eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Koray Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 27>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:48
Helal sana Koray hepimiz çok seviyoruz seni. Sağ kanattan bindirmelerin harika.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:37
Bravo Koray aynen devam bu sene kendini çok geliştirdin biraz daha geliştirirsen einimki  AMilli Takıma girebilirsin. Sen efendi ve formanın hakkını sonuna kadar veriyorsun      
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
Yer: Turkey
  Alıntı ESYILMAZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:24
Aslanım benim.İşte ES-ES futbolcusu budur...
ESESLİYİZ
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:57
"Büyük olarak bahsedilen takımlar" ifadenden ve ciftetelli oynama istegin artık ne kadar bizden biri oldugunu gosteriyor..

aynen devam koray...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:46
Çok detaylı değil belki ama Sezgin ile beraber en beğendiğim diğer ropörtaj bu oldu.
Teşekkürler Koray...
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:41

TRABZONSPOR’A SÜRPRİZİMİZ VAR!
Daha lig bitmedi. 2 maçımız var. Ama şunu söyleye bilirim ki takım olarak özellikle Trabzonspor’a motive oluyoruz. Arkadaşlarıma bakıyorum hepsi biraz kabaca bir tabir olacak ama Trabzon’a kendilerini kuruyorlar. Ligin ilk yarısında Trabzon’da oynanan maçta yaşananları kimse unutmamış. Bülent Ertuğrul’a yapılanlar, Sezgin’e yapılan ve diğerleri. Taraftarımızın Pazar günü yine tribünleri dolduracağını biliyoruz. Ve hedefleri olan Trabzonspor’a bir sürpriz hazırlıyoruz. Maçın ardından çiftetelli oynamak için ne gerekiyorsa yapacağız.

ClapClapClapClapBravo Koray.Budur...
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:39
Koray bu taraftar seni geldiğin günden beri seviyor ve destekliyor.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:32
KENDİMİ AYRICALIKLI HİSSEDİYORUM ÇÜNKÜ…
20 Mayıs 2009 Çarşamba
  • Patlama yapan performansı ile herkesin beğenisini toplayan Koray Arslan, Kırmızı Siyahlı forma ile geçirdiği 2,5 yılı Anadolu Gazetesine anlattı. Takımdaki beyefendi olarak gösterilen futbolcuların başında gelen sağ kanat oyuncusu Koray, Eskişehirspor’u şu kelimelerle özetledi, “Burası ayrı bir Cumhuriyet. Kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Çünkü Eskişehirspor’da oynamanın ayrıcalığını ancak bu formayı giyenler bilir” dedi.
  • ÖZEL RÖPORTAJ
    Süha BOZKURT

ARSLAN KORAY!
    Kırmızı Şimşeklerin sağ kanadında harikalar yaratan başarılı futbolcu Koray Arslan, Es Es forması ile geride bıraktığı 2,5 yılını Anadolu Gazetesine değerlendirdi. Eskişehirspor’u taraftar ve camia olarak ayrı bir Cumhuriyete benzeten sağ kanat elemanı Süper Ligdeki sıkıntılı geçen sezona da değindi. Kariyerine Bucaspor’da başlayan ve sırasıyla Göztepe, Karşıyaka, Güngören Belediyede devam ettikten sonra Lig A’daki ilk sezonun devre arasında Kırmızı Siyahlılara transfer olan Koray, röportajında soruları açık yüreklilikle cevapladı. İşte Koray Arslan’ın ağzından Eskişehirspor;

GELDİĞİMDE GÖZÜM KORKMUŞTU!
    Eskişehirspor’a transfer olduğum dönemde bir çok kulüpte beni istiyordu. Ama Eskişehirspor’u gerçekten çok istemiştim. İstemenin dışında ayrı bir korkuda vardı içimde. Nasıl bir camia olduğunu hep duyuyordum, başarılı olamadığım taktirde burada fazla kalamayacağımı da biliyordum. Bir yerde kumardı benim açımdan. Lig A’da ilk yılımızda oldukça sıkıntılar çekmiştik. Ben de iyi oynamıştım ve beğenilmiştim. Bir sonraki yıl ismi değişen Bankasya’da şampiyonluk yaşadım. Ama öyle bir şampiyonluktu ki, sanki Şampiyonlar Ligi Kupasını kaldırmıştık. Çünkü taraftarımız bize o coşkuyu yaşattı. Seyircinin güvenini kazandıktan sonra her şey daha kolay oluyor. Futbolcu kendisinde ayrı bir hırs yaşıyor. Tribünlerin desteği futbolu bilmeyen birisini bile oynatacak duruma getiriyor. Ve bugün Süper Ligdeyiz ve hala oynuyorum.

BU YIL DAHA RAHAT GEÇMELİYDİ
    Süper Lige yeni çıkan bir takımız. Bir çok futbolcu arkadaşımız da bize yeni katılmıştı. Dışarıdan bakıldığında kümede kalmak büyük başarı olarak görüle bilirdi. İlk yıl fazla bir hedefte yoktu. Ancak kısa sürede uyum sürecini atlattık. İyi oynuyorduk. Büyük olarak bahsedilen takımlara karşı sergilediğimiz futbol ve aldığımız sonuçlar Türkiye’nin bir anda dikkatini üzerimize çekti. Takım ve camia olarak bu yıl çok daha başka yerlerde olabilirdik. Kırılma noktaları olarak görülen dönemlerde bize karşı yapılan hatalar ve talihsizlikler şartları bu noktaya getirdi. Ancak ligden düşme gibi bir şüpheyi hiç birimiz yaşamadık.

KONYA’YI YENECEĞİMİZE EMİNDİK
    Antalyaspor’u yendiğimizde sıkıntı henüz bitmemişti. Arada sadece 1 puan vardı. Takım olarak söz verdik. Gidip Konya’yı ne olursa olsun yenecektik. Çünkü onlardan daha iyi takım ve daha iyi konsantre olabilen bir ekiptik. Kaybetmeyi asla aklımızın ucuna bile getirmedik. Rıza hocamız çok farklı bir şekilde hazırladı. Sanki şampiyonluk maçına çıkıyorduk. Geriye düştük ama yine de kazanacağımızı düşünüyorduk. Zaten bizi orada galibiyete taşıyanda kendimize olan güvendi.

PARAYI KİMSE KAFASINA TAKMADI
    Profesyonel ligde hele de Süper Ligde oynuyorsanız, hele hele de şampiyonluk ya da ligde kalma gibi bir çemberin içindeyseniz maddi sıkıntı çekmemelisiniz. Yani motivasyonunuza hiçbir olumsuzluk etki etmemeli. Her kulüpte olan sıkıntılar dönem dönem bizde de yaşandı. Ancak takım olarak hiç birimiz bu durumu kafamıza takmadık. Bizim için paradan daha önemli bir şey vardı, o da Eskişehirspor’un ligde kalması. Sahaya çıkıldığında kimse para ya da başka bir şeyi düşünmedi. Zaten Başkanımızda maddi açıdan bize gereken güvenceyi vermişti.

ASIL BUNDAN SONRASI ÖNEMLİ
    Önemli olan bu yılı kazasız bir şekilde geçmekti. Şuanda da bunu atlattık. Artık bu saatten sonra sıkıntı çekmek mucizelere bağlı bir durum. Ama yapacak daha işimiz var, özellikle de Trabzonspor maçı. Gelecek yıllarda bana göre Eskişehirspor’un önü daha da açık olacak. Asıl bundan sonrası daha önemli. Yapılacak transferler ve atılacak adımlarla Eskişehirspor daha iyi yerlerde olacaktır. Çünkü bu camia bunu fazlasıyla hak ediyor.

TRABZONSPOR’A SÜRPRİZİMİZ VAR!
    Daha lig bitmedi. 2 maçımız var. Ama şunu söyleye bilirim ki takım olarak özellikle Trabzonspor’a motive oluyoruz. Arkadaşlarıma bakıyorum hepsi biraz kabaca bir tabir olacak ama Trabzon’a kendilerini kuruyorlar. Ligin ilk yarısında Trabzon’da oynanan maçta yaşananları kimse unutmamış. Bülent Ertuğrul’a yapılanlar, Sezgin’e yapılan ve diğerleri. Taraftarımızın Pazar günü yine tribünleri dolduracağını biliyoruz. Ve hedefleri olan Trabzonspor’a bir sürpriz hazırlıyoruz. Maçın ardından çiftetelli oynamak için ne gerekiyorsa yapacağız.
  • Yukarı
    crazykarakas Liste gör
    Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
    Yer: Rheinberg/Alm.
      Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:02
    Koray sag kanadi güzel kapattin.
    ofansa yönelik bir mac sergiledin.

bir de ortalarini düzeltsenn, ah
    Yukarı
    mmt26 Liste gör
    Usta Yazar

M. Mesut Taner
    Yer: İstanbul
      Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:00
    koray aynen devam istikrar sağlarsan çok iyi yerlerde olacağız hem sen hem esesimiz...
    İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
    Yukarı
     Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
    Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır