eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 45>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:55
Yaziklar olsun size bu takima 3 puan mi verilir adamlarin oyunu sifir
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:53
Alıntı yapılan Nusret

O konuda da yazacağım Ali Abi zaten. Sadece laf arasında belirttim. Bana garezi olan gereksiz arkadaş sataşmasa bu mesele bu kadar uzamayacak zaten. Ah şu kuyruk acısı olanlar yok mu...

Televizyondan iyi duyamamışsındır olanları.Kuyruk acımız var evet ne demezsin. İlk tahrik ordu tarafından geldi ama senide anlıyorum tv den gördüğün kadar yorum yapıyorsun
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:45
Geçen Trabzon maçından sonra da yazdım, DEDE'nin aklı giden Skibbe'de kalmış, Alper aklı gidemediği Fenerbahçe'de kalmış, Hürriyet'in aklı da bıraktığı Ankaragücü'nde kalmış.

Hürriyet bugün cezalı idi, ben diyorum ki keşke DEDE ve Alper de bugün oynamasalardı, o ikisinin yerine alt yapıdan iyi, gelecek vadeden 2 tane genç oyuncu oynatsaydı Ersun YANAL keşke.

Aklı başka yerdeki topçularla bir an evvel yollarımızı ayıralım, yarardan çok zarar veriyorlar.

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:29
Alıntı yapılan reco26

.

esesin taraftarı varsa yönetiminde NEFERİ var

NEFER li kardeşlerim bence gerçekten bir özeleştiri zamanınız geldi ve geçiyor...
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:27

....Tüm bu şartlar karşısında taraftarın olaya duygularıyla bakıp yönetim istifa demesi kadar doğal bir şey olamaz. Neferin tepki göstermesi gereken kendi renktaşları mıydı? Bu durumda kızılacak, söz söylenecek birileri varsa o da yönetimdir, teknik adamdır, oyunculardır.

esesin taraftarı varsa yönetiminde NEFERİ var
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:22
Alıntı yapılan contorium

...... Ancak şu da bilinmelidir ki hiçbir tribün grubu, oluşumu Eskişehirspor'dan büyük değildir. Kendilerini böyle gören gruplar elbet bir gün yok olup gidecektir. Bu da böyle biline.

Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:20
Ersun Hoca, TS maçının ilk 25 dakkasını oynattı ya..ben bravo demiştim..aynı kadro, aynı dizilim neden olmadı ki? Bi Hürriyet'in yerini B.Ertuğrul ile dolduracaktı (cezalı mıydı? sakat mıydı?)..Kalktın, Dede'yi neredeyse orta saha oynattın, Volkan solda yalnız kaldı, hep aksadı..
Ben, çoğu kişi Kamara'ya gıcık olsa da, asla Burhan'ın 60 dk. oynatılıp, iş işten geçince Kamara'nın alınmasına karşıyım..Kamara, evet bencil, arada top kaptırıyor..Ancak geçen hafta TS maçını Kamara kaybettirmedi..Burhan asla, insiyatif kullanıp Kamara gibi topu alıp gitmeye çalışmıyor bile..dikkat ettim Kamara girince, genelde tek pas yaptı..tepkileri, belli ki anlamış..PANİK YAPMAYIN, bu sezon lig nasılsa fasulyeden..dene bakalım Ersun Hoca herşeyi..Ligin havası, tam sana göre..ama geçen hafta TS maçının ilk 25 dk. nı yakalarsan..o zaman uçarız...Bende güven eksikliği oluşmadı..Bekliyorum..DİEGO dan BATUHAN a göre 100 kat iyi forvet olur! Bu asla şaka değil..havadan gelen topu göğsü ile alıyor hiç olmazsa..Çok arayış yapma Hoca, TS maçını koy her hafta sahaya..yeminle sana, UÇARIZ..Ben bu maçı da ders olarak alıyorum..TS maçının ilk 25 dk. sını bulduydun KAYBETME!..formatın o ilk 25 dk olmalı....
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:20

Bugün maçı kazanmak için sahada kimse mücadele etmedi.Takım olarak sezonun 2. kötü oyunu vardı.Takımda göze batan tek topçu bile yoktu.

Zaten maça Tello,Batuhan ile başlamak demek sahaya 1 eksik çıkmak demek oluyor.

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
contorium Liste gör
Yazar

anıl
Yer: İstanbul
  Alıntı contorium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:20
3 yıldır bu yönetimle ligde tutunmak bir mucizeydi, her defasında fiyasko transferler, taraftarı oyalamak için söylenen stad hikayeleri, üyelik oyunları... Bu adamların yerine şu halimle ben geçsem takımı çok daha iyi yöneteceğime eminim çünkü gerçek eses sevdalısı bu takımın bir kuruşunu bile cebe atmaz, bir kuruşluk menfaat için takımın haysiyetiyle, şerefiyle, geleceğiyle oynamaz.
Açığın bugün verdiği tepkiyi en başından ve sürekli olarak vermesi gerekirdi. Takımı 4.lüğe getiren teknik adam kovulduğunda, Alper fenere zorla satmaya çalışıldığında sokaklarda ses getirecek bir protesto yapılmadı, çabalar forumda "kimler h.ü. yü istemiyor" listesi hazırlamakla sınırlı kaldı. Ama ben şuna da eminim ki bugün bu maç kazanılsaydı kimse çıkıp da yönetim istifa diyemez, önümüzdeki 3-4 maçı kazanalım istifa sesleri yeniden kısılır, herkes olanları unutur birden. Maalesef skor taraftarı olmuşuz artık, o eski eses ruhundan da eser kalmamış.
Neferi ise anlamak imkansız. 6 haftadır top oynamayan bir takım kendi sahasında mağlup, oyuncular ruh denilen şeyden yoksun, yönetim bir tane forvet transferi yapmamış. Tüm bu şartlar karşısında taraftarın olaya duygularıyla bakıp yönetim istifa demesi kadar doğal bir şey olamaz. Neferin tepki göstermesi gereken kendi renktaşları mıydı? Bu durumda kızılacak, söz söylenecek birileri varsa o da yönetimdir, teknik adamdır, oyunculardır. Bunca taraftar o soğukta 10 lirayı ödeyip maç izlemeye gidiyor, haliyle güzel bir futbol ve galibiyet bekliyor. İstedikleri olmazsa illa ki tepki gösterecekler, kızacaklar. Ama nefer kalkmış "açık öldü allah rahmet eylesin" diyor. Tribüncülük olayı artık geri dönülmeyecek yaralar açmıştır Eskişehirspor taraftarı arasında. Ancak şu da bilinmelidir ki hiçbir tribün grubu, oluşumu Eskişehirspor'dan büyük değildir. Kendilerini böyle gören gruplar elbet bir gün yok olup gidecektir. Bu da böyle biline.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:18
O konuda da yazacağım Ali Abi zaten. Sadece laf arasında belirttim. Bana garezi olan gereksiz arkadaş sataşmasa bu mesele bu kadar uzamayacak zaten. Ah şu kuyruk acısı olanlar yok mu...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,481 saniyede hazırlanmıştır