eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 64>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
coco1965 Liste gör
Yeni Yazar

Ceylan
Online Durum: Offline
  Alıntı coco1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 12:49
Alıntı yapılan meliheses

teksas , hodri meydan hatta konya tribünleri bile bizim tribünden daha iyi .. tezahuratın etkililiği ve devamlılığı anlamında söylüyorum. bizim açık tribün maçın ilk 5-6 dakikası iyi sonra kötü.

Bunlara tribün işini biz öğrettik.
Ama gel görelim ki boynuz kulağı geçti ne yazık ki.
Sekiyorum
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 10:02
Allah askina bu macta futbolculari uyutan ve demorilize eden kümeye düssende taraftar seninle tezahüratini yapmayin...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 14:57
Bando eses espana tek ses tek yürek oluyor çok ta etkili oluyor lig tv sürekli çekiyor tek ses olmalı tek isim herkes esesli sonuçta
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ESbursa Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı ESbursa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 14:50
Yeni statta tüm grup ve oluşumlar tek tribün altında toplanmalı. Kale arkasına herkes pankartını assın, tek tezahürat tek ses olunmalı, Bandoeses'de bu tribüne girmeli. Maraton tribüne, farklı farklı gruplar geçmemeli, yoksa kale arkası, maraton, her kafadan farklı sesler çıkar. Hodrimeydan veya Teksas gibi tek tribün ismi bizde pek olmaz olmayacak gibide görünüyor. Bu saydığımız tribülerden önce kurulan efsane tribünümüz Ayder grubu vardı. Bu ismin ne kadar kıymetini bildik. Bu isim silindi gitti. Devam ettiremedik. Keza kızılcıklı'da. O yüzden bizde tek bir grupta olmaz,

Biz çok gruptan, tek sesi nasıl çıkarırız onun hesabını yapalım   
Mudanya Merkez EsEs'li Herkes
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 12:35
Tek çatı altında olunmalı benim görüşüm nokta
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 11:55
teksas , hodri meydan hatta konya tribünleri bile bizim tribünden daha iyi .. tezahuratın etkililiği ve devamlılığı anlamında söylüyorum. bizim açık tribün maçın ilk 5-6 dakikası iyi sonra kötü.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 11:47
Güray benim demek istediğimde bu zaten.Buradaki arkadaşlar hedef alındığını sanıyor.Bu cefayı çekenlerin alnından öperim ama işte bunların üzerinden prim yapılmasın.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 11:26
Arkadaş bir Teksas bir hodrimeydan bir ultraaslan bence bizde tek Bando esas olmalıyız tek çatı tek tribün olmalı benim korkum yeni stadda her kafadan bir ses çıkması 10 grup olur artık Çamlıca Osmangazi Erenköy vs. Uzar gider tek tribün olsun hepimiz esesliyiz
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 10:59
Benim soylemim zaten o tribünlere giren temiz olan insanlara degildir.iyi niyetle giren insanlar var illa.herkes siz gibi olabilse keske ama olmuyor.başka bir oluşum olsa siz yine iyi niyetle destek verirsiniz .açık tribünü eleştiriyorsunuz ama acigi kucaklayacak bir oluşumda kuramiyoruz.biz neden tek cati olamıyoruz.neden gruplar Eskisehirspor önüne geçmeye çalışıyor.benim dedigim bu.Problem tayfa sessiz sedasız kayboldu.yazısını okuyan oldu mu neden fesih olmus.Onlarda çok şey yaptılar , pankart koreografinin en basindaydilar .lideri var mi kim hic statta isminin bagrildigini duymadım.Ben tek ses olalım istiyorum sadece.Tribün grupları liderlerinin on plana çıkma çabalarını değil.yazan kardeşlerin de iyi niyetlerinden zaten şüphem yok.
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 10:24
Televizyon başında sıcacık oturup çayını yudumlarken yada güzel bir havada hadi bugünde maça gidelim deyip açığın alt kısmında çekirdek çitlerken tribün çocuklarına sallamak moda oldu. O çocuklar bu armanın peşinde her sezon binlerce km yol gidiyor. Çoğu harçlığını biriktirip maça geliyor ve ister inanın ister inanmayın bu işi forumdaki çok kişiden iyi biliyor. Bu sezon kapalı kaç maç ceza aldı açık kaç maç karşılaştırın bakalım. Gitmesi gereken taraftar grupları ve liderleriymiş. Takım alt Liglere düşünce görücez kimler gitti kimler kaldı. Yada hangi kareoyla hangi, büyük hangi efsane taraftarla övüneceksiniz. ESES süperligdeyken atıp tutmak kolay, klavyeden o gitsin bu kalsın, o suçlu bu masum diye fatura kesmek kolay ,tarlalarda maç seyretmek için inek kovalamaya kırık camlı otobüslerle yüzlerce km yol yapmayada buyrun.
Tatlı su taraftarları esesi bırakana kadar foruma son yazışımdır,kimseye cevapta vermeyeceğim . Seneye şu gitsin bu kalsıncılar diğer takımlarına döndüklerinde görüşürüz.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır