eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 41>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 16:52
Büyük kulübüz ya 625 kişi ile başkan seçtik 1000 TL ücret ayıptır!
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2015 saat 21:52
"Milletvekili olmasanda Bakan olursun"gibi şu anda uygulanan bir yaklaşım.
Üyesin ama gereğini yapmadığın için oy veremezsin bakış açısı.
Yukarı
turan1923 Liste gör
Yazar

Ali Turan
Yer: izmir
  Alıntı turan1923 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2015 saat 21:22
Yeni üyeler oy kullanma hakları olmasa bile oluşturulacak kurullarda yer alabilir (Tüzük madde 10) Oy kullanamazsın ama yönetim kurulunda yer alabilirsin.Çelişkili değil mi.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2015 saat 18:49
Tüzüğün aşağıdaki iki maddesi yorumlandığında;
31 Mayıs 2014'den sonra üye olanlar ile,2015 aidatlarını 31 Mart tarihi akşamına kadar yatırmayanların oy kullanmaları sözkonusu olmayacak gibi gözüküyor.

Madde 10: Tüzükte öngörülen asli ve şekli koşulların oluşması halinde, üyeliğe Yönetim Kurulu tarafından
karar verilir.
Üyeliğine karar verilen kimseye, bu karar ile birlikte giriş aidatını ve üye olduğu yıla ait yıllık aidatını otuz
gün içinde ödemesi bildirilir. Bu süre içinde gereken ödemenin tamamı Yönetim Kurulu tarafından
belirlenecek şekilde yapılmadığı takdirde, üyelik başvurusunun kabulüne ilişkin karar, başkaca bir işleme
gerek kalmaksızın kendiliğinden kalkar. Üyelik kabulünün kendiliğinden kalkması durumunda, üye olmak
amacıyla yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Süresi içinde giriş ücretini ve yıllık aidatını tam olarak ödeyen üyenin dosyası Sicil Kurulu’na gönderilir. Sicil
Kurulu, yeni üyeyi üye kütüğüne kaydeder. Kütüğe kaydedilen üye, üyeliğe kabul tarihinden itibaren
Eskişehirspor Kulübü’nün üyesi olur. Yeni üye, üyeliğe kabul tarihini takip eden bir yıl içinde yapılacak
genel kurullarda oy kullanamaz. Yeni üyeler oy kullanma hakları olmasa bile oluşturulacak kurullarda yer
alabilir.
Kulübe her yıl, bir önceki yıla göre “Kulüp Üyesi” sıfatını kazanmış mevcut üye sayısının %15’’ini aşmamak
üzere yeni üye alınabilir. Dolmayan kontenjan miktarı takip eden yıla aktarılamaz.

Yıllık Aidat
Madde 13: Yıllık aidat 240 TL olup, Yönetim Kurulu’nun teklifi üzerine, Genel Kurul’da değiştirilir ve genel
kurulu takip eden 1 Temmuz tarihi itibariyle yürürlüğe girer. Yıllık aidat, her yıl Mart ayının son günü saat
19.00’a kadar Kulüp muhasebesine veya kulübün üyelere duyurduğu banka hesaplarına ödenebilir. Kulüp
aidat ödemeye çağrı yapmak zorunda değildir. 3 yıl boyunca yıllık aidatını ödemeyen üye, üyelikten
çıkarılabilir.
Aidat borcu olan üye, Genel Kurula ve Yüksek Divan Kurulu toplantısına katılamaz.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2015 saat 20:55
Alıntı yapılan halilsezer

2014 Kasım ayında kulübe üye oldum ve 2014 ve 2015 aidatlarını yatırdım. 1 sene geçmesi gerekiyor oy kullanmak için ama 2014 ü ve 2015 i yatırdığıma göre bu kongrede oy kullanma hakkım olacak mıdır?

Oy kullanacak üyelerin Hazirun Listesi yakinda aciklanir orada ismin varsa kullanman lazim.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2015 saat 20:44
2014 Kasım ayında kulübe üye oldum ve 2014 ve 2015 aidatlarını yatırdım. 1 sene geçmesi gerekiyor oy kullanmak için ama 2014 ü ve 2015 i yatırdığıma göre bu kongrede oy kullanma hakkım olacak mıdır?
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2014 saat 23:16
Alıntı yapılan aliESES26

kongre üyeliğinden ne anlayan varsa artık?
Erkan abi yanlış ifade etmişim,1 yıl dolmadan oy kullanılamazmış,tüzük geregi

Ali kardeşim,
inan bilmiyorum.yorum yapıyorum ama bence haklı bir yorum.
sen 2014 aidatını yatırarak üye oldun.Mart ayının sonuna kadar 2015 aidatını da yatırırsan sen bir yıllık üyesindir demektir.

bu yorumdur,ancak mantıklı bir yorumdur.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2014 saat 22:49
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2014 saat 22:48
Borussia Dortmund'un üyelik fiyatlarını inceleyelim.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2014 saat 10:27
kongre üyeliğinden ne anlayan varsa artık?
Erkan abi yanlış ifade etmişim,1 yıl dolmadan oy kullanılamazmış,tüzük geregi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır