eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 104>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:52
aklım almıyo yazılanlara baktım şimdi bunlar ne böyle kendi taraftarımız adeta takımımızı yargılıyor yerden yere vuruyor yok şu oynamamış yok maçın satıldığını herkes görmüş  kahroldum bu yazılanları görünce kendi taraftarımız es es imize satılmış takım diyor yazıklar olsun bunlar es es taraftarı olamaz diye düşündüm kendi kendime ben bu takımın maçına 72 den beri giderim böyle şuursuz taraftar görmedim herkese demiyorum tabii belkide bu dediklerim bizden değil es es in yüce adını kimse kirletemez kimse tek laf edemez ....ama şahıslara  yani takımın elemenlarına yani içindeki bazı oyunculara sözüm olur kulüp olarak es es hiçbir kirli işte olmaz olmamıştır münferit olarak sahadaki futbolcudan biri ikisi sonucu etkileyebilir bunlar şahsi olarak pis işlerin içinde olabilir  bunlar varsa doğruysa  yüce kulübümüzle ne alakası olabilir  böyle bir durum varsa verilecek cezaa oyuncuların şahsına olmalıdır federasyon nasıl kanunu vardır bilmem ama ben böyle olduğunu biliyorum  ve takrar kulübümüzü suçlu gibi gösterip satılmış diye yazan güya eses taraftarıyım diyen zatlara  yüzlerce kere yazıklar olsun diyorum  bu gibi kimseleri derhal forumdan atılmasını istiyorum forum yönetiminden
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
cafer Liste gör
Yazar

cafer aydos
Yer: Eskişehir-Ankar
  Alıntı cafer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:48
Atakan insanlar yürekli olup doğruları söyleyince neden saldırma gereği duyuyorsun onlara?
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:44
Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan tcatu

şike olması için kalkıp da kendi kalemize gol atmamız gerekemez. teknik direktör veya 1 futbolcu maçı etkileyecek hamleler yapar. Ki maçta gördüğümüz kadarıyla ümit karan ve sezer öztürk vasatın altındaydılar. takımda ruh yoktu. maça motive olmayı bırakın, maçtan önce halil başkanın fenerlilerle yakın ilişkisi, bilet olayları da aklımda kalanlar.. Bu şike yaptığımızı göstermez elbette. ama yapıldıysa da , bu futbola neden olarak gösterilebilir.

Çağlar birdaha  mümkünse eskişehirspor forması giyip maça gelme oldumu gülüm ?  yapıldıysa bile bir iki çapulcu yapmıştır sen komple takımı kulubü suçluyorsun git kendine trabzon forması ,gs forması veya Fb forması al oldumu gülüm ? parası benden söz .

sizinle ikili tartışmaya girmek istemiyorum ama bu yazdıklarım maçtan sonraki düşüncelerim şu an yazdıklarım değil. ve ben olan biteni yazdım kesinlikle şike yaptık demedim. sadece şike yapılmasa bile normal değildi olanlar. burada gs fb ts forması alın demişsiniz de , ben fb macındaki eksikliğimizden şikayet ediyorum. neden yenemedik diye, siz bu iddalarım karşında 1 2 çapulcu yapmıstır diyorsunuz , eğer yapıldıysa bu kadar basit mi ? basitse fb forması size yakışır.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:37
Alıntı yapılan tcatu

şike olması için kalkıp da kendi kalemize gol atmamız gerekemez. teknik direktör veya 1 futbolcu maçı etkileyecek hamleler yapar. Ki maçta gördüğümüz kadarıyla ümit karan ve sezer öztürk vasatın altındaydılar.

takımda ruh yoktu. maça motive olmayı bırakın, maçtan önce halil başkanın fenerlilerle yakın ilişkisi, bilet olayları da aklımda kalanlar..
Bu şike yaptığımızı göstermez elbette. ama yapıldıysa da , bu futbola neden olarak gösterilebilir.
Çağlar birdaha  mümkünse eskişehirspor forması giyip maça gelme oldumu gülüm ?  yapıldıysa bile bir iki çapulcu yapmıştır sen komple takımı kulubü suçluyorsun git kendine trabzon forması ,gs forması veya Fb forması al oldumu gülüm ? parası benden söz .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:28
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan RebeL

Abii millet susup maç izliyor. Nedeni bu. Milleti açıkta canLandıracak bi etkende yok eskisi gibi.
Bu taraftar bir gündemi sus pus oldu!Daha düne kadar trübünlerin kralıydık nooldu.Maçın satıldığını herkes gördü sonrada sustu bu kadar basit.3 0 dan maç aldıran bu insanlar değil mi?Ne olduda herkes sustu acaba?İyi düşünmek lazım.Maç başlamadan bitmiş kim ne için bağıracak.Bu rezilliğin hesabını yönetim ve teknik direkttörden sorulmalı o kadar.
10 Nisan tarihli yazım.Keşke haksız çıksaydım yanılan ben olaydımda esesim bu hallere düşmeyeydi...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:19
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Yeni bir tartışma başlamasını istemem ama;
Neden Bülent Ertuğrul "ben böyle bir maçta oynamak istemem" demiştir?
 Doğru olduğuna inanıyorum ama teyit edlebilir bir bilgimidir?
Teyit edilmiştir Emre
Yukarı
Şimşekler_26 Liste gör
Yazar

Alp Er Tunga
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şimşekler_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:17
ne lanet bir maçmış arkadaş ya bu maç sonrası takım tepe taklak oldu yetmedi hala hamsi kafalalılar başımızı ağrıtıyor
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:06

şike olması için kalkıp da kendi kalemize gol atmamız gerekemez. teknik direktör veya 1 futbolcu maçı etkileyecek hamleler yapar. Ki maçta gördüğümüz kadarıyla ümit karan ve sezer öztürk vasatın altındaydılar.

takımda ruh yoktu. maça motive olmayı bırakın, maçtan önce halil başkanın fenerlilerle yakın ilişkisi, bilet olayları da aklımda kalanlar..
Bu şike yaptığımızı göstermez elbette. ama yapıldıysa da , bu futbola neden olarak gösterilebilir.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 21:36
Alıntı yapılan AhmetTarik

http://www.youtube.com/watch?v=AyPWFQVr_78

Özet burada.. Şike var mı? Batu'nun topu direkte patlamasaydı, Semih'in g.tüne top çarpmasaydı ne olacaktı?

Batunun gol attığı  topu direkte patladığı için şuan A2 takımında semihin attığı gol olmasaydı yı bilmemde fb nin istedği sonuç çıkmasaydı o maçın hemen ardından kadro dışı bırakılır ayağına kurşun falan sıktırılırdı gibi geliyor...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=AyPWFQVr_78

Özet burada.. Şike var mı? Batu'nun topu direkte patlamasaydı, Semih'in g.tüne top çarpmasaydı ne olacaktı?
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır