eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Spor Toto Süper Ligi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 63>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:55
Alıntı yapılan anil_es

Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan teksas

Alıntı yapılan olumune_eses

Teksas bunu sırf biz demiyoruz tüm spor otoriteleride söylüyor bizim bu sene ligi zorlayacağımızı ayrıca sizin içinde en iyi dereceniz bu sene 8 yada 10 culuk arası gelir gidersiniz bursalı.

Olsun be abi istersek 15.olalım bizde zaten coğu kişi doyuma ulaştı. tekrar karnımızın acıkması lazım. Şaka bir yana her sene şampiyon olacağız diye birşey yok. bu senede 10. olalım hiç problem değil. Futbolcuların ve hocanın o kadar kredisi var.

Sizinle alakalı yorumlarım hoca eksenli acıkcası hocalığa başladığı dönemlerde cok beklentim vardı Rıza hocadan ama nedense daha sonraki sürecte hocalık olarak hep geriye gitti sıradanlaştı. belkide anadoluda yapılan her teklifi kabul etmesi onun hedeflerinde sapmalar yarattı. secici olmadan vural gibi kurtar gibi cağırılan heryere gitti.

2 yıldırda 5 pas yaptırmadı takımına hep şişirme futbol oynattı. batuhan+youla döneminde bile herhangi bir sistemin üzerinde durmadı. inş. dediğiniz gibi olur. özellikle gecen sene anadolu takımlarının daha kuvvetli olmasının gerekliliğini bizler canlı canlı yaşadık. rekabet başarı getirir.
sen önce kendi takımına bakta ole konus texas sizide gorduk trabzon nasıl oynadı sizinle lig baslasın gorecegiz kim kacıncı bitiriyor kim iyi top oynuyor...dikkat edinde bjk nin rekorunu kırıp gelmeyin avrupadan cok istediğiniz real madrid sizle kedi fare gibi oynamasın aman dikkat....

ts boyle yaptiysa barcelona ile mac yaparlarsa dusunemiyorum. bursa bence bu sene hem bjk'nin hem de fenerin rekorunu kirar, oynadiklari oyun bunu gosteriyor, bazi oyunculari cok havalanmis.

Bursanın yıldız dediğ oyuncular cok havalanmış bursa bu sene şampiyonlar liginde rezil olur ligdede 7 10 arası bitirir
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:43
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan teksas

Teksas bunu sırf biz demiyoruz tüm spor otoriteleride söylüyor bizim bu sene ligi zorlayacağımızı ayrıca sizin içinde en iyi dereceniz bu sene 8 yada 10 culuk arası gelir gidersiniz bursalı.

Olsun be abi istersek 15.olalım bizde zaten coğu kişi doyuma ulaştı. tekrar karnımızın acıkması lazım. Şaka bir yana her sene şampiyon olacağız diye birşey yok. bu senede 10. olalım hiç problem değil. Futbolcuların ve hocanın o kadar kredisi var.

Sizinle alakalı yorumlarım hoca eksenli acıkcası hocalığa başladığı dönemlerde cok beklentim vardı Rıza hocadan ama nedense daha sonraki sürecte hocalık olarak hep geriye gitti sıradanlaştı. belkide anadoluda yapılan her teklifi kabul etmesi onun hedeflerinde sapmalar yarattı. secici olmadan vural gibi kurtar gibi cağırılan heryere gitti.

2 yıldırda 5 pas yaptırmadı takımına hep şişirme futbol oynattı. batuhan+youla döneminde bile herhangi bir sistemin üzerinde durmadı. inş. dediğiniz gibi olur. özellikle gecen sene anadolu takımlarının daha kuvvetli olmasının gerekliliğini bizler canlı canlı yaşadık. rekabet başarı getirir.
sen önce kendi takımına bakta ole konus texas sizide gorduk trabzon nasıl oynadı sizinle lig baslasın gorecegiz kim kacıncı bitiriyor kim iyi top oynuyor...dikkat edinde bjk nin rekorunu kırıp gelmeyin avrupadan cok istediğiniz real madrid sizle kedi fare gibi oynamasın aman dikkat....

ts boyle yaptiysa barcelona ile mac yaparlarsa dusunemiyorum. bursa bence bu sene hem bjk'nin hem de fenerin rekorunu kirar, oynadiklari oyun bunu gosteriyor, bazi oyunculari cok havalanmis.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:28
Alıntı yapılan teksas

sen önce kendi takımına bakta ole konus texas sizide gorduk trabzon nasıl oynadı sizinle lig baslasın gorecegiz kim kacıncı bitiriyor kim iyi top oynuyor...
dikkat edinde bjk nin rekorunu kırıp gelmeyin avrupadan cok istediğiniz real madrid sizle kedi fare gibi oynamasın aman dikkat....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:24

ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:18

hazırlık maçlarını izledik takımımız artık havadan oynamıyoruz gerekmedikçe.ayağa paslarla rakip kaleye giden görüntü çizdi takım.batuhan uzun boylu diye hava toplarını hep batuya indirmeyeceğiz.batunun teknik kapasiteside çok yüksek.orta sahaya kadar gelip top alıyor veriyor.yani kısaca bu sezon pele,tello,burhanın takıma katılmasıyla dahada zevk veren bir Eskişehirspor izleteceğiz.

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:17
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:16
Alıntı yapılan teksas

Arkadaşlar yanlış anlamayında sizi bu kadar ümitlendiren umutlu baktıran olay nedir? 2 yıldır rıza hocanın eskişehrini takip ediyorum yanlış anlamayın ama hiçde umut vaat eden bir futbol göremedim. istikrar için rıza hocaya tam destek verildi fakat bu sürec içinde ne bir taktik ne bir sistem oturdabildi hep şişirme futbol oynattı. hele bu yıl pivot forvet batuhan alındı şişirme olayı dahada percinlenmiş oldu. artık tüm toplar direk batuhana şişirilir. Rıza hoca malesef 2 yıldır eskişehire bir sistem getiremedi hep günlük düşündü. yorumlara bakıyorum nerdeyse hedef şampiyonluk denilecek iyi güzelde umutlu konuşmak için önce bazı şeylerin yerine oturması lazım değilmi. Bursa bile şampiyon olmadan önce yani gecen sene ertuğrul sağlamla cıktığı 17 macta 2 yenilgi aldı. son hafta uefayı kacırdı. yani sezona başlamadan gecmiş sezondan gelen bir cıkış gösterdi. rıza hoca 2 sezondur eskişehirde fakat es ese bir hava katamadı herhalde deplasman galibiyetiniz bir elin 5 parmağını gecmiyordur. Bence eskişehirin problemi bu sene rıza calımbay olacak.Eskişehir sıkıntı yaşamaz ama cokda büyük hedeflere yelken acamaz. dışardan gözlemlediğim şeyleri yazdım yanlış anlaşılma olmasın. bir hoca bir takıma geldiğinde o takım şahlanıyorsa o takım yüzde yüz sıcrama yapıyorsa sonu iyi oluyor. aynı şeyi bülent uygun sivasta yaşadı. hoca oldukdan sonra sivas sınıf atladı yani hocanın gelmesi sivası farklılaştırdı. ben rıza hocada bu olayı göremedim 2 yıldır vasat fakat kendi evinde taraftarında baskısıyla ist. takımlarına kök söktüren bir takım yaratmakdan öteye gidemedi. bence bu 2 yılda bir sistem kurmalıydı hep şişirme toplarla artık günümüzde başarı yakalamak cok zor. Lig başlayınca zaten herşey ortaya cıkacaktır. benimkisi sadece bir gözlem.

o hep sisiren takim gecen sene 7. oldu, 33. hafta sivasi yenseydi 5 veya 6. bitirecekti. ayrica ilk 7 haftada aldigimiz puanlardan sonra butun forvet oyuncularimiz ayni anda sakatlanmasaydi belki de cok daha iyi yerlerde bitircektik ama kadromuz fazla alternatifli degildi. bu sene oldukca genis bir kadromuz var, ayrica cok kaliteli oyuncular aldik, hem de sadece kaliteli degil hangi mevkiye ihtiyacimiz varsa oraya kaliteli isimler aldik. teknik kadronun da istikrardan olsa gerek her gecen gun daha da ustune koydugunu dusunuyorum. acigin ustunun kapanmasiyla kendi sahamizda hissettirdigimiz baski da aldigimiz puanlar da artacaktir. yani gecen sene basarili sayilabilecek bir takima gore her sey daha da iyiye gitti. devre arasi gelip takima yaz kampinda daha da adapte olup performansini arttiran sezer ozturk ve fahri'yi de unutmamak lazim. bence umutlanmamiz icin yeterli sebep var. bir cumlene katiliyorum; lig baslayinca gorecegiz zaten.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:12
Alıntı yapılan teksas

Arkadaşlar yanlış anlamayında sizi bu kadar ümitlendiren umutlu baktıran olay nedir? 2 yıldır rıza hocanın eskişehrini takip ediyorum yanlış anlamayın ama hiçde umut vaat eden bir futbol göremedim. istikrar için rıza hocaya tam destek verildi fakat bu sürec içinde ne bir taktik ne bir sistem oturdabildi hep şişirme futbol oynattı. hele bu yıl pivot forvet batuhan alındı şişirme olayı dahada percinlenmiş oldu. artık tüm toplar direk batuhana şişirilir. Rıza hoca malesef 2 yıldır eskişehire bir sistem getiremedi hep günlük düşündü. yorumlara bakıyorum nerdeyse hedef şampiyonluk denilecek iyi güzelde umutlu konuşmak için önce bazı şeylerin yerine oturması lazım değilmi. Bursa bile şampiyon olmadan önce yani gecen sene ertuğrul sağlamla cıktığı 17 macta 2 yenilgi aldı. son hafta uefayı kacırdı. yani sezona başlamadan gecmiş sezondan gelen bir cıkış gösterdi. rıza hoca 2 sezondur eskişehirde fakat es ese bir hava katamadı herhalde deplasman galibiyetiniz bir elin 5 parmağını gecmiyordur. Bence eskişehirin problemi bu sene rıza calımbay olacak.Eskişehir sıkıntı yaşamaz ama cokda büyük hedeflere yelken acamaz. dışardan gözlemlediğim şeyleri yazdım yanlış anlaşılma olmasın. bir hoca bir takıma geldiğinde o takım şahlanıyorsa o takım yüzde yüz sıcrama yapıyorsa sonu iyi oluyor. aynı şeyi bülent uygun sivasta yaşadı. hoca oldukdan sonra sivas sınıf atladı yani hocanın gelmesi sivası farklılaştırdı. ben rıza hocada bu olayı göremedim 2 yıldır vasat fakat kendi evinde taraftarında baskısıyla ist. takımlarına kök söktüren bir takım yaratmakdan öteye gidemedi. bence bu yılda bir sistem kurmalıydı hep şişirme toplarla artık günümüzde başarı yakalamak cok zor. Lig başlayınca zaten herşey ortaya cıkacaktır. benimkisi sadece bir gözlem.

Oyun yapısı olarak haklısın bizi de tatmin eden futbol pek oynayamadık hep şişirdik. Geçen sezonun devre arasında sezerin gelmesiyle takım pas yaparak çıkmaya başladı az da olsa bu sene Pele Tello Burhan transferleriyle daha iyi yerlere geliceğimizi güzel oyun oynıyacağımızı düşünüyorum. Bu konuda direk Rıza Hocayı suçlamanın haksızlık olcağını duşunuyorum çunku ne oyun kurabilen stoper vardı ne de oyunu çift yönlü oynayabilen bir önlibero. Bu sene çok daha iyi işler yapıcağımızı düünüyorum. İlk 4 e girersek bu sene benim için başarıdır Smile
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:05
Arkadaşlar yanlış anlamayında sizi bu kadar ümitlendiren umutlu baktıran olay nedir? 2 yıldır rıza hocanın eskişehrini takip ediyorum yanlış anlamayın ama hiçde umut vaat eden bir futbol göremedim. istikrar için rıza hocaya tam destek verildi fakat bu sürec içinde ne bir taktik ne bir sistem oturdabildi hep şişirme futbol oynattı. hele bu yıl pivot forvet batuhan alındı şişirme olayı dahada percinlenmiş oldu. artık tüm toplar direk batuhana şişirilir. Rıza hoca malesef 2 yıldır eskişehire bir sistem getiremedi hep günlük düşündü. yorumlara bakıyorum nerdeyse hedef şampiyonluk denilecek iyi güzelde umutlu konuşmak için önce bazı şeylerin yerine oturması lazım değilmi. Bursa bile şampiyon olmadan önce yani gecen sene ertuğrul sağlamla cıktığı 17 macta 2 yenilgi aldı. son hafta uefayı kacırdı. yani sezona başlamadan gecmiş sezondan gelen bir cıkış gösterdi. rıza hoca 2 sezondur eskişehirde fakat es ese bir hava katamadı herhalde deplasman galibiyetiniz bir elin 5 parmağını gecmiyordur. Bence eskişehirin problemi bu sene rıza calımbay olacak.Eskişehir sıkıntı yaşamaz ama cokda büyük hedeflere yelken acamaz. dışardan gözlemlediğim şeyleri yazdım yanlış anlaşılma olmasın. bir hoca bir takıma geldiğinde o takım şahlanıyorsa o takım yüzde yüz sıcrama yapıyorsa sonu iyi oluyor. aynı şeyi bülent uygun sivasta yaşadı. hoca oldukdan sonra sivas sınıf atladı yani hocanın gelmesi sivası farklılaştırdı. ben rıza hocada bu olayı göremedim 2 yıldır vasat fakat kendi evinde taraftarında baskısıyla ist. takımlarına kök söktüren bir takım yaratmakdan öteye gidemedi. bence bu 2 yılda bir sistem kurmalıydı hep şişirme toplarla artık günümüzde başarı yakalamak cok zor. Lig başlayınca zaten herşey ortaya cıkacaktır. benimkisi sadece bir gözlem.
ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 16:55
Teşekkürler zeki kardeşim verdiğin bilgiler için. bende ilk 3 ü biz zorlarız diye düşünüyorum bu sene allahım yardımcımız olsun inşallah.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır