eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 1.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 26>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aRı26 Liste gör
Yazar

Furkan Arı
Yer: Raykent
Online Durum: Offline
  Alıntı aRı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 03:28
Geçen sene bir sürü maç vardı puan kaybedip çıkamazsak hatırlarız bu maçı basit maçtı dediğimiz buyrun bu sene birşey olursa bu maçı hatirlayin
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 03:28
Puan varsa hiç sıkıntı yok devamı gelir.Adamsiniz başlangıç için gayet normal
SSS KKK SK SK S
Yukarı
immense Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı immense Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 02:49
Alıntı yapılan Güray26ES

Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık

Bugün ben de sizin gibi düşündüm, ancak daha sonra Boffin'in ilk günleri hatırladım, çok fazla hatalı gol yiyordu, hatta bundan kaleci olmaz diye düşünüyordum ama zamanla kendine güveni geldi, kendini geliştirdi. Belki takıma uyum sağladı. Bunları yazmam Kayacan'ın günün birinde çok iyi bir kaleci olacağı anlamına gelmiyor, fakat bazı şeyler zamanla oluyor zaten zaman tanımaktan başka şansımız da yok.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 02:29
Yıllardır süren rakibin oyununu bozamamak gibi sorunumuz var.. Ne hikmetse, nasıl bir taktik anlayışsa bir türlü rakibin oyununu bozamıyoruz..karşımızda kim olursa olsun adamlar oyun düzenleri, taktik anlayışları ne ise onu yapıyorlar..

Bence en büyük sorunumuz bu..bunu çözer, kendi oyun anlayışımızı rakibe kabul ettirirsek bişeyler olur.. Yoksa bu maçta da olduğu gibi lige yeni çıkmış,çoluk çocuktan kurulu fakat it gibi koşup, disiplinden kopmayan takımlar karşısında çoookk tırmalarız

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 02:08
Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 01:29
Öne geçtiğimiz maçlarda nedense sanki maç bitmiş havasına bürünüyor bizim futbolcularımız rakip takım bizim alanımıza kolaylıkla geçerek bir çok pozisyon buluyorlar ve maçı bizim sahamıza yıkmalarına izin veriyoruz..Beni en çok düşündürende neden buna bir çare bulunamıyor rakip takım her ne olursa olsun bizim sahamızda çok fazla oynatılmamalı...İnş. bu durum en kısa zamanda düzelir...
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 01:04
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Es Es süperligde iken Digitukplay vardı. İnternetten maçları izliyorduk. Şimdi öyle bir imkan yok mu ?
Tamam henüz netlik yokmuş. yakında diyorlar..
WEB PLAY 12.99 YILLIK 129 .38 TL DİĞER PREMİER LİG VE BREXİLYA LİGİ DAHİL.UYGUN KREDİ KARTLARINA TAKSİT OLUYOR KAMPANYA VAR.BENİM KART UYMUYORDU,TEK ÇEKİM YAPTIM.DİJİTÜRK PLAYDAN GİRECEN.İNGİLTERE MAÇLARINI S SPORT ADLI SARANA AİT KANALDAN İZLEYEBİLİYORSUN.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 00:56
Öncelikle 1 puanımız hayırlı olsun...En azından 1 puan aldık ama geçen sezondan kalan şu gol yeme hastalığından ve öne geçtiğimizde skoru korumayı becerememekten kurtulduğumuz zaman süper ligin kapısı sonuna kadar açılır bizim için...Çünkü gol atmakta sıkıntımız yok, çok gol yiyoruz buna bir an önce çare bulunmalı...
Yukarı
HUSO Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı HUSO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 00:35
İstanbulspordaki okanda bayagı iş var transfer tahtası acılınca degerlendirmemiz lazım
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 00:21
Çok ilginç bir maç oldu.Geçen yıl ligde İstanbulspor tarzında bir takım yoktu.Tempolu hücuma çok iyi çıkan zaman zaman iyi pas yapan topu bir anda hücumdaki oyuncularla buluşturan çoğu zamanda dengesiz ve savruk defans ve hücum yapan uzun toplarla ani pozisyonlar bulurken bir anda defansta açık veren acayip bir takım İstanbulspor.Bu tarz oyun bu ligde nasıl bir sonuç verecek büyük merak konusu.Bizde geçen yıl böyle bir rakiple oynamadığımız için afalladık.Çok kötü değildik ama bu takımın potansiyeli çok daha fazlası bunu herkes biliyor.İnşallah ilerleyen haftalarda seri galibiyetler gelir bu yılın telafisi yok.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır