eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 47>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 08:22
Konuyu çarptırmasak ne alakası var şimdi büyükerşenin bu konuyla kişesel hıncınızı burada değil sandıkta verirsiniz ES ESİMİ BULAŞTIRMAYIN ARTIK

konumuz piyango gidin bilet alın hocayı eleştireceğinize alamayan veya almıyacaklar en azından çevresindekilere duyursun belki alan olur bir faydamız dokunsun
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:43
Kardeşim esas konuya dönelim diyoruz,laf olsun diye yazanları görüyoruz.pehhhAngry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:12
büyükerşen gitsin aziz yıldırımı gezdirsin porsukta başka yerlerin belediye başkanına bakın sefa sirmen seçilsin kocaei nasıl düzelir bakın klavyeden sıyırmayın oda belediye başkanı neymiş kanunlara aykırıymış bırakın bunları büyükerşeni savunanlar ilk önce 3-5 tane bilet alsınlarda atkıma katkısı olsun ondan sonra savunun
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:08
yinemi büyükerşen bu ne ya bu adam ne yapmış be biri anlatsın eses e ne faydası var takımın elinden otobüs alan adammı eses i kurtaracak kaç yıldır başkan be ne yaptı bolu-gs-fb maçlarına geldi yeter ya adam stadın arkasından sit alanı diye yer vermedi  konuşuyonuz seçim zamanı sallar tabi kazansın bi şey yapmasın ben senin anlını karışlarım.burayada yazdım
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:18
Arkadaşlar fazla laf etmeyelimde 200bin adet biletlerden alalım,alabildiğimiz kadar. Ödülde fantazisi olsun,çıkanada hayırlı olsun.
Hep laf üretmeyelim daa, tüketelim şu biletleri Smile
(Affınıza sığınarak bu post 10 numara topiğndede mevcutTongue)

Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:54
Alıntı yapılan ekotim

burda yılmaz hocaya sallıyacak adamın alnını karışlarım
ESKİŞEHİRDE YILMAZ HOCAYA OY VERMEYEN NANKÖRDÜR...

ESESLİYİM ŞANSLIYIM BİLET ALMALIYIM...

AMORTİ BİLE VURMADI OLSUN ESESİM KAZANDI...

Birileride senin alnını karışlayıverir görürsün. Kimse vazgeçilmez eleştirilmez değildir eğer insansa . kimsede Yılmaz Hocayı sevmek zorunda değil .

Yalnızca ESES
26-26-26
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:37
sayın olumune_eses ben siyaset olsun diye yazmadım yada hiçte avukatı olduğum içinde yazmadım..ve sözlerimi çarpıtmayın asla eskişehirspor sevgisiyle onu iliştirmek bence eskişehire ihanet etmektir.merak etmeyin yılmaz hoca şu yönetimden daha çok sahip çıkar bunu çok iyi biliyorum..melih gökçek gibi bir başkan geleceğine yılmaz hocayı tercih ederim ne pahasına olursa olsun sayın ünal abi..sevgiler ve saygılar...
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 23:41
öyle insanlar varki yazılanları okuyunca gülüyorum ve acıyorum zavallılar çünkü. bi karşılaştırma yaptım eseslix (34 yaşında) birde ondan kaç yaş küçük boraes (20 yaşında) burakızılcıklı (17 yaşında) bu gençlerin yazdıkları 34 yaşındaki abimize biraz ders niteliğinde. eleştiri yapıyorsak bilerek eleştirelim burası siyaset arenası değil cahilliğinizi gün yüzüne çıkarmayın cahil insan eleştiri yapmaya kalkınca iftiraya giriyor yazdıkları eleştiri olmuyor malesef. bahsettiğim konular 4. sayfada mevcut. akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememiş atalarımız.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 22:43

Her türlü konuyu nasılda siyasete getirip , bulaştırabiliyoruz hayret yani. Bizi kutuplaştıranlara inat birleşecekken , onların ekmeğine yağ sürüyoruz.

Konu bilet kampanyası.Amaç Eskişehirspor ise sıkıntıları bir kenara bırakmalıyız.Tabiki geçici kazanımlar kulübün geleceğini garanti altına almaz ama para kazanmak adına en basit yöntemi önümüze koyan basiretsiz yönetim için değil , Eskişehirspor için biletlerden almalıyız.Eskişehirspor için gözü kapalı fedakarlıkta bulunan isimsiz tüm kahramanlardan Allah razı olsun.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 22:24
SENDE BİLEKLERİNİ KESME,EKOTİMDE ALIN KARIŞLAMASIN.
Burası yeri değil çünkü...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır