eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 92>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 11:33
Alıntı yapılan evindelisibenim

neden çiftetelli yok maçtan sonra

Sıkıntı yapma daha çok çiftetelli olur diye tahmin ediyorum.
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 11:29
neden çiftetelli yok maçtan sonra

ESES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 10:55
Alıntı yapılan olumune_eses

Merak etmeyin bu takımdan sadece 2 kişi ayrıldı lig maçları başkadır hazırlık maçları başkadır. hazırlık maçlarında kimse ayagını kafasını topa sokmaz neden adam soksun ki sonuçta hazırlık maçı bu. Ayrıca maç başı anlaşan futbolcuların olduğunuda düşünürsek adam neden bir hazırlık maçında sakatlanmak istesinki. Ben eminim biz bu jimnastiği eze eze kanırta kanırta yenecez...

Böyle dmiştim çok eleştiri aldım bazı arkadaşlardan, perşembenin gelişi çarşambadan belli olur diye  yorum yazanlar olmuştu. Ne mutlu ki bana dediklerimin hepsi cuk diye yerine oturdu haklı olmak güzel birşey . Ayrıca evet bende tv den izledim tvde bazı şeyleri daha net görebiliyosunuz takım süpere yakın futbol oynadı bu takım eğer böyle devam ederse mücadele ederse ilk 5 kaçınılmaz bizim için. milletin şişirdiği antep,kayseri bakın görün hele kayseri dün 7 lik olurdu.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 03:19
Alıntı yapılan EsSieN

Seninle doğmuşum sensiz ölemem
 Dünyayı verseler yine vazgeçmem..

Aramıza hoşgeldin Emre Abicim..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 01:59
Tv den izleyenler bizim takımı çok beğenmişler.
Bilmiyorum artık takım çok iyi miydi yoksa bizimkiler duygusal olduklarından abartıyorlar mı ama sonuç olarak gelen 3 puan.

Seninle doğmuşum sensiz ölemem
 Dünyayı verseler yine vazgeçmem..
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 01:37

Selçuk Dereli: Gezer kaldığı yerden!

Bünyamin Gezer kafasına göre maç yönetmeye devam ediyor. Merkez Hakem Kurulu mutlaka Gezer'e oyun kurallarını doğru yorumlayarak, maç idare etmesi gerektiğini hatırlatmalı... Oyunun ilk dakikalarında Simao ve Quaresma'ya yapılan net faulleri atlayan Bünyamin Gezer, sarı ve kırmızı kart değerlendirmelerinde de ciddi hatalar yaptı. Örneğin 23. dakikada Quaresma'nın rakibine arkadan yapmış olduğu ciddi faullü
hareket tartışmasız, net bir kırmızı kart olmalıydı.
Yine Quaresma'nın, 34. dakikada Nadaravic'e arkadan yaptığı hareketinden dolayı ikinci sarı kartla ihraç edilmesi gerekiyordu. Ancak Bünyamin Gezer burada kartına başvurmadı. Halbuki benzer bir pozisyonda Eskişehirsporlu Alper'e sarı kartını kullanmıştı. Müsabakanın tecrübeli yardımcı hakemleri Erdinç Sezertam
ile Ekrem Kan ise ofsayt ve faul pozisyonlarındaki kararlarıyla sezona mükemmel bir başlangıç yaptılar.

Selçuk DERELİ'nin maçımıza verilen hakemler hakkındaki yorumu...

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 01:21
Alıntı yapılan EAL

Alıntı yapılan RebeL

Alıntı yapılan RebeL

Allahımmm Sen Utandırma Bizi. Çalışacak olmam nedeniyle ilk maçı kaçırıcam. geçen yılda sadece beceke maçına gidememiştim. ve yenmiştik. umarım yine aynısı olur.

seneyede gitmicemm
hatta sen başka takım bul kendineLOLLOL
Yok yok , sadece beceke maçlarına gelmesin yeter.LOLWink
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 01:10
Alıntı yapılan RebeL

Alıntı yapılan RebeL

Allahımmm Sen Utandırma Bizi. Çalışacak olmam nedeniyle ilk maçı kaçırıcam. geçen yılda sadece beceke maçına gidememiştim. ve yenmiştik. umarım yine aynısı olur.

seneyede gitmicemm
hatta sen başka takım bul kendineLOLLOL
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 00:53
Alıntı yapılan kayhanes

Gerçekten güzel başlangıç yaptık.. yeri burası degil ama belediye maçının özetlerini izledim almayı çok istedigimiz Webo döktürmüş gerçekten tam bizim oyun sistemimize uyacak bir oyuncu tipi.. Boyd Webodan daha iyi golcü olabilir ama sanki keşke Weboyu alsaydık daha çok katkı yapar gibi. Mesela Boydu koy gsnin forvetine 15 golü garanti yada Boyda ortaları Alex yapsın gene 15,20 gol atar gözü kapalı ama bizim gibi genelde hızlı geriden uzun top çıkarıp oynayacak takımlarda umarım başarılı olur dünkü maçta bugünkü izledigim webo gibi bi forvet olsaydı bizde 4.5 olurdu maç..sadece kendi tahminim amacım polimik yaratmak degil
Dediklerinizi hepsine katılıyorum...WinkUzun bir süre bende bunları anlatmaya çalıştım.Smile

Ama sonuç olarak biz tercihimizi Boyd'dan yana kullandık ve inşallahta attığı gollerle yüzümüzü güldürecektir.Clap
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 00:39
Alıntı yapılan cliperinesk

İLK DEVRE

http://www.facebook.com/video/video.php?v=217966514925993¬if_t=video_processed

İKİNCİ DEVRE

http://www.facebook.com/video/video.php?v=217987961590515

Kardeşim sayfaya üye değilsiniz demişsin ama üye olunacak sayfa yok ortada. Sadece içeriğe erişilemiyor diyor. Sayfa ismi falan görünmüyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır