eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Neden Eskisehirspor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 13:42
Maç bileti 25 TL
Maç öncesi harçamalar 15 TL
Eskişehirsporlu taraftarlarla omuz omuza bagırmak Paha Biçilemez...
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 13:39

Neden Eskisehirspor? aşkların en büyüğüdür,sevgidir,saygıdır,eskişehirsporlu olmak zaten başlı başına bir ayrıcalıktır.eskişehirsporumuzu ve eskişehirimizi çok seviyorum

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 13:06

Stadında maç seyretmeyemi geldiniz diye soran taraftarı olduğu için ES ES liyim..LOL

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 12:43
ESKİŞEHİR dışında 26 numaralı arac gorunce babasını veya annesını gormus kadar sevınen;hic olmadık bir ortamda kulagına ESKİŞEHİR veya ES ES  lafı cagrıstırıldımı  hemen kulan mısafırı olup konuya gıren;ESKİŞEHİR dısında da olsa arkadaslarına HACIM diyen;eskişehir dsında yasayıp ta spor ayakkabıya KETEN deyınce saskınlıkla suratına bakanları gördükce BİZ FARKLIYIZ BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ diye gururlanıyorum.LOLLOL
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 10:30
Hangi birimiz gurbetlerde 26 plakayı görüpte sinyal yapmadık! karşılığınıda dat,dat,datt diye almadık.Tek suçlusu var, oda sensin EsEs im.
Başka şehirlerde yoktur bu hassasiyet...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 08:19
16 yıldır Bilecikteyim  Eskişehirspor aşkı hiç azalmadı neden aramıyorum Allah şükürler olsun Eskişehirsporluyum.
önce eses sonra eses
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 04:33
bu saat oldu forumdayım seviyorum eskişehirsporumuzu Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 01:12
bi antalyalıya,bi rizeliye  yada bi afyonluya sorsan bunu,eğer eskişehirsporluysa sebebini detaylı bir şekilde anlatır.ama bir eskişehirliye neden eskişehirspor denilirse,"neden mi?" "bi neden mi olması gerekiyor" gibi detaysız bir cevap alırsın..yani bu soru yabancıya sorulur.. 
nedene gerek yok
vesile ile eskişehirsporlu olmadık
zaten eskişehirliyiz biz..
boynumuzun borcu diyelimWink
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:02
Eskişehiri her alanda savunmak.
Eskişehirspor'u layık olduğu yerlere getirip,layık olduğu değerleri görmesini sağlamak.
Medya tarafından 3 İstanbul'u tutmanın empoze edildiği bir ortamda, "Bizde buradayız" diyebilmek.
Son olarak;Siyah ve Kırmızının karşı konulamaz çekiciliği :)
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 23:57
çünkü gerçeklerin farkına vardım...Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır