eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 14:24
Eleştirilerimiz yıkıcı değil yapıcı olsun lütfen sabredelim azcık hemen önyargısız infaz yapmayalım.Evet yapılan yanlışlar hatalar var bunlar elbet olucaktır önemli olan devam etmemesidir.Bi bekleyelim hatalar zinciri devam ediyorsa neyse gereken yaparız.Eldeki imkanlarla buraya kadar kümede kalalım yeter kimse fazlasını beklemesin azcık ayaklarımız yere bassın lütfen beyler.Yemin ediyorum bazı şeyleri okudukça keşke 2.liglerde sürünseydik dediğimde olmuyor değil hani..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 14:06
Al işte gerçekleri söyleyince EsEsliğimizden şüphe duyuyor bazı arkadaşlar ne hakla duyuyorlar orasıda ayrı tabi testi kırıldıktan sonra yol gösteren çok olur önemli olan şimdi söylemektir biz takım iyi olsun işi garantiye alalım diye konuşuyoruz burda.

Şu ana kadar yapılan transferler fena değil özellikle savunma baya güçlendi gerçekçi olmak gerekirse orta saha ve forvet yetersiz.Yönetim de demiş can alıcı 4 adam alacağız diye bu güzel ancak bu parasızlıkla nasıl olacak bu iş.

Negatif havayı taraftar yayıyor demek abesle iştigaldir ayıptır . Negatif havayı yaratan yönetimin ta kendisidir verdikleri vaatler yalan çıkınca milletin tüm pozitif enerjisi uçtu gitti. Yapsaydı 300 YTL kombineyi bak o zaman nasıl para sıkıntısı kalacak mıydı ? Yani şu ortamda bile taraftarı suçlayan insalar varya hayret şu yönetimi bile eleştirmiyorlar taraftarı eleştiriyorlar pes .
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 13:53
Eskişehirspor.com gibi tüm dünyadan takip edilen,adeta Eskişehirspor ile özdeşleşmiş bu sitede okuduklarıma inanamıyorum.Eleştiri mutlaka olmalıdır.Ama makul sınırlar içinde.12 yıl aradan sonra çıktıgımız T.Süper ligin başlamasına sadece 40 gün kadar kalmısken bu sitede yaratılmaya çalısılan negatif enerjiyi anlamıyorum.Takımın takım olma yolunda en çok ihtiyacı olan taraftarıdır.Daha lig başlamadan yok küme düşeriz yok şöyle olur gibi çok gereksiz yersiz açıklamaları bu kadar gündemin nabzını tutan bir sitede yapmanın acaba kime ne yararı vardır.Geçtiğimiz yıl Sivassporun başarısını hepimiz gördük.Geçen sezon Sivassporun sezon öncesinde bu kadar şampiyonlugu zorlayacağını acaba hangimiz tahmin edebiliyorduk o kadar maddi zorluklar yaşadılar birde.Daha önce hiç izlemediğimiz canımız herseyimiz Eskişehirsporumuz için küme düşer yorumları yapanların ben Eskişehirsporluluklarından süphe duyuyorum.Takımımızın bize bu kadar ihtiyaç duydugu bir dönemde taraftar olarak üzerimize düşen ilk görev durumu olanlar için gidip kombine almaktır.Biz taraftarlık görevimizi yerine getirdikten sonra eleştiri hakkımızın olacağına inanıyorum.
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 13:26
hep eleştir arkadaş anlamam mümkün değil yeter ya alından adamlara laf atmadan önce bi düşünün neden diye sanki imkan var adamlar almıyo başkan olsanız sanki eto.drogba , lampardı getirceniz eldekilerle idare edecez napalım azıcık sabır yapıcı olun daha 40 gün var liglerin başlamasına
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 13:20
  Ya aslında bende kendi imkanlarımla ronaldinho ve eto'yu getireceğim ama para yok.Acaba bir çekiliş falan yapsam ESKİŞEHİRSPOR adına mesela eski kombine kartlarımı bir anı diye satsam,para toplanabilinirmi.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 13:17
Alıntı yapılan FairPlay

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080715/kayseri_kamberi_geri_cagirdi.html

Yukarıdaki habere göre Kamber işide yatmak üzere...
m.topuzu bjk ye verip kamberi geri çağıracaklarmış
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 12:51
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080715/kayseri_kamberi_geri_cagirdi.html

Yukarıdaki habere göre Kamber işide yatmak üzere...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 12:45
En az 2 veya 3 oyuncu banko oynayacak oyuncu bu takıma gerekli.İyi bir ileriye dönük orta saha ve yırtıcı bir forvet mutlaka alınmalı
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
hyemen Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 12:45
Alıntı yapılan scarface_hkna

emre toramanı da kamberden iyi yaptınız ya daha ne diyeyim anlamadım.Biz yarım sezon başka adam izledik o süper pas hataları yapan emre toraman kamberden daha iyi çıktı bolu maçında bile az daha gidiyorduk onun pası yüzünden ve sürekli yaptı bunu her maç neredeyse sarı kart görmedi mi bu adam artık burda ne duysam şaşırmam

tamam emre toraman kamberden çok iyi bir futbolcu değil belki ama en az kamber kadar iyi olduğu kesin 2 sezon önce erciyes te takımın en iyi futbolcusuydu bence kambere pek gerek yok elinde aynı tarz ve aynı ayarda yani aynı tip birol ve mehmet akif var zaten doğa da bunların biraz tekniği bence bu saydığım 3 futbolcu ve emre toraman bizim ortasaha yükümüzü kaldırırlar gibi geliyor bu dörtlü kambere para ödeyeceğine daha karlı birseçim gündemdeki selçukve fahri de sayılan bu 5 futbolcu dan farklı özellikte değiller sadece büyük takım tecrübeleri var bize daha çok orta saha da top dağıtacak ataklara yön verecek oyunu kuracak takımı atağa çıkaracak sorumluluk üslenecek teknik forvet arkası diye tabir edilen sergen gibi yusuf gibi delgado ve tümer gibi oyuncular lazım hatırlarsak takım sergen varken daha çok gol pozisyonuna giriyordu o gittikten sonra ise ataklarımıda bir düzensizlik olmuşyu yani özetlersem düşüncelerimi bizim ortasaha da önlibero  olarak birol, m. akif doğa ve tutulursa emre toraman yeterli olur kamber gereksiz ama selçuk veya fahri den biriyada sivas tan sezer batur alınırsa gayet güzel olur ama olmazsa olmaz bir forvet arkası oyun kurucu gerkli oğuz sabankay la olacak iş değil bu keşke tarık el-tayyib gibi biri olsa ham iyi olur hem şov olur   
her zaman her yerde ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 12:41
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Alıntı yapılan gimp

Başkanın açıklamasına göre alınacak 4 futbolcunun ismi belli, para gelirse bu adamlar alınacak.Ayrıca şunu anlamıyorum biz adam alırsak 2.ligden aa 2.lig topçusu aldınız v.b gibi şeyler g.birliği aldımı adamlar araştırıp buluyo ah bizde böyle yönetim nerde diyoruz.

Mevcut otumuş kadrona böyle gençleri alırsan tamam, ama sen kadronu böyle 2. ligten gelen gençler üzerine kurarsan kumar oynamış olursun.  Aradaki fark bu.

Ivesa, Nadarevic, Vucko, Anderson, Oğuz(Kiralık), Tayfun ve Özgür Öcal var bunlarda mı 2.ligden geldi.
Ayrıca gb oftas kadrosunu incelersen anlarsın adamların çoğu transferi 2.ligden ve çıktıkları kadrolarıda bozmadılar.
Edit : Asıl gb ofas yapmamış mı kumarı ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,593 saniyede hazırlanmıştır