eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-Kitap Kamp.s.6 Yeni Foto

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskalizim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 19:50
uniESES i yapmis oldugu kampanyadan dolayi tebrik ediyorum nekadar alkislasam azdir...
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:20
Alıntı yapılan uselen26

Benim aklıma hemen bir kıyafet yardımı organizasyonu geldi ama...Tabii teslim ederken Sergenin de gelmesi onlar için en büyük hediye olacaktır....
Hocam okulu öğrendik artık sık sık organizasyonlarımızla ziyaret ederiz herhalde LOL
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 18:10
Nihayet bu kampanyamızı alnımızın akıyla bitirdik.Dağıtımda çok güzel bir gün geçirdik herhalde uzun süre unutmayız bugünü...
Hepberaber nice kampanyalara...
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 17:36
Alıntı yapılan gakkos26

aklıma kimsezi çocukların olduğu okul takıldı şimdi. oradaki çocuklara yönelik en kısa sürede başka bir organizasyon düzenlemeliyiz. ne dersin murat hocam. anne, baba özlemi çeken yavrularımızı sevindirirken, eses sevgisini de aşılayabiliriz.

Kayı 60.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulundan bize gelen en büyük istek okullarında SERGEN YALÇINI görebilmekti...Müdür Bey de bunu özellikle belirtti ve büyük bir salonları olduğunu ve Sergenin gelmesi ve çocuklarla söyleşi yapması halinde çok mutlu olacaklarını belirtti...

Benim aklıma hemen bir kıyafet yardımı organizasyonu geldi ama...Tabii teslim ederken Sergenin de gelmesi onlar için en büyük hediye olacaktır....   
Uğur
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 16:28
aklıma kimsezi çocukların olduğu okul takıldı şimdi. oradaki çocuklara yönelik en kısa sürede başka bir organizasyon düzenlemeliyiz. ne dersin murat hocam. anne, baba özlemi çeken yavrularımızı sevindirirken, eses sevgisini de aşılayabiliriz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 15:09
Alıntı yapılan trap26

Tek kelime bravo! Basta MuratHoca olmakuzere piril piril genclige sahip UniESES olusumununu tebrik ediyorum ve inaniyorum ki UniESES olarak daha nice guzel projelere imza atacaksiniz.

Sağolun Şener bey.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 15:05
Tek kelime bravo! Basta MuratHoca olmakuzere piril piril genclige sahip UniESES olusumununu tebrik ediyorum ve inaniyorum ki UniESES olarak daha nice guzel projelere imza atacaksiniz.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 14:44
hastalık dolaysıyla ismimi yazdırdığım halde yanınızda olamadım Sad kusura bakmayın.ama çok şey kaçırdığım belli.hepinizin yüreklerine sağlık
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 13:32
Alıntı yapılan Eşref Sadık

ÜniEsEs in ne olduğu konusunda net bir fikri olmayanlar umarım bu bilinçli ve sadık taraftar topluluğuna daha olumlu yaklaşırlar artık... 
Daha güzel ve olumlu faaliyetlerde bizimle olmak isteyen tüm üniversitelileri aramıza bekliyoruz...

Hakkımızda daha fazla bilgi için:
Uğur
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 12:46
gerçekten güzeldi...
hele Kayı İ.Ö.O. nda okuyan çoğu kimsesiz ve maddi durumu yeterli olmayan çocuklara kendilerini düşünen birileri olduğunu göstermek ve gözlerindeki sevinci görmek, daha bir güzeldi...

Kampanyamıza destek veren tüm Eskişehirspor sevdalılarına sonsuz teşekkürler...

ÜniEsEs in ne olduğu konusunda net bir fikri olmayanlar umarım bu bilinçli ve sadık taraftar topluluğuna daha olumlu yaklaşırlar artık...

Daha güzel ve olumlu faaliyetlerde bizimle olmak isteyen tüm üniversitelileri aramıza bekliyoruz...
Kampüsten Gelen Ses, üniEsEs!
.....::::: www.unieses.org :::::.......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır