eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 21:35
Eskişehirspor zengin olurdu :)))
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 21:33
Alıntı yapılan yankee2222

Peki ya şampiyonlar liginde final maçı olsa neler olurdu?

buradaki 10 sayfanın hayallerini 5 le çarparsan sonuca rahatlıkla ulaşabilirsin...
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 21:10
 off da ne off hayalini düşünmek bile insanın tüylerini diken diken etmeye yetiyor . daha öncede şampiyonluk heyecanları yaşadık . binler yollara düştü hepberaber kısa süreliğine göçtük başka diyarlara , ne mutlu bize ki o binler sayesinde kimselere rezil olmadık her adımız geçen yerde başımız dik gezdik allaha şükür.

kuralım hayalini ama nasıl sığdıracaz o günü aklımıza nasıl tahmin edebilecez o anları, o anların hayalini kurmuyorum çünkü yaşayacağım bu günün herşeyinin bana süpriz her anını şaşırarak yaşamak istiyorum .

allah o günü hepimizin görmesini nasip etsin .

madem hayallerimizi taçlandıracaz bir iki cümlede ben kurayım

hayal edemiyorum ki bilet fiyatlarını buradan rakam telafuz edeyim ancak az çok yaşananları tahmin edebiliyorum .

maçtan bir hafta önce bankalara kredi başvurusu % 600 bin artar
eskişehirdeki bankalara para yetiştiremeyen merkez bankası ımf den acil kredi talep eder
dışarıda kalan binlerce kişi turnikeleri kırar
yeni bir rekorla stadımıza yaklaşık 40 bin kişi girer
saha önündeki tellerden süzgeç gibi geçmek üzere olan kişiler akut ve tarafından kurtarılır
kurtarma çalışmalarına destek olarak kurtarma köpekleri ve ısı dedektörleride kullanılır.
meslek lisesinin bütün ağaçları yere yatar
açığın arkasındaki apartmanların çatısına maç biletiyle aynı fiyata girile bilir.
hava hastanesi tsk tarafından bordo bereliler tarafından kuşatılır ve hastane bahçesindeki ağaçları kullanılmaması için özel önlemler alınır .

of ki ne of düşündükçe aklıma daha neler neler geliyor yazmaya kalksak heralde sayfalar dolusu şey yazacağız . en iyisi o günü beklemek ve sadece yaşayıp görmek ve o anların tadını çıkarmak olacak   
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 17:20
bi kötü oldum sanki  LOL LOL LOL
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 17:07
VIP ye girer doldururduk halil ünal yer bulamayıp kucagımıza otururduLOLLOLLOL
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 16:44
kupada finale kalırsak biletler yarı yarıya ayrılıyor. bence rakibimiz kim olursa olsun bize sayısal üstünlük sağlayamaz.

Alıntı yapılan meliheses

ben başka bir şey diyeceğim. şimdiye kadar konya, ankara ve istanbulda play of larda oynadık ve stadı doldurduk. kimileri 30 bin kimileri 20 bin kişinin maça geldiğini söylüyor .

bu yıl kupada final oynadığımızı düşünün ve finalde g.s, fb ya da bjk ile karşılaştığımızı . ve maç da bize uzak sayılabilecek olan kayseri de oynansa ( bu da olabilecek bir şey, stadları yeni olduğu için ) ve kupa finali olduğu için hafta içine denk gelecektir.

bu şartlarda kupa finalini izlemek için , play oflarda olduğu gibi stadı dolduracak kadar gider miydik?   örneğin ben ist. da çalışıyorum. o gün mutlaka izin almam gerekir.

kupa finalinde g.s, fb, ve bjk ile oynadığımızı ve onlardan daha fazla sayıda stadda olduğumuzu görmek . bu yıl gerçekleşebilme olasılığı yüksek bir hayal
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 16:34
Alıntı yapılan yankee2222

Peki ya şampiyonlar liginde final maçı olsa neler olurdu?

tahmin bile edemiyorum ama heralde sıyırırdım benBig%20smileBig%20smile
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 16:14
Bu taraftar Eti nin hentbol maçına ankaraya 52 otobüs gitmedimi ?
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 16:10
Bakıyormuşuz bu sene son maç Diyarbakır'a şampiyonluk maçına veya avrupa kupalarına kalma maçına gidiyormuşuz olmaz olmaz demeyin inandıkmı olur.Valla ben biraz hayal ettimde baya bi güzel olurdu herhalde....
...
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2009 saat 15:49
Arkadaşlar hepiniz çok gzl şeyler yazmışşınız eminim yazamayıpta bu yazılarıda okuyan binlerce adaşımızda bir çok şey düşünmüşler ve benim gibi duygulanmıştır bu yazılanlar asla hayal degildir geçmişte yaptıklarımız bunlarının kanıtıdır.Ben ankaradaki play of maçına çok sevdigim babamın vefatından iki gün sonra aglaya aglaya gittim üzüntülüyken büyük bi sevinci yaşadımm hepimiz bi çok deplasmana çok özverilerle çok zorluklarla gittik ama hiç küçük düşünmedik bu şehir başka bu aşk başka kardeşler biz ufak işlerle rakiplerle ugraşmayı bırakalım başkalarının zararı önemli degil biz zarar görmeyelim unutmayalım o güzel günler gelecek.Bizler İNANDIK.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır