eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 12:01
Alıntı yapılan modifiyeli_26

o sahaya Eskişehir Demirsporu çıkarsan 5 tane gol yesede çatır çatır mücadele ederdi
Yazıklar olsun
ClapClapClap
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
  Alıntı modifiyeli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 11:56
o sahaya Eskişehir Demirsporu çıkarsan 5 tane gol yesede çatır çatır mücadele ederdi
Yazıklar olsun
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 11:53

Bülent, Diego ve Dede dışında canını dişine takan topçu göremedim.

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 11:47
Yazık santra ile anladım ki yenileceğiz yazık 13 saat ylculuk yapan işinden gücünden kaçan insalara yazık bizi rezil ettiniz yazıklar olsun 
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 11:42
ben bir tek Diegoyu gördüm her yerde koşan pasan gol arayan gol yiyince hırsından ağlayacak hale gelen. Bir yandan diyorum bu adam bizde futbolu bıraksın. Bir yandan da adam bizde böyle sürünceğine gitsin avrupaya geliştirsin futbolunu kendine yeni hedefler koysun.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 11:25
Bursaspor' un kadrosu bizden daha iyi olabilir bu tartışılabilir veya bazı kişilerin yazdığı gibi takımın Avrupa' ya gitmemesi için önüne ket koyulduğu da tartışılabilir ama bu tip maçlar tamamen yürek işidir. Hiç mi inanmadınız ? Bizi buraya getirende sizlersiniz ve bu benim umrumda değil ben sadece bu maça bakarım. Varlığınız yokluğunuz bile belli değildi. Yenilsekte böyle olmamalıydı. Bu bir ruh mücadelesiydi ve sizde bunu kaybettiniz. Utandınız mı bilmiyorum.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 11:22
Pele'yi Tello'yu Ediz'i Ivesa'yı artık bu takımda görmek istemiyorum. Ersun Yanal 'da dahil bunlara... Halil'i de unutmamak lazım tabii...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 01:44
Avrupa Ligi'nde bu aksam finale kalan takimlardan Athletic Bilbao kadrosunda sadece Baskli oyuncular bulunduruyor.
Bizde bu yolda yürüsek ve kadromuzda sadece Eskisehirli futbolcular bulundursak dünkü maç gibi bir maç bir daha izlemeyiz...
Altyapiya yeterince önem vermiyoruz malesef. Dün maça Pelè'nin yerine Alper'le, Ivesa'nin yerine Kayacan'la, hatta Tello'nun yerine Fatih Aydin'la baslasaydik simdi finale kalmistik!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 20:18
Yalnız benim dikkatimi çeken bi şey vardı..İlk golü yememize kadar tedirgin ve gergin oynuyorlardı..İlk golü yedik, hemen gardları düştü..Hele daha ikinci yarının başında gelen golle iyice bıraktılar..Bu tip maçlarda..yani benim tabirimle, "İnandırıcı olmayan" "suni" "rol gibi" yenilgilerinde, hep kafalarında bi şeyler gizliyor gibi oynuyorlar..Hepsi bi şeye kızgın, küskün..ama taraftardan gizler gibi oynuyorlar..Ben bunu hep hissettim..FB maçı oldu hani, Bülent Uygun ile..o maçta da böyleydiler..Kafalarda sırları var..ve hepsi kötü..hepsi anlaşmış gibi..Dikkatimi çok çekti..ve hep düşündüm..Kamara oyundan alındı mesela..Derhal formasını çıkardı.."sıktı artık!" der gibi yaptı, yeminle size..Formayı ve bizi protesto değildi bu..ama sanki, yönetime falan sitem eder gibi formayı hemen çıkardı..oyundan alındığı için de değildi bu..Sanki çalıştığı yerden fena halde daralmış gibi çıkardı o formayı..Para mı alamıyorlar, Kupa finaline çıkarlarsa prim mi vermedi yönetim..bi şeyler olduğu her hallerinden belliydi..Küskün, bıkkın, gıcık bi havada oynadılar..Ben bunu çok net hissettim..
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 17:25
Siz en güzel duyguların katilisiniz.. Ersun Hoca! ile beraber..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır