiyo. bir anadolu takımına geliyo.  darısı bizim başımıza. tebrikler bursaspor. son olarakta bu sözde ESES ime sen şampiyon olmasanda kupaları almasanda istanbul a k..masanda SEVİYORUZ İŞTE VARMI DİYECEĞİN
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:04
Bursaspor taraftari burda cok ayip etmis ama.

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:03
Tebrikler Bursa...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:00
Tebrikler  trabzona ben hep düşünüyordum ts kesin yenilir febeye ama çıktılar adam gibi toplrını oynadılar helal olsun trbzonada özelikle kaleci onuruda alnından öpüyorum. bir tebrikde şenol güneşe çıktı adam gibi topunu oynattı ts ye darısı beceke sivas maçlarından rıza hocanın başına...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:59
Tebrikler
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
Oldcity26 Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Es-Es
  Alıntı Oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:59
Tebrikler Bursaspor...ligimize daha renkli kılıp şampiyonluğun 1-2 takımdan başka takımlarında alacağını ispat edebildiğin için. Şimdi farkına varılmasada Anadolu klüplerinin önünü açan bir başarı olmuştur.
Yer Siyah Gök Kırmızı
Yukarı
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:59
Şampiyonluğu hakettiler.Tebrikler.
Forever Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır