eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 63>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:51
Eksiklerimiz olmasına rağmen ikinci yarıya 3 puan ile başlamak güzel. Dondurucu havaya rağmen oyundan kopmayan futbolcularımızı, teknik kadromuzu ve taraftarımızı tebrik ederim.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
eskisehrli26 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin
Yer: Eskisehir
  Alıntı eskisehrli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:38
bu 3 Puan ile acilisi yaptik, cok önemliydi bizim icin bu mac....Nadarevic bencede cok iyidi...
bu adem hep sasirtiyor beni yaw, giriyor napip edip atiyor, Helal be.

ClapClap
ClapClap
Yukarı
optimus Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı optimus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:30
zor olacagı aşikardı ama bukadar zor olacagını beklemiyordum, manisa cok direncli cıktı ama yüzümüz gülerek ayrıldık stadtan, eksikliklere ve bi kac günde değisen hava sartlarına rahmen 2.yarıya 2 puanla baslamk cok önemliydi. Yolumuz acık olsun insaallah...
eskisehirliyiz biz oley
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:26

Bu zor hava şartları ve eksiklerimize rağmen sakatlıkları düzelen fakat tam formuna kavuşmayan futbolcularımıza rağmen 2.ci yarıya 3 puanla başlamak bence mükemmel ilerleyen haftalarda daha iyi olacağımıza inanıyorum..

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:20
jaycee belçikadan evrakları gelmediği için lisansı çıkmamış.es tv rıza hoca söyledi.bi an aklıma bursanın sezon başında son dakika transferini geçekleştirememişti o geldi aklıma inşallah evraklar daha fazla gecikmez.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:15
çok zor oldu ama güzel oldu
heleki zor bir deplasman öncesi
soğukta cabasıydı, helal çocuklar size
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:08
Bu maç çok önemli bir maçtı, her ne olursa olsun 3 puanı almak çok güzel. Moral motivasyon açısından 2.yarıya çok iyi başladığımızı düşünüyorum. Yeni transferlerimizin de oturmasıyla ligi 6. sırada bitireceğimizi düşünüyorum.
Yukarı
FAES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı FAES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:59
ya dostum çağdaş futbol elbetteki ayağa pas yapmaktan geçiyor .kim istemezki takımının ayağa pas yapmasını ama el gelelim ki böyle bir havada böyle bir top kontrolünün olmadığı veya çok zor olduğu bi saha da sen ne pasından bahsediyosun , ama eleştiri diyoruzda kırıcı olmayalım morallerimizi bozmayalım tabiki oynanan futbol çok güzel değil ama rıza hocanın futbolculara özellikle ama özellikle fazla t kontrolüyle uğraşmamaları gerektiği konusunda uyarılar yaptığını düşünüyorum çünkü böyle bi sahada top kontrol edeyim derken yapılacak bir hata bizi kupadaki fener maçının durumuna düşerebilirdi ki onun benzerlerini bugün sahada sezgin birkaç ters vuruşunda nitekim erkan zengin düştüğü ve neticesinde kaptırdığı topla başlayan manisa atağında gördük bence şu şartlarda eskişehir garanti oynayarak en iyisini  yağmıştır saygılarımla nightmare dostum...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:56
Ümit forvet gibi oynamıyor ,maç içinde sahada gitmedigi yer yok.Bir bakıyorsun defansta, bir bakıyorsun  orta sahada ,bir ara sag kanat da bir ara sol kanatda.Bence Ümit daha önce hiç koşmadıgı kadar bizde koşuyor.Belki de hatası bu,youla gibi bizim yarı sahamıza hiç geçmemesi ,kendisine atılan her 3 pastan 2 sinde ofsayt da yakalanması gerekiyor. 
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:49
Alıntı yapılan kerim eses

maça gelmeden oturup bilgisayarın başında sallamayın,ümit sahanın heryerinde  mücadele etti.

Maçtaydım mücadele etti ona bişey diyen yok ama bir kaç pasa koşmadı bile üstelik koşabilirdi jaycee kendini bulunca ümit artık yedek klubesinden golleri izler.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır